Prima CUP odstartuje 13. dubna v Hradci Králové

Datum vydání: 08.02.2024

Hradec Králové se opět stává dějištěm prvního závodu seriálu Prima CUP 2024. 

Již 13. dubna se na závodě Decathlon Hradec Králové sejdou stovky cyklistů z různých koutů České republiky, aby zde zahájili svojí sezónu.

Účastníci mají možnost výběru ze tří rozmanitých tras, jejichž startovní čára se rozprostírá přímo na historickém náměstí města. Nabídku tvoří trasy o délkách 15, 47 a 67 kilometrů, které jsou přístupné jak pro nadšené amatéry, tak pro profesionální cyklisty.

Trasy vedou skrze rovinaté lesy v okolí města a jsou ideální pro absolvování prvních jarních kilometrů na kole. Finiš závodu je naplánován v příjemném prostředí kempu Stříbrného rybníka.

Nejlehčí, patnáctikilometrová trasa, se táhne po širokých lesních cestách a je vhodná pro každého, včetně rodin s dětmi.

Pro ty, kteří hledají výzvy, jsou tu trasy o délkách 47 a 67 kilometrů. Ty nabízejí zábavné traily, svižné sjezdy, dřevěné lávky, klopénky, kořeny a další bikerské prvky, které ocení jak amatérští cyklisté, tak zkušení bikeři.

Účastníci mají možnost projíždět trasy ve vlastním tempu, ať už v rámci závodního ducha, nebo při relaxační jízdě s rodinou či přáteli.

Připraveny jsou také závody dětí do 10 let, které se pod dohledem rodičů vydají na trasu umístěnou v bezprostřední blízkosti kempu Stříbrného rybníka.

Připojte se k dalším stovkám cyklistů a zahajte cyklistickou sezónu ve velkém stylu v Hradci Králové. Pro více informací o závodu Decathlon Hradec Králové navštivte webové stránky www.iprimacup.cz.


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

Reklama 

Reklama 


Aktuální novinky a videa

Úvodní závod seriálu Prima CUP přilákal téměř tisíc závodníků
15.04.2024 | Kategorie: MTB
Závodem Decathlon Hradec Králové odstartoval v sobotu 13. dubna desetidílný seriál horských kol Prima CUP.
Gaze a Richards triumfují v úvodním závodě Světového poháru horských kol v Mairiporu
14.04.2024 | Kategorie: MTB

Světový pohár horských kol odstartoval v brazílském městě Mairipora napínavým závodem short tracku pro elitní kategorie. Evie Richards z týmu Trek Factory a mistr světa Samuel Gaze z Alpecin Deceuninck triumfovali na náročné trati, předznamenávajíc tak další události v seriálu. 

 
Allegro TEST: Giant Reign 1
13.04.2024 | Kategorie: MTB, Testy
Giant letos představil mnoho novinek. My jsme si posvítili na Giant Reign z roku 2023. Reigna jsme vzali do jeho přirozeného prostředí, a to do závodního nasazení na pořádný kopec.
Nový Rocky Mountain Altitude 2024: Enduro zážitek na jiné úrovni
11.04.2024 | Kategorie: MTB
Rocky Mountain představil svůj nejnovější model horského kola - Altitude 2024. Tento model přináší několik inovací a vylepšení, které posouvají hranice toho, co je možné na horském kole dosáhnout.
Cannondale Synapse Neo 2024: Nová éra silniční cyklistiky
11.04.2024 | Kategorie: silniční
Cannondale představil svůj nejnovější model - Cannondale Synapse Neo. Toto silniční kolo je postavené na osvědčené geometrii a technologiích silničního stroje Cannondale Synapse.
» více novinek a videí