Cyklokros

Mistrem světa v cyklokrosu je Van der Poel

3. 2. 2019 | Kategorie: cyklokros
Nizozemec Mathieu van der Poel se stal podruhé v kariéře mistrem světa v cyklokrosu.

Vyjádření Emila Hekeleho k cyklokrosovému šampionátu

16. 1. 2019 | Kategorie: cyklokros
Na žádost cyklokrosaře Emila Hekeleho zveřejňujeme jeho prohlášení k jeho diskvalifikaci na domácím cyklokrosovém šampionátu v Holých Vrších.

Cyklokros: Mistr Evropy národním šampionem, mistr světa ostrouhal

14. 1. 2019 | Kategorie: cyklokros
Mathieu van der Poel s přehledem ovládl nizozemský šampionát, jeho největší rival Wout van Aert našel mezi svými belgickými krajany pokořitele v Toonu Aertsovi.

Van der Poel vyhrál na Nový rok už po jednadvacáté, Boroš i Štybar v top 20

1. 1. 2019 | Kategorie: cyklokros
Mathieu van der Poel (Corendon-Circus) dnes v Baalu na VC Svena Nyse vyhrál už svůj jednadvacátý závod sezony, za posledních deset dní triumfoval po páté.

Štybar blízko top 10, Van der Poel má 19. triumf

29. 12. 2018 | Kategorie: cyklokros
Mathieu van der Poel opanoval další cyklokrosový závod, tentokráte páteční Azencross, Zdeněk Štybar se ve svém letošním druhém vystoupení propracoval až na 13. místo!

Van der Poel vyhrál i v Heusden-Zolderu, Štybar 21.

27. 12. 2018 | Kategorie: cyklokros
Mathieu van der Poel (Corendon-Circus) dál dominuje cyklokrosovému světu - v Heusden-Zolderu vyhrál už čtvrtý svěťák za sebou, Zdeněk Štybar (Quick-Step Floors) byl při svém návratu do terénu jednadvacátý.

Nejlepší cyklokrosaři na světě se střetnou na jarních klasikách

26. 12. 2018 | Kategorie: cyklokros, silniční
Nizozemec Mathieu van der Poel a Belgičan Wout van Aert se po mistrovství světa v cyklokrosu přeorientují na silnici, fanoušci se mohou těšit na velkou podívanou.

Česká republika na třetím místě žebříčku UEC

11. 12. 2018 | Kategorie: MTB, cyklokros, dráha, silniční
Čeští reprezentanti obsadili v žebříčku národů Evropské cyklistické unie (UEC) třetí místo.

1/2/3/4/5/6/7/8/9/10   »
beru na vědomí

Aktuální novinky a videa

Freerider přeskočil přes peloton Tour de France
17. 7. 2019 | Kategorie: ostatní
Podívejte se na video, ve kterém francouzský freerider Valentin Anouilh v úvodu 10. etapy Tour de France ze Saint-Flour do Albi přeskočil peloton.
Nejzajímavější kola na Tour de France
16. 7. 2019 | Kategorie: silniční
Prohlédněte si nejzajímavější kola na Tour de France.
Junioři se prosadili na GP Patton a GP Luxembourg
15. 7. 2019 | Kategorie: silniční
Reprezentační výběr juniorů ve složení Jakub Bouček, Filip Řeha, Bruno Stoček, Jakub Hník, Karel Camrda a Karel Macan se zúčastnil dvou jednorázových závodů.
SP Les Gets: Cink pátý, Čábelická osmnáctá!
14. 7. 2019 | Kategorie: MTB
Český reprezentant Ondřej Cink vybojoval nejlepší výsledek sezony, když skončil na Světovém poháru horských kol v olympijském cross country v Les Gets na pátém místě.
Výzva pouště! To je Segafredo Sahara Race!
12. 7. 2019 | Kategorie: MTB, ostatní
Cyklistické, běžecké, dětské a noční závody, kempování i koupání. Taková lákadla nabízí blížící se závod Segafredo Sahara Race, jenž se odehraje první srpnový víkend od 2. – 3. 8. 2019.
Galaxy Skylab 29": Ideální kolo
11. 7. 2019 | Kategorie: MTB
Co si představíte pod pojmem ideální kolo?
Ultramaratonec Daniel Polman hostem Lucie Výborné
11. 7. 2019 | Kategorie: ostatní, silniční
Poslechněte si účastníka RAAM, Daniela Polmana, který byl hostem Lucie Výborné na Radiožurnálu.
Tour de France: Poslední kilometr 5. etapy
10. 7. 2019 | Kategorie: silniční
Peter Sagan vyhrál na Tour de France pátou etapu. Podívejte se na poslední kilometr.
Pozvánka na Regionem Orlicka Lanškroun 2019
9. 7. 2019 | Kategorie: silniční
Pozvánka na 32. ročník mezinárodního cyklistického závodu REGIONEM ORLICKA, který se uskuteční ve dnech 2.8.– 4.8.2019.
Petr Leták: Vydal jsem se za svým snem
7. 7. 2019 | Kategorie: MTB
Podívejte se na závody světového poháru v enduru trochu jinak.
Cink na SP v Andoře na desátém místě!
Ondřej Cink bojoval ve Vallnordu o premiérový triumf na Světovém poháru horských kol, v závěru ho však omezily zdravotní potíže a závod dokončil na desátém místě.
Kolo Petra Sagana - S-Works Venge Disc | Tour de France 2019
7. 7. 2019 | Kategorie: silniční
Prohlédněte si kolo Petra Sagana, na kterém absolvuje právě probíhající Tour de France.