Škoda Auto Dolní Morava startuje 8. června

Datum vydání: 14.05.2024

Dolní Morava se stane již po šesté dějištěm seriálu horských kol Prima CUP a jak už zde bývá zvykem, cyklistika nebude pouze jedinou možností, jak si užít druhý červnový víkend. 

 

Kromě závodního programu, v podobě tří rozmanitých tras a dětských závodů, si mohou návštěvníci užít širokou sportovní nabídku Horského resortu Dolní Morava.

 

Letošní čtvrtý závod seriálu Prima CUP se odehraje 8. června pod Králickým Sněžníkem, a nebude se zůstávat pouze pod ním, když dvě ze tří tras se vydají přes Polsko kolem stejnojmenného pohoří ve směru hodinových ručiček.
 

 

Nejdelší 89 kilometrová trasa závodu Škoda Auto Dolní Morava splňuje světové standardy maratonského podniku. Na startu se sejdou nadšení bikeři, ale i nejlepší čeští maratonci, včetně evropských, když je pro ně závod prestižní událostí v kalendáři Mezinárodní cyklistické unie.
 

 

Střední trasa B je určená pro amatérské jezdce a nabídne porci 56 kilometrů, zatímco nejkratší trasa C, o délce 17 km, je ideální volbou pro rodiny s dětmi a méně zkušené cyklisty. 

 

Všechny tři trasy neminou krásné panoramatické výhledy na Králický Sněžník a jeho okolí, ale i místní dominanty a atrakce, jako je například průjezd kolem nejdelšího pěšího visutého mostu na světě Sky Bridge 721 nebo také pohled na Stezku v oblacích. 

 

Nejen ty budou zajímavým zpestřením pro závodníky a jejich rodiny. Horský resort je domovem pro řadu dalších atrakcí jako je Trail park, Fun park, Mamutíkův vodní park, nejdelší bobová dráha v Česku a mnoho dalších sportovních aktivit, které lze během víkendu využít. 
 

 

Závodní program budou mít také ti nejmladší. Pro děti do deseti let jsou připraveny závody v bezprostřední blízkosti areálu U Slona, takže i ti nejmenší mají šanci zažít zábavný den plný pohybu.

 

Kromě sportovního klání se mohou účastníci těšit také na tombolu s atraktivními cenami, kde bude hlavní cenou horské kolo značky Merida, dva rodinné vstupy do Aqupalace Praha nebo balíček s cyklistickým vybavením od Škoda Auto.

 

Zaregistrujte se do závodu Škoda Auto Dolní Morava již nyní výhodně online a nepromeškejte skvělý sportovní víkend na Dolní Moravě. 

 

Podrobné informace o seriálu Prima CUP 2024 na www.iprimacup.cz.


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 



Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Specialized Chisel FS: Lehké plně odpružené horské kolo z lehké slitiny
20.06.2024 | Kategorie: MTB
Specialized přichází s dalším premiovým modelem z lehké slitiny – novým Chisel FS, který přináší plně odpruženou variantu oblíbeného modelu Chisel. 
Objevte Livigno: 1 500 km turistických tras v srdci italských Alp
19.06.2024 | Kategorie: ostatní
Livigno, ležící v malebném prostředí italských Alp, láká milovníky přírody, aby prozkoumali rozsáhlou síť místních turistických stezek. Tento region, často přezdívaný „Malý Tibet“, se pyšní 1 500 kilometry tras, které se vinou nedotčenými lesy a alpskými loukami, a nabízejí osvěžující únik do náruče přírody.
Petr Kaltofen: Očekávám zajímavý souboj nejlepších
19.06.2024 | Kategorie: silniční
Reprezentační trenér českých silničářů Petr Kaltofen očekává od nadcházejícího domácího šampionátu v Jevíčku souboj nejlepších závodníků jak v kategorii mužů, tak i žen. 
ČEZ Sázava: Počasí nezklamalo
19.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
Na závodě ČEZ Sázava počasí nezklamalo
17.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
» více novinek a videí