Prima CUP odstartuje 13. dubna v Hradci Králové

Datum vydání: 08.02.2024

Hradec Králové se opět stává dějištěm prvního závodu seriálu Prima CUP 2024. 

Již 13. dubna se na závodě Decathlon Hradec Králové sejdou stovky cyklistů z různých koutů České republiky, aby zde zahájili svojí sezónu.

Účastníci mají možnost výběru ze tří rozmanitých tras, jejichž startovní čára se rozprostírá přímo na historickém náměstí města. Nabídku tvoří trasy o délkách 15, 47 a 67 kilometrů, které jsou přístupné jak pro nadšené amatéry, tak pro profesionální cyklisty.

Trasy vedou skrze rovinaté lesy v okolí města a jsou ideální pro absolvování prvních jarních kilometrů na kole. Finiš závodu je naplánován v příjemném prostředí kempu Stříbrného rybníka.

Nejlehčí, patnáctikilometrová trasa, se táhne po širokých lesních cestách a je vhodná pro každého, včetně rodin s dětmi.

Pro ty, kteří hledají výzvy, jsou tu trasy o délkách 47 a 67 kilometrů. Ty nabízejí zábavné traily, svižné sjezdy, dřevěné lávky, klopénky, kořeny a další bikerské prvky, které ocení jak amatérští cyklisté, tak zkušení bikeři.

Účastníci mají možnost projíždět trasy ve vlastním tempu, ať už v rámci závodního ducha, nebo při relaxační jízdě s rodinou či přáteli.

Připraveny jsou také závody dětí do 10 let, které se pod dohledem rodičů vydají na trasu umístěnou v bezprostřední blízkosti kempu Stříbrného rybníka.

Připojte se k dalším stovkám cyklistů a zahajte cyklistickou sezónu ve velkém stylu v Hradci Králové. Pro více informací o závodu Decathlon Hradec Králové navštivte webové stránky www.iprimacup.cz.


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Specialized Chisel FS: Lehké plně odpružené horské kolo z lehké slitiny
20.06.2024 | Kategorie: MTB
Specialized přichází s dalším premiovým modelem z lehké slitiny – novým Chisel FS, který přináší plně odpruženou variantu oblíbeného modelu Chisel. 
Objevte Livigno: 1 500 km turistických tras v srdci italských Alp
19.06.2024 | Kategorie: ostatní
Livigno, ležící v malebném prostředí italských Alp, láká milovníky přírody, aby prozkoumali rozsáhlou síť místních turistických stezek. Tento region, často přezdívaný „Malý Tibet“, se pyšní 1 500 kilometry tras, které se vinou nedotčenými lesy a alpskými loukami, a nabízejí osvěžující únik do náruče přírody.
Petr Kaltofen: Očekávám zajímavý souboj nejlepších
19.06.2024 | Kategorie: silniční
Reprezentační trenér českých silničářů Petr Kaltofen očekává od nadcházejícího domácího šampionátu v Jevíčku souboj nejlepších závodníků jak v kategorii mužů, tak i žen. 
ČEZ Sázava: Počasí nezklamalo
19.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
Na závodě ČEZ Sázava počasí nezklamalo
17.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
» více novinek a videí