Crocodile Trophy - 2. etapa

Datum zveřejnění: 19.10.2014

Rybařík ve druhé zkoušce Krokodýla třetí, Křivánek pátý

Domácí Greg Saw zvítězil ve druhé zkoušce etapového závodu horských kol Crocodile Trophy dlouhé 97 kilometrů. V náročné etapě, kde závodníci nastoupali přes 2200 metrů, zvítězil Australský jezdec před Španělem Miltonem Ramosem a českým reprezentantem Ivanem Rybaříkem. Na pátém místě skončil druhý český zástupce Jiří Křivánek. Elitní jezdec Rybařík se tak propadl na průběžnou druhou příčku se ztrátou 2:30. Křivánek na sedmém místě ztrácí 11:55.

V kategorii amatéři 1 zvítězil, včera druhý, Jindra Knot z celku Way2live Quantum Racing, který se tak ujal průběžného vedení.

25.04.2024 | Kategorie: MTB
Dvojzávodem v oblíbené lokalitě Bike parku Calabrone Zličín pokračuje 27. a 28. dubna volnočasový seriál horských kol ŠKODA Pražský MTB pohár pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů. Sobotní závod je vypsán také jako Mistrovství Středočeského kraje.
CykloStar na Prague Bike Festu již tento víkend
24.04.2024 | Kategorie: ostatní
Prague Bike Fest se již příští víkend vrací po úspěšné premiéře minulý rok na pražské Výstavište, kde na vás bude čekat dvoudenní program.
Skvělá cyklistika a tombola o kolo. To je závod Merida Stolové hory
23.04.2024 | Kategorie: MTB
V neděli 26. května ožije malebná oblast Machova na Náchodsku třetím závodem cyklistického seriálu Prima CUP.
Stevens E-inception AM 8.7.1 GTF pro all mountain dobrodružství
Do kopce i z kopce s maximálním výkonem: to je možné s kolem STEVENS E-Inception AM 8.7.1 GTF s pohonem Bosch s plnou integrací pomocí smart systému.
SP MTB v Araxá: Andreassen a Battenová vládnou horským kolům, čeští závodníci sbírají body pro OH
22.04.2024 | Kategorie: MTB

Závod Světového poháru v cross country horských kol poprvé startoval v brazilském Araxá a přinesl s sebou dramatické momenty a zajímavé výkony. vítězství si odvezli Simon Andreassen a Haley Batten.