Známe výherce soutěže o nejvtipnější text, komentář k fotce

Datum zveřejnění: 5. 2. 2012

Zvítězil komentář se 155. „To se mi líbí“ od Vaška Paclíka.
Na druhé příčce se 125. „To se mi líbí“ se umístil Filip Brož
Třetí příčku obsadil Roman Stibinger, který u svého komentáře měl 53. „To se mi líbí“.

1. cena - Dres „MISTR ČR 2012“ podepsaný od Zdeňka Štybara a Radomíra Šimůnka
2. cena -
Šátek od firmy KALAS Sportswear
3. cena - Šátek od firmy KALAS Sportswear

Výhercům upřímně gratulujeme a doufáme, že získaná cena udělala radost.

Všem ostatním děkujeme za účast v této soutěži a věříme, že i nadále zůstanete příznivci našeho webového magazínu.

Všechny komentáře si můžete prohlédnout zde.

Soutěž proběhla ve spolupráci s PatRESS.cz

Pouze na CykloNovinky.cz

beru na vědomí

Aktuální novinky a videa

Freerider přeskočil přes peloton Tour de France
17. 7. 2019 | Kategorie: ostatní
Podívejte se na video, ve kterém francouzský freerider Valentin Anouilh v úvodu 10. etapy Tour de France ze Saint-Flour do Albi přeskočil peloton.
Nejzajímavější kola na Tour de France
16. 7. 2019 | Kategorie: silniční
Prohlédněte si nejzajímavější kola na Tour de France.
Junioři se prosadili na GP Patton a GP Luxembourg
15. 7. 2019 | Kategorie: silniční
Reprezentační výběr juniorů ve složení Jakub Bouček, Filip Řeha, Bruno Stoček, Jakub Hník, Karel Camrda a Karel Macan se zúčastnil dvou jednorázových závodů.
SP Les Gets: Cink pátý, Čábelická osmnáctá!
14. 7. 2019 | Kategorie: MTB
Český reprezentant Ondřej Cink vybojoval nejlepší výsledek sezony, když skončil na Světovém poháru horských kol v olympijském cross country v Les Gets na pátém místě.
Výzva pouště! To je Segafredo Sahara Race!
12. 7. 2019 | Kategorie: MTB, ostatní
Cyklistické, běžecké, dětské a noční závody, kempování i koupání. Taková lákadla nabízí blížící se závod Segafredo Sahara Race, jenž se odehraje první srpnový víkend od 2. – 3. 8. 2019.
Galaxy Skylab 29": Ideální kolo
11. 7. 2019 | Kategorie: MTB
Co si představíte pod pojmem ideální kolo?
Ultramaratonec Daniel Polman hostem Lucie Výborné
11. 7. 2019 | Kategorie: ostatní, silniční
Poslechněte si účastníka RAAM, Daniela Polmana, který byl hostem Lucie Výborné na Radiožurnálu.
Tour de France: Poslední kilometr 5. etapy
10. 7. 2019 | Kategorie: silniční
Peter Sagan vyhrál na Tour de France pátou etapu. Podívejte se na poslední kilometr.
Pozvánka na Regionem Orlicka Lanškroun 2019
9. 7. 2019 | Kategorie: silniční
Pozvánka na 32. ročník mezinárodního cyklistického závodu REGIONEM ORLICKA, který se uskuteční ve dnech 2.8.– 4.8.2019.
Petr Leták: Vydal jsem se za svým snem
7. 7. 2019 | Kategorie: MTB
Podívejte se na závody světového poháru v enduru trochu jinak.
Cink na SP v Andoře na desátém místě!
Ondřej Cink bojoval ve Vallnordu o premiérový triumf na Světovém poháru horských kol, v závěru ho však omezily zdravotní potíže a závod dokončil na desátém místě.
Kolo Petra Sagana - S-Works Venge Disc | Tour de France 2019
7. 7. 2019 | Kategorie: silniční
Prohlédněte si kolo Petra Sagana, na kterém absolvuje právě probíhající Tour de France.