KALAS Sportswear obléká reprezentační celky České republiky a Švédska. KALAS Sportswear obléká i nejvýznamnější sportovní kluby jako Dukla Praha, ČEZ cyklo team Tábor, Cycling team Znojmo, Joker Bianchi a mnoho dalších. '>

KALAS Sportswear - český výrobce a distributor sportovního oblečení

Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

Get Adobe Flash player

Datum vydání: 05.05.2013

Společnost KALAS Sportswear již 20 let vyrábí vysoce kvalitní cyklistické oblečení. KALAS Sportswear obléká reprezentační celky České republiky a Švédska. KALAS Sportswear obléká i nejvýznamnější sportovní kluby jako Dukla Praha, ČEZ cyklo team Tábor, Cycling team Znojmo, Joker Bianchi a mnoho dalších.

Kalas Sportswear je největším výrobcem sportovního oblečení na zakázku nejen v České republice, ale v celé střední a severní Evropě. Klade důraz na kvalitu, tradici a služby zákazníkům.

Letní olympijské hry

Již na 5 letních olympijských hrách KALAS Sportswear podporoval české (dříve československé) cyklisty. Z dalších států dodával oblečení pro reprezentaci Švédska, Ruska, Slovenska a Norska. KALAS Sportswear je hrdý na Jardu Kulhavého, který jako první v historii dokázal vybojovat zlatou olympijskou medaili v cyklistice.

Národní reprezentace

Od roku 1990 KALAS Sportswear dodává oblečení pro českou (dříve československou) reprezentaci a v jejich oblečení dosáhla mnoha úspěchů. Také dodává oblečení pro slovenskou, švédskou a norskou reprezentaci. Každý rok je v některé cyklistické disciplíně mistr světa.

Reprezentace tělesně a zrakově postižených cyklistů

KALAS Sportswear je velmi rád, že může podporovat i handikepované sportovce včetně toho nejúspěšnějšího - Jirky Ježka. Za svoji kariéru dokázal získat 6krát zlatou olympijsku medaili, čtyři stříbrné a jednu bronzovou medaili.
 


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Specialized Chisel FS: Lehké plně odpružené horské kolo z lehké slitiny
20.06.2024 | Kategorie: MTB
Specialized přichází s dalším premiovým modelem z lehké slitiny – novým Chisel FS, který přináší plně odpruženou variantu oblíbeného modelu Chisel. 
Objevte Livigno: 1 500 km turistických tras v srdci italských Alp
19.06.2024 | Kategorie: ostatní
Livigno, ležící v malebném prostředí italských Alp, láká milovníky přírody, aby prozkoumali rozsáhlou síť místních turistických stezek. Tento region, často přezdívaný „Malý Tibet“, se pyšní 1 500 kilometry tras, které se vinou nedotčenými lesy a alpskými loukami, a nabízejí osvěžující únik do náruče přírody.
Petr Kaltofen: Očekávám zajímavý souboj nejlepších
19.06.2024 | Kategorie: silniční
Reprezentační trenér českých silničářů Petr Kaltofen očekává od nadcházejícího domácího šampionátu v Jevíčku souboj nejlepších závodníků jak v kategorii mužů, tak i žen. 
ČEZ Sázava: Počasí nezklamalo
19.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
Na závodě ČEZ Sázava počasí nezklamalo
17.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
» více novinek a videí