Vyhrajte lístky na Benátskou noc!

Datum zveřejnění: 15. 7. 2012

Festivalové léto běží na plné obrátky, a proto pro Vás CykloNovinky.cz připravily soutěž o lístky na Benátskou noc. Benátská noc letos slaví 20 let ve velkém stylu, a to od 27. do 29.7.!

• Mandrage a další..

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a lístky můžou být Vaše!

Hodně štěstí a krásné léto plné dobré muziky přejí
CykloNovinky.cz!

Pro zobrazení soutěžní otázky se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.
beru na vědomí

Aktuální novinky a videa

Kulhavý s Ulmanem průběžně třetí na Brasil Ride
23. 10. 2019 | Kategorie: MTB
Jaroslav Kulhav​ý s Matoušem Ulmanem čtvrtí ve třetí etapě Brasil Ride. Kristián Hynek s Martinem Stoškem šestí.
Brasil Ride: Kulhavý s Ulmanem druzí v královské etapě!
21. 10. 2019 | Kategorie: MTB
Druhá zkouška etapového závodu Brasil Ride byla ve znamení královské etapy. Ta měla parametry 143 kilometrů s převýšením 2.700 metrů.
Adel a Fridrichová vítězi seriálu NOVA CUP 2019!
17. 10. 2019 | Kategorie: MTB
Závěrečný ​díl závodu ZP 211 Mikulov finálně podtrhl skóre letošního seriálu NOVA CUP 2019.
Trail Hunter: Jak zabezpečit kolo?
17. 10. 2019 | Kategorie: ostatní
Trail Hunter testuje bezpečnostní zařízení Trackito.
Posluchači Cycling University absolvovali zátěžový test!
16. 10. 2019 | Kategorie: ostatní
Už tradičně zcela zaplněná konferenční Aula České unie sportu v Praze na Strahově byla dějištěm letos už čtvrtého cyklu seminářů Cycling University, populárního vzdělávacího projektu Českého svazu cyklistiky.
Další vítězný víkendový double Jana Zatloukala!
14. 10. 2019 | Kategorie: cyklokros
Další dvě vítězství v průběhu jediného víkendu v národních pohárech Čech i Slovenska v cyklokrosu vybojoval jezdec týmu NUTREND SPECIALIZED Racing, Jan Zatloukal.
TOP 5 silničních kol pro rok 2020
12. 10. 2019 | Kategorie: silniční
Podívejte se na výběr pěti nejlepších kol pro rok 2020 dle serveru BikeRadar.
Jan Zatloukal vyhrál další dva pohárové závody!
10. 10. 2019 | Kategorie: cyklokros
Jezdec týmu NUTREND Specialized Racing, Jan Zatloukal, potvrzuje v úvodu cyklokrosové sezóny výbornou formu.
Hvězdně obsazený závod ZP 211 Mikulov vyhrál Adel
8. 10. 2019 | Kategorie: MTB
Zamračená obloha s častými přeháňkami neodradila stovky účastníků sobotního závodu ZP 211 Mikulov.
Vydařená sezona na Třebešíně
7. 10. 2019 | Kategorie: dráha, silniční
Sportovcům začíná říjnem nový roční tréninkový cyklus, je tedy ideální čas na bilancování.
V předolympijském testu skončil Cink sedmý
6. 10. 2019 | Kategorie: MTB
V předolympijském testovacím závodě, který započne za rok v Tokiu, skončil český reprezentant Ondřej Cink na sedmém místě.
Step by step po trati olympijského závodu v Tokiu!
4. 10. 2019 | Kategorie: MTB
Nikdo po té trati doposud nejel, nikdo ji ani neviděl. Až dnes představili pořadatelé OH v Tokiu podobu bikové trati Course Foot Inspection.