Dumoulin po opakovaných mechanických problémech znechuceně zahodil kolo

Datum vydání: 25.02.2018

Nizozem​ec Tom Dumoulin psychicky neunesl opakované mechanické problémy na závodu Abu Dhabi Tour, které ho stály dobré umístění. 

Ne zrovna podle představ začala letošní sezóna pro holandského mistra světa v jízdě proti chronometru Toma Dumoulina. V rozhodujících dvou dnech jeho premiérového závodu Abu Dhabi Tour ho opakovaně zradila technika.

Vše začalo ve čtvrté etapě - časovce, kdy chtěl poprvé v novém dresu světového šampiona na pódium. Nestalo se tak zejména kvůli mechanickým problémům a následné výměně kola.

Také v závěrečné etapě, v níž opět pomýšlel na nejvyšší stupně, jej tři kilometry před cílem opět potkaly technické potíže. Po marném čákání na mechanický vůz ztratil nervy a kolo zlostí zahodil. 

Naštvaný Dumoulin nakonec Abu Dhabi Tour dokončil na 38. místě.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2: aerodynamický závodní stroj
15.02.2024 | Kategorie: silniční
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2 je jeden z nejlepších a nejrychlejších silničních kol na trhu. Tento model kombinuje špičkovou technologii, vynikající kvalitu a atraktivní design, který zaujme na první pohled.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (12. 2. -18. 2. 2024)
12.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Nový týden přináší opět novou várku slev! Prozkoumejte s námi čerstvé výhody a jedinečné příležitosti. Bez ohledu na Vaše přání vám naše výběry pomohou najít skvělé produkty a ušetřit peníze.
» více novinek a videí