KALAS Sportswear obléká reprezentační celky České republiky a Švédska. KALAS Sportswear obléká i nejvýznamnější sportovní kluby jako Dukla Praha, ČEZ cyklo team Tábor, Cycling team Znojmo, Joker Bianchi a mnoho dalších. '>

KALAS Sportswear - český výrobce a distributor sportovního oblečení

Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

Get Adobe Flash player

Datum vydání: 05.05.2013

Společnost KALAS Sportswear již 20 let vyrábí vysoce kvalitní cyklistické oblečení. KALAS Sportswear obléká reprezentační celky České republiky a Švédska. KALAS Sportswear obléká i nejvýznamnější sportovní kluby jako Dukla Praha, ČEZ cyklo team Tábor, Cycling team Znojmo, Joker Bianchi a mnoho dalších.

Kalas Sportswear je největším výrobcem sportovního oblečení na zakázku nejen v České republice, ale v celé střední a severní Evropě. Klade důraz na kvalitu, tradici a služby zákazníkům.

Letní olympijské hry

Již na 5 letních olympijských hrách KALAS Sportswear podporoval české (dříve československé) cyklisty. Z dalších států dodával oblečení pro reprezentaci Švédska, Ruska, Slovenska a Norska. KALAS Sportswear je hrdý na Jardu Kulhavého, který jako první v historii dokázal vybojovat zlatou olympijskou medaili v cyklistice.

Národní reprezentace

Od roku 1990 KALAS Sportswear dodává oblečení pro českou (dříve československou) reprezentaci a v jejich oblečení dosáhla mnoha úspěchů. Také dodává oblečení pro slovenskou, švédskou a norskou reprezentaci. Každý rok je v některé cyklistické disciplíně mistr světa.

Reprezentace tělesně a zrakově postižených cyklistů

KALAS Sportswear je velmi rád, že může podporovat i handikepované sportovce včetně toho nejúspěšnějšího - Jirky Ježka. Za svoji kariéru dokázal získat 6krát zlatou olympijsku medaili, čtyři stříbrné a jednu bronzovou medaili.
 


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Čeští bikeři otevřeli Cyprus Sunshine Cup úspěšně!
23.02.2024 | Kategorie: MTB
Cyprus Sunshine Cup 2024 rozproudil vášeň a napětí mezi nadšenými fanoušky horských kol! První ze série tří závodů odstartoval ve středu 21. února na malebném ostrově Kypr. 
Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
» více novinek a videí