Mistrovství České republiky v cyklokrosu 2012

Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

Get Adobe Flash player

Datum vydání: 10. 1. 2012

Zdeněk Štybar vyhrál v Uničově pošesté v kariéře mistrovství republiky. Druhý dojel Radomír Šimůnek, třetí Karel Hník. Český pohár vyhrál Vladimír Kyzivát.

beru na vědomí

Aktuální novinky a videa

Čábelická a Cink deklasovali konkurenci rozdílem třídy
13. 7. 2020 | Kategorie: MTB
Oba mistři republiky si mohou stýskat, že se letos nejede kompletní seriál světového poháru, protože jejich výkonnost je excelentní a zcela jistě by obstáli i v mezinárodní konkurenci.
Titul republikových šampionů ve štafetách horských kol obhájil tým Rouvy Specialized
11. 7. 2020 | Kategorie: MTB
Jan Sáska, Tereza Sásková, Aneta Novotná a Samuel Jirouš proťali cílovou pásku v Peci pod Sněžkou v čase 48:21 jako první a získali tak pro tým Rouvy Specialized titul Mistrů České republiky MTB štafet pro rok 2020, nic tomu ale při poslední předávce nenasvědčovalo a nic tomu nenasvědčovalo ani po předposledním sjezdu.
Favorit Brno: Soustředění splnilo účel, Rottera vyřadila nemoc
11. 7. 2020 | Kategorie: silniční
Silniční tým mužů Favoritu Brno absolvoval na kolech Stevens Izoard Pro v uplynulých dnech tréninkový kemp v České Třebové.
11. 7. 2020 | Kategorie: dráha
Tří etapový bodovací závod 500+ 1 kolo vyhrál v konkurenci jezdců ze sedmi zemí Polák Filip  Prokopyszyn.
Cyklisté Topforex Lapierre ladili formu s legendami
8. 7. 2020 | Kategorie: silniční
V sobotu 20.6. absolvovali závodníci týmu Topforex Lapierre první ostrý start v obnovené sezoně, když se zúčastnili těžkého závodu Krakonošský cyklomaraton.
Na kole v Kataru
Jízda na kole po Kataru.
Strabag Cup: 900 bikerů a mimořádná mezinárodní konkurence na startu
6. 7. 2020 | Kategorie: MTB
Dlouhé čekání na první pohárový závod letošní mountainbikové sezony se vyplatilo, do Plzeňského kraje se na Strabag Cup, který je v mezinárodním kalendáři zařazen do kategorie UCI C1 sjeli závodníci devíti a závodnice osmi národností, a neméně bohatá a mezinárodní byla konkurence i v juniorských kategoriích.
V Brně na Špilberku vyvrcholí letošní cyklistická sezóna
6. 7. 2020 | Kategorie:
Zadostiučiněním za letošní zkrácenou sezónou silniční cyklistiky bude její velkolepé finále v Brně.
Vítězové aNti Corona Cupu obdrží v Touškově unikátní poháry!
1. 7. 2020 | Kategorie:
Vítězové jednotlivých soutěžních kategorií aNti Corona Cupu obdrží od prezidenta Českého svazu cyklistiky Petra Marka a nejúspěšnějšího cyklisty paralympijské historie Jiřího Ježka unikátní poháry vyrobené na zakázku uměleckým kovářem.
Karla Štěpánová ovládla zličínský dvojzávod ŠKODA TOMKET Pražského MTB poháru!
30. 6. 2020 | Kategorie: MTB
ŠKODA TOMKET Pražský MTB pohár pokračoval víkendovým dvojzávodem v Bike Parku na Zličíně za účasti více než 800 bikerů.
Představení SPECIALIZED Epic 2021 | Jak funguje brain?