CeramicSpeed představilo nejúčinnější pohon na světě

Datum vydání: 09.07.2018

Firma CeramicSpeed představuje nejúčinnější pohonný systém na světě Driven.

Firma CeramicSpeed, jež zavedla mimojiné v cyklistickém průmyslu keramická ložiska, představila v rámci veletrhu Eurobike koncepci hnací řídele. Řídel vznikla ve spolupráci s univerzitou strojního inženýrství v Coloradu. Využívá 21 ložisek, čímž nastavuje nové měřítko hnacího pohonu bicyklu. Jedná se tak o revoluci, díky níž nebude potřeba současného řadícího systému.

Takto poháněný stroj má o 49 % menší tření v porovnání se současně nejlepším řetězem a řazením na trhu. K dosažení dokonalého výkonu jsou využívána ložiska CeramicSpeed, kdy celkem 21 ložisek hraje zásadní roli ve funkčnosti a efektvitě. Systém má tak extrémně nízké tření a dlouhou životnost. 


 

Příspěvek sdílený John Max (@maxxbikesp),


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2: aerodynamický závodní stroj
15.02.2024 | Kategorie: silniční
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2 je jeden z nejlepších a nejrychlejších silničních kol na trhu. Tento model kombinuje špičkovou technologii, vynikající kvalitu a atraktivní design, který zaujme na první pohled.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (12. 2. -18. 2. 2024)
12.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Nový týden přináší opět novou várku slev! Prozkoumejte s námi čerstvé výhody a jedinečné příležitosti. Bez ohledu na Vaše přání vám naše výběry pomohou najít skvělé produkty a ušetřit peníze.
» více novinek a videí