Novinky značky FOX pro rok 2025!

Datum vydání: 25.06.2024

Kultovní americkou značku Fox, která je světovou jedničkou v oblasti výroby pružení, asi není třeba žádnému bikeru nebo motorkáři blíže představovat. Ve světě horských kol je tato značka dobře vidět a příští rok bude možná ještě víc, protože si ke svému 50. výročí přichystala hned několik novinek, včetně limitované edice.
 

Jednou z novinek u značky Fox pro rok 2025 jsou tři nové patrony Grip, které vycházejí z motocyklových sportů. Grip SL je nejlehčí tlumicí patrona pro nízké zdvihy, tedy používá se hlavně v Cross Country. Má velmi citlivý zdvih a také účinný přetlakový ventil režimu lockout, který pomůže uzamknout vidlici a jezdec tak při šlapání do kopce šetří energii. Tato patrona je použita na vidlicích řad 32SC a 34SC a dá se volitelně pořídit také s dálkovým ovládáním z řídítek.
 

Novinky se odehrály i v oblasti sedlovek, takže vznikla třetí generace teleskopické sedlovky Transfer 3, kde je zcela inovované šasi, servisní lhůta je prodloužená ze 125 až na 300 hodin, tedy domácí servis zvládne většina jezdců s nářadím ve své garáži. Další novinkou u této sedlovky je možnost úpravy zdvihu v 5 krocích po 5 mm tak, aby vám sedla sedlovka do rámu, přičemž je k dispozici až 240 mm zdvihu, což můžeme bez nadsázky označit jako nebeský zdvih. Nově se také nabízí průměr sedlovek 34,9 mm.

Více na stránkách dovozce: 
www.cyklosvec.cz/fox.


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Italské Livigno je tréninkovým rájem sportovců. Pravidelně se zde vrací i náš olympijský tým!
10.07.2024 | Kategorie: ostatní
Zatímco se v létě většina Evropy přesouvá na dovolenou do přímořských letovisek, sportovní nadšenci míří do Livigna.
Daniel Polman na 1000 Miles Adventure – i přes špatné počasí v novém rekordu!
10.07.2024 | Kategorie: ostatní
Přední český ultracyklista Daniel Polman, který má za sebou úspěchy na mnoha ultramaratonech včetně těch nejdelších na světě, se rozhodl okusit legendární závod horských kol bez podpory 1000 Miles Adventure.
AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (8.7.-14.7.2024)
08.07.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Vítejte v novém týdnu plném neodolatelných slev! Přinášíme Vám exkluzivní výběr nejlepších nabídek, které si nesmíte nechat ujít. Objevujte s námi ty nejzajímavější produkty, které splní všechna Vaše očekávání a ještě více.
Zdeněk Štybar novým ambasadorem značky Kalas Sportswear!
08.07.2024 | Kategorie: ostatní, silniční
Cyklistická hvězda, několikanásobný mistr světa v cyklokrosu a také úspěšný silniční závodník Zdeněk Štybar, se stal novým ambasadorem české značky cyklistického oblečení Kalas Sportswear.
Představení nového Stumpjumpera od Specialized
05.07.2024 | Kategorie: MTB
» více novinek a videí