Ilja Koševoj

Datum zveřejnění: 20.11.2016

Běloruský cyklista si našel nový tým přes Twitter

Ilja Koševoj je pětadvacetiletý běloruský profesionální cyklista, který svou dosavadní teprve 3,5 letou kariéru strávil v Itálii a většinu z ní ve špičkové stáji Lampre-Merida.
 
Na konci roku mu však končí smlouva a borec, který letos dokončil Giro d'Italia i Vueltu, u nových čínských majitelů se žádostí o její prodloužení neuspěl. Zaujmout se mu však dlouho nedařilo ani žádný další profesionální tým a tak se v zoufalosti obrátil na své fanoušky na Twitteru. Ty požádal o pomoc při hledání nového zaměstnavatele s tím, že když bude úspěšný, tak všechny, kdo jeho zprávu budou sdílet, pozve na kafe. To nyní může s radostí učinit. Podepsal prý totiž smlouvu s jistým prokontinentálním týmem. Tím by podle kuloárních informací měl s největší pravděpodobností být italský Wilier-Southeast. 


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Sunshine Cup: Terpstra a Hudyma triumfují v Tochni, Čábelická obsadila 3. místo
25.02.2024 | Kategorie: MTB
Druhý závod třídílné série Sunshine Cup se vůbec poprvé odehrál na nové trati v malebné kyperské vesničce Tochni. Anne Terpstra z Nizozemska a Oleksander Hudyma z Ukrajiny si na náročném terénu zajistili vítězství. Čábelická skončila třetí.
Čeští bikeři otevřeli Cyprus Sunshine Cup úspěšně!
23.02.2024 | Kategorie: MTB
Cyprus Sunshine Cup 2024 rozproudil vášeň a napětí mezi nadšenými fanoušky horských kol! První ze série tří závodů odstartoval ve středu 21. února na malebném ostrově Kypr. 
Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
» více novinek a videí