Kalendář českých silničních cyklistek již v prodeji!

Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

Get Adobe Flash player

Datum vydání: 15.12.2012

 

Předem avizovaný kalendář Czech mix Team se podařil dát do výroby ještě před Vánoci tak, aby mnohým z Vás mohl udělat radost pod vánočním stromečkem.

Silniční cyklistky tímto kalendářem chtěly poukázat na několik let nefungující českou ženskou reprezentaci. Tyto talentované, většinou amatérské, silniční cyklistky jsou převážně studentkami, které bez podpory nemohou zvyšovat svoji výkonnost, rozvíjet svůj cyklistický talent a porovnávat se tak s těmi nejlepšími. Především by potřebovaly fungující odbornou pomoc a kvalitní zázemí, jak můžeme pozorovat u mnoha zahraničních týmů.
 
Závodnice za pomoci cyklistických nadšenců doposud a pouze z lásky, vlastních úspor a nadšení se snaží reprezentovat Českou republiku, ale rádi by měly i tu opravdovou reprezentaci, vyslyší je někdo?

Pomožte koupí tohoto kalendáře podpořit cyklistky, které si to zaslouží a chtějí hrdě reprezentovat svoji zemi!

Kalendář je možno objednat na www.Mojekolo.cz

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Specialized Chisel FS: Lehké plně odpružené horské kolo z lehké slitiny
20.06.2024 | Kategorie: MTB
Specialized přichází s dalším premiovým modelem z lehké slitiny – novým Chisel FS, který přináší plně odpruženou variantu oblíbeného modelu Chisel. 
Objevte Livigno: 1 500 km turistických tras v srdci italských Alp
19.06.2024 | Kategorie: ostatní
Livigno, ležící v malebném prostředí italských Alp, láká milovníky přírody, aby prozkoumali rozsáhlou síť místních turistických stezek. Tento region, často přezdívaný „Malý Tibet“, se pyšní 1 500 kilometry tras, které se vinou nedotčenými lesy a alpskými loukami, a nabízejí osvěžující únik do náruče přírody.
Petr Kaltofen: Očekávám zajímavý souboj nejlepších
19.06.2024 | Kategorie: silniční
Reprezentační trenér českých silničářů Petr Kaltofen očekává od nadcházejícího domácího šampionátu v Jevíčku souboj nejlepších závodníků jak v kategorii mužů, tak i žen. 
ČEZ Sázava: Počasí nezklamalo
19.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
Na závodě ČEZ Sázava počasí nezklamalo
17.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
» více novinek a videí