Video: Hirt dojel druhý v etapě na Tour of the Alps

Datum vydání: 24.04.2019

Český jezdec ve službách kazažské Astany nestačil pouze na Pavla Sivakova z týmu Sky.

Druhá etapa závodu Kolem Alp (dříve Kolem Trentina) měla proporci přes 178 kilometrů se zatěžkávajícím vrcholem Jaufenpass, který se tyčí do výšky 2.094 metrů. Právě z tohoto sjezdu se osamostatnila sedmičlenná skupina spolu s Janem Hirtem. Při nájezdu do závěrečného čtyřkilometrového stoupání zaútočil Sivakov z týmu Sky. Hirt se vydal za ním a skvěle snižoval ztrátu až do finiše, kde ho dostihl. Na závěrečný finiš se Sivakem již Hirt nestačil a bral druhé místo.
 
Výsledek etapy se rovněž promítl do celkového pořadí, v němž je Hirt na druhém místě za Sivakovem.Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Čeští bikeři otevřeli Cyprus Sunshine Cup úspěšně!
23.02.2024 | Kategorie: MTB
Cyprus Sunshine Cup 2024 rozproudil vášeň a napětí mezi nadšenými fanoušky horských kol! První ze série tří závodů odstartoval ve středu 21. února na malebném ostrově Kypr. 
Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
» více novinek a videí