Prima CUP odstartuje 13. dubna v Hradci Králové

Datum vydání: 08.02.2024

Hradec Králové se opět stává dějištěm prvního závodu seriálu Prima CUP 2024. 

Již 13. dubna se na závodě Decathlon Hradec Králové sejdou stovky cyklistů z různých koutů České republiky, aby zde zahájili svojí sezónu.

Účastníci mají možnost výběru ze tří rozmanitých tras, jejichž startovní čára se rozprostírá přímo na historickém náměstí města. Nabídku tvoří trasy o délkách 15, 47 a 67 kilometrů, které jsou přístupné jak pro nadšené amatéry, tak pro profesionální cyklisty.

Trasy vedou skrze rovinaté lesy v okolí města a jsou ideální pro absolvování prvních jarních kilometrů na kole. Finiš závodu je naplánován v příjemném prostředí kempu Stříbrného rybníka.

Nejlehčí, patnáctikilometrová trasa, se táhne po širokých lesních cestách a je vhodná pro každého, včetně rodin s dětmi.

Pro ty, kteří hledají výzvy, jsou tu trasy o délkách 47 a 67 kilometrů. Ty nabízejí zábavné traily, svižné sjezdy, dřevěné lávky, klopénky, kořeny a další bikerské prvky, které ocení jak amatérští cyklisté, tak zkušení bikeři.

Účastníci mají možnost projíždět trasy ve vlastním tempu, ať už v rámci závodního ducha, nebo při relaxační jízdě s rodinou či přáteli.

Připraveny jsou také závody dětí do 10 let, které se pod dohledem rodičů vydají na trasu umístěnou v bezprostřední blízkosti kempu Stříbrného rybníka.

Připojte se k dalším stovkám cyklistů a zahajte cyklistickou sezónu ve velkém stylu v Hradci Králové. Pro více informací o závodu Decathlon Hradec Králové navštivte webové stránky www.iprimacup.cz.


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Čeští bikeři otevřeli Cyprus Sunshine Cup úspěšně!
23.02.2024 | Kategorie: MTB
Cyprus Sunshine Cup 2024 rozproudil vášeň a napětí mezi nadšenými fanoušky horských kol! První ze série tří závodů odstartoval ve středu 21. února na malebném ostrově Kypr. 
Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
» více novinek a videí