Kalendář českých silničních cyklistek již v prodeji!

Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

Get Adobe Flash player

Datum vydání: 15.12.2012

 

Předem avizovaný kalendář Czech mix Team se podařil dát do výroby ještě před Vánoci tak, aby mnohým z Vás mohl udělat radost pod vánočním stromečkem.

Silniční cyklistky tímto kalendářem chtěly poukázat na několik let nefungující českou ženskou reprezentaci. Tyto talentované, většinou amatérské, silniční cyklistky jsou převážně studentkami, které bez podpory nemohou zvyšovat svoji výkonnost, rozvíjet svůj cyklistický talent a porovnávat se tak s těmi nejlepšími. Především by potřebovaly fungující odbornou pomoc a kvalitní zázemí, jak můžeme pozorovat u mnoha zahraničních týmů.
 
Závodnice za pomoci cyklistických nadšenců doposud a pouze z lásky, vlastních úspor a nadšení se snaží reprezentovat Českou republiku, ale rádi by měly i tu opravdovou reprezentaci, vyslyší je někdo?

Pomožte koupí tohoto kalendáře podpořit cyklistky, které si to zaslouží a chtějí hrdě reprezentovat svoji zemi!

Kalendář je možno objednat na www.Mojekolo.cz

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Čeští bikeři otevřeli Cyprus Sunshine Cup úspěšně!
23.02.2024 | Kategorie: MTB
Cyprus Sunshine Cup 2024 rozproudil vášeň a napětí mezi nadšenými fanoušky horských kol! První ze série tří závodů odstartoval ve středu 21. února na malebném ostrově Kypr. 
Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
» více novinek a videí