Tréninková poradna – Trénujte s našimi reprezentanty, Mallorca den 3.

Tréninková poradna – Trénujte s našimi reprezentanty, Mallorca den 3.

Datum vydání: 07.12.2017

Dnes se tým bikerů poprvé rozdělil.

Ženy absolvovaly rovinatý trénink na podobné trase jako v úvodní den soustředění ve velmi početné skupině cyklistů, kde nechyběli jezdci zvučných jmen, jak je patrné z naší fotogalerie, kde patrně poznáte např.: Jarmila Machačová, Zdeněk Štybar, Eric Zabel, nebo juniorský Mistr světa a Evropy na dráze, Daniel Babor.

Trénink dívek měl následující parametry:
Bikerky zítra čeká volný den a poté absolvují tři tréninky v horách.

„Holky jedou cyklus tři dny zátěže po rovině, den volna, tři dny v kopcích, den volna a znovu dva dny rovinatých tréninků. V tom druhém týdnu pak ještě dojde k individuálním úpravám v tréninku, kdy například Adélu Šafářovou čeká o víkendu závod světového poháru v cyklokrosu a musíme tomu uzpůsobit koncepci tréninků, naopak Jana Czeczinkarová bude pokračovat v objemové přípravě bez úprav,“ nastiňuje další program našich talentovaných dívek Viktor Zapletal.

Muži měli na programu silově vytrvalostní trénink v kopcích, který vám přinášíme v záznamu, aktuálně šestého muže světa kategorie do 23 let, talentovaného Jana Vastla.

„Dnešní trénink byl silově vytrvalostní, absolvovali jsme ho v horách, ve skupině 6 lidí. Všechny kopce jsme jezdili mezi tepovými prahy. Po třech hodinách jízdy v kopcích jsme si zastavili na kafe a pro doplnění vody a potom to už bylo jen 1,5h po rovině zpátky na hotel. Pokračujeme i zítra, kdy máme před sebou další trénink, den volna nás čeká, na rozdíl od holek, až v sobotu,“ přibližuje dnešní tréninkový den Jan Vastl.


 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Shimano představilo nejnovější elektrickou gravel sadu GRX Di2
29.05.2024 | Kategorie: cyklokros, ostatní
Shimano, světový lídr v oblasti cyklistických komponentů, představil svou nejnovější sadu GRX Di2 12-speed, která je speciálně navržena pro gravel cyklistiku. Tato sada přináší řadu inovací a vylepšení, které posouvají hranice toho, co je možné na gravelovém kole dosáhnout.
Prima CUP: Třetí závod vyhrál Filip Rydval
29.05.2024 | Kategorie: MTB
Třetí závod cyklistického seriálu Prima CUP odstartoval v neděli 26. května v Machově na Náchodsku.
Stevens 5X - elegantní a pohodlný společník
28.05.2024 | Kategorie: ostatní
Čistý vzhled modelu Stevens 5X je přímočarý a zároveň pohodlný - díky lehkému hliníkovému rámu s třikrát zeslabovanými trubkami a precizně vyladěné odpružené vidlici Suntour NXC-D s lockoutem.
AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (27.5-2.6.2024)
27.05.2024 | Kategorie:
Vítejte v novém týdnu plném neodolatelných slev! Přinášíme Vám exkluzivní výběr nejlepších nabídek, které si nesmíte nechat ujít. Objevujte s námi ty nejzajímavější produkty, které splní všechna Vaše očekávání a ještě více.
Pidcock a Ferrand-Prévot ovládli Nové Město, Češi zářili v maratonu
26.05.2024 | Kategorie: MTB
Thomas Pidcock a Pauline Ferrand-Prévot si v neděli připsali triumfy v závodech XCO na horských kolech v rámci Světového poháru v Novém Městě na Moravě.
» více novinek a videí