Od rána je na Mallorce špatné počasí. Fouká velmi silný vítr, vydatně prší a zdejší hladký povrch silnic se v kombinaci s vodou stává sjízdným jenom s maximální opatrností.

Těmito podmínkami byl také ovlivněn dnešní trénink jednoho s nejlepších maratonců horských kol současnosti, Kristiana Hynka.

„No byl to dnes očistec, trénink ale splněn! Dolů klasická mallorská klouzačka…..“

Přes výše uvedené je ale potřeba konstatovat, že trénink má velmi vysokou hodnotu, což jenom dokládá výbornou výkonnost našeho reprezentanta.

beru na vědomí

Aktuální novinky a videa

KoloFogo: Jedna stopa rovná se mnohem víc legrace
11. 9. 2019 | Kategorie: ostatní
S ideou jednostopého vozíku za kolo přišel v roce 2001 německý rámař Florian Weismann.
V Libuši a na Zličíně se rozhodovalo o celkových vítězích TOMKET Pražského MTB poháru 2019!
10. 9. 2019 | Kategorie: MTB
Pořadatelé TOMKET Pražského MTB poháru se před pořádáním finálových závodů netajili svým záměrem, učinit závěr celoroční soutěže v XCO pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů netradiční a zajímavý.
Zlínská 50 zůstává v lesích nad Zlínem
9. 9. 2019 | Kategorie: MTB
V neděli 29. září v pravé poledne odstartuje ve Zlíně 11. ročník závodu na horských kolech Zlínská 50.
Bábek míří do Tokia s Flowmonem
4. 9. 2019 | Kategorie: dráha
Flowmon Networks prodlužuje spolupráci s cyklistou Tomášem Bábkem.
To nejlepší z Krkonoš! NOVA CUP v Harrachově startuje 14. září
3. 9. 2019 | Kategorie: MTB
Šestá zastávka seriálu NOVA CUP se uskuteční v Harrachově a účastníci se mají opravdu na co těšit!
Finálové závody TOMKET Pražského MTB poháru 2019 v Libuši a na Zličíně!
Významný víkend čeká bikery, kteří bojují o celkové umístění a unikátní pohár s pražskou dlažební kostkou v TOMKET Pražském MTB poháru 2019.
Cink na MS v Kanadě šestý, Čábelická dvacátá!
1. 9. 2019 | Kategorie: MTB
Čtvrtý den světového šampionátu v kanadském Mont Sainte-Anne pokračoval závodem žen U23 a elitními kategoriemi žen a mužů.
Stevens Jura ES: I po letech jedinečný univerzál
31. 8. 2019 | Kategorie:
Stevens Jura si v naší kotlině za těch pár let své existence vypracoval pověst dokonalého univerzála, který zvládne náročný maraton i příkrý trail. Doba ale běží a s ní přichází i nové nároky. Jak je na tom letošní verze ES?
Dramatický závod mužů kategorie U23!
31. 8. 2019 | Kategorie: MTB
Český reprezentant David Zadák vybojoval na světovém šampionátu v kanadském Mont Sainte-Anne 37. místo v závodě mužů kategorie U23.
Brněnský rok sportu pokračuje
30. 8. 2019 | Kategorie: ostatní, silniční
III. ČESKOSLOVENSKÉ VŠECYKLISTICKÉ HRY jako pocta 150. výročí prvních cyklistických závodů.
Junior Zatloukal 10. na MS v Kanadě
30. 8. 2019 | Kategorie: MTB
Elitní desítku na světovém šampionátu horských kol vybojoval v juniorské kategorii Jan Zatloukal.
Kulhavý na MS v E-Bike pátý!
29. 8. 2019 | Kategorie: MTB
Český reprezentant Jaroslav Kulhavý vybojoval v premiérovém závodě E-Bike na mistrovství světa v kanadském Mont Sainte-Anne páté místo.