Soutěž

Datum zveřejnění: 6. 8. 2012

Známe výherce lístků na festival Okoř!

Na soutěžní otázku „Kolikátý ročník závodu Regionem Orlicka bude tento rok odstartován?" Správná odpověď zněla 26. ročník. Celkem odpovědělo 355 soutěžících.

Níže uvedeným vylosovaným výhercům gratulujeme!

4. 10. 2022 | Kategorie: MTB
Dvanáctý závod v pořadí a závěrečný podnik Decathlon Mikulov zakončil nejen letošní seriál Prima CUP, ale současně nejvyšší domácí soutěž ŠKODA AUTO Český pohár v maratonu, který se koná s pověřením Českého svazu cyklistiky.
Ohlédnutí za 23. ročníkem World Games of Mountainbiking
1. 10. 2022 | Kategorie: MTB
Jak je u tohoto fenomenálního cyklistického festivalu zvykem, uskutečnil se druhý zářijový víkend od 8. do 11. v rakouském Saalbach-Hinterglemm. Podzim na sebe nenechal dlouho čekat, účastníci si během víkendu vychutnali sluneční paprsky i průtrže mračen.
Drama v soutěži týmů ŠKODA Pražského MTB poháru, vítězem je ADASTRA!
27. 9. 2022 | Kategorie: MTB
Mládežnický celek Adastra Cycling Team se stal vítězem soutěže týmů ŠKODA Pražského MTB poháru pro rok 2022. Rozhodnul o tom dramatický závěr finálového závodu v Motole. Druhé místo obsadil „objev roku“ tým Rexonix Racing Team a třetí příčku vybojoval rovněž výborně finišující BIKE Puzzle Team.
Cink a Holubová vítězí ve finálovém ŠKODA Pražském MTB poháru v Motole!
Čeští reprezentanti Ondřej Cink (Kross Racing Team) a Adéla Holubová (kola-bbm.cz) se stali vítězi hlavních kategorií závěrečného podniku ŠKODA Pražského MTB poháru v Motole.
Vítězem českého silničního poháru ŠKODA CUP 2022 je Adam Ťoupalík
24. 9. 2022 | Kategorie: silniční
V závěrečném závodu seriálu ŠKODA Cup, kterým bylo kritérium v Mladé Boleslavi, vyhrál Adam Ťoupalík z celku Elkov Kasper a zisk šedesáti bodů mu zajistil i celkové prvenství v prestižním seriálu.
Merida ONE-SIXTY a ONE-FORTY - nezadržitelná evoluce
23. 9. 2022 | Kategorie: MTB
Dobré věci často vyžadují čas, proto jsme velmi rádi, že se můžeme konečně podělit o novinku v podobě dvojice horských kol, která určují standardy pro horká kola MERIDA – zcela nová dvojice kol ONE-SIXTY a ONE-FORTY.
Mathias Vacek slaví stříbro na MS v silničním závodě U23
23. 9. 2022 | Kategorie: silniční
Český cyklista Mathias Vacek potvrdil svůj talent a na světovém šampionátu silničních cyklistů vybojoval v australském Wollongongu stříbro v závodě mužů do 23 let s hromadným startem.
Osmý ročník Gočárových schodů tradičně 28. září
22. 9. 2022 | Kategorie: MTB
Slavnostní termín 28. září patří exhibiční akci ŠKODA AUTO Gočárovy schody, která se uskuteční v Den české státnosti v Hradci Králové.
V Motole se připravuje finále ŠKODA Pražského MTB poháru!
21. 9. 2022 | Kategorie: MTB
Nejnovější pražská biková lokalita, Traily Motol – „Jízda pod napětím“ v péči pořadatelského týmu NUTREND SPECIALIZED Racing se intenzivně připravuje na očekávaný finálový závod ŠKODA Pražského MTB poháru.
Juniorka Kvasničková na MS čtvrtá v časovce
20. 9. 2022 | Kategorie: silniční
O pouhých 32 tisícin vteřiny unikla medaile na světovém silničním šampionátu v časovce v australském Wollongongu Elišce Kvasničkové.
Stošek na mistrovství světa v maratonu desátý
18. 9. 2022 | Kategorie: MTB
Biker Martin Stošek obsadil na Mistrovství světa v maratonu v dánském Haderslevu desáté místo.