Prima CUP: Třetí závod vyhrál Filip Rydval

Datum vydání: 29.05.2024

Třetí závod cyklistického seriálu Prima CUP odstartoval v neděli 26. května v Machově na Náchodsku. 
 
Účastníci měli na výběr ze tří tras, které vedly do Národního parku Stolové hory na českém i polském území. 
 
Trasy na 68, 36 a 19 kilometrů vedoucí přes česko-polské pomezí splnily očekávání cyklistů všech výkonnostních i věkových úrovní. Každá trasa nabídla unikátní kombinaci náročných kopců a zábavných sjezdů, což závodníkům umožnilo nejen prověřit fyzickou zdatnost, ale užít si i nádherné přírodní scenérie.
 
Pro ty nejzdatnější na nejdelší trase se závod uskutečnil jako nejvyšší domácí soutěž v maratonu, kterou je Škoda Auto Český pohár v maratonu. 
 
Kromě hlavních závodů se v areálu skokanských můstků dopoledne uskutečnily také dětské závody pro nejmenší cyklisty do 10 let. Pro tyto mladé nadšence byly připraveny zábavné okruhy v okolí areálu, aby i oni mohli zažít pravou závodní atmosféru.  
 
Přijeďte si užít Prima CUP i vy. Seriál pokračuje v červnu dvěma oblíbenými závody. 8. června startujeme na Dolní Moravě a 15. června na Sázavě.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Specialized Chisel FS: Lehké plně odpružené horské kolo z lehké slitiny
20.06.2024 | Kategorie: MTB
Specialized přichází s dalším premiovým modelem z lehké slitiny – novým Chisel FS, který přináší plně odpruženou variantu oblíbeného modelu Chisel. 
Objevte Livigno: 1 500 km turistických tras v srdci italských Alp
19.06.2024 | Kategorie: ostatní
Livigno, ležící v malebném prostředí italských Alp, láká milovníky přírody, aby prozkoumali rozsáhlou síť místních turistických stezek. Tento region, často přezdívaný „Malý Tibet“, se pyšní 1 500 kilometry tras, které se vinou nedotčenými lesy a alpskými loukami, a nabízejí osvěžující únik do náruče přírody.
Petr Kaltofen: Očekávám zajímavý souboj nejlepších
19.06.2024 | Kategorie: silniční
Reprezentační trenér českých silničářů Petr Kaltofen očekává od nadcházejícího domácího šampionátu v Jevíčku souboj nejlepších závodníků jak v kategorii mužů, tak i žen. 
ČEZ Sázava: Počasí nezklamalo
19.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
Na závodě ČEZ Sázava počasí nezklamalo
17.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
» více novinek a videí