Podívejte se na video, ve kterém francouzský freerider Valentin Anouilh v úvodu 10. etapy Tour de France ze Saint-Flour do Albi přeskočil peloton.

Jan Zatloukal vyhrál další dva pohárové závody!
10. 10. 2019 | Kategorie: cyklokros
Jezdec týmu NUTREND Specialized Racing, Jan Zatloukal, potvrzuje v úvodu cyklokrosové sezóny výbornou formu.
Hvězdně obsazený závod ZP 211 Mikulov vyhrál Adel
8. 10. 2019 | Kategorie: MTB
Zamračená obloha s častými přeháňkami neodradila stovky účastníků sobotního závodu ZP 211 Mikulov.
Vydařená sezona na Třebešíně
7. 10. 2019 | Kategorie: dráha, silniční
Sportovcům začíná říjnem nový roční tréninkový cyklus, je tedy ideální čas na bilancování.
V předolympijském testu skončil Cink sedmý
6. 10. 2019 | Kategorie: MTB
V předolympijském testovacím závodě, který započne za rok v Tokiu, skončil český reprezentant Ondřej Cink na sedmém místě.
Step by step po trati olympijského závodu v Tokiu!
4. 10. 2019 | Kategorie: MTB
Nikdo po té trati doposud nejel, nikdo ji ani neviděl. Až dnes představili pořadatelé OH v Tokiu podobu bikové trati Course Foot Inspection.
Vítězem Zlínské 50 je Marek Rauchfuss
2. 10. 2019 | Kategorie: MTB
V ned​ěli 29. září odstartoval 11. ročník závodu na horských kolech Zlínská 50. Krásný podzimní den přilákal na start celkem 410 závodníků.
Jan Zatloukal druhý v MB na úvod sezóny CX!
30. 9. 2019 | Kategorie: cyklokros
Úvodním závodem Českého poháru byla v Mladé Boleslavi zahájena cyklokrosová sezóna.
Štybar třináctý na Mistrovství světa v Yorkshiru
29. 9. 2019 | Kategorie: silniční
Světový šampionát ve Velké Británii dnes vyvrcholil silničním závodem kategorie mužů elite.
Silniční závod juniorek a mužů U23 je minulostí
27. 9. 2019 | Kategorie: silniční
Na programu světového šampionátu v silniční cyklistice dnes byly silniční závody juniorek a mužů do 23 let.
Bouček devátý v silničním závodě na MS
26. 9. 2019 | Kategorie: silniční
Na start silničního závodu v rámci světového šampionátu se dnes postavila kategorie juniorů.
Zakonči stylově cyklistickou sezonu v Mikulově!