Zdeněk Štybar novým ambasadorem značky Kalas Sportswear!

Zdeněk Štybar novým ambasadorem značky Kalas Sportswear!

Datum vydání: 08.07.2024

Cyklistická ​hvězda, několikanásobný mistr světa v cyklokrosu a také úspěšný silniční závodník Zdeněk Štybar, se stal novým ambasadorem české značky cyklistického oblečení Kalas Sportswear.


Štybar, který na začátku letošního roku ukončil svou profesionální kariéru závodem mistrovství světa v cyklokrosu v Táboře, se tak spojil se značkou, ve které byl zvyklý závodit celý život.

„Spolupráce se značkou Kalas pro mě byla logickým krokem a vlastně tak trochu vznikla z mé iniciativy. Hledal jsem dodavatele cyklistického oblečení na poslední část mé kariéry a ´Kalaše´ jsem měl prověřeného léty závodění v nároďáku. Je to česká firma se skvělými produkty a širokým sortimentem, proto mi to dávalo od začátku smysl. Jsem rád, že odezva byla i z druhé strany stejná,“ uvedl bývalý český reprezentant Zdeněk Štybar. 

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme přivítat Zdeňka v našem týmu jako nového ambasadora. Jeho úspěchy a hodnoty dokonale ladí s naším posláním poskytovat cyklistům to nejlepší. Věříme, že tato spolupráce přinese mnoho pozitivního a přispěje k dalšímu rozvoji našich produktů,“ řekl Josef Filip, CEO společnosti Kalas Sportswear.


Zdeněk Štybar, známý svou vytrvalostí, bojovností a profesionálním přístupem, přinese do spolupráce nejen bohaté zkušenosti z vrcholové cyklistiky, ale také nekompromisní přístup k výkonu a kvalitě.

„Kromě řady moc pěkných projektů, které spolu chystáme, bych měl pomáhat testovat nové produkty a poskytovat zpětnou vazbu, na což se moc těším,“ doplnil ještě Štybar.

První společný projekt spatří světlo světa 23. 7. 2024, o co přesně půjde, však firma ani závodník neprozradili.

 

Foto: Jan Brychta, Zdroj: TZ Kalas Sportwear


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Italské Livigno je tréninkovým rájem sportovců. Pravidelně se zde vrací i náš olympijský tým!
10.07.2024 | Kategorie: ostatní
Zatímco se v létě většina Evropy přesouvá na dovolenou do přímořských letovisek, sportovní nadšenci míří do Livigna.
Daniel Polman na 1000 Miles Adventure – i přes špatné počasí v novém rekordu!
10.07.2024 | Kategorie: ostatní
Přední český ultracyklista Daniel Polman, který má za sebou úspěchy na mnoha ultramaratonech včetně těch nejdelších na světě, se rozhodl okusit legendární závod horských kol bez podpory 1000 Miles Adventure.
AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (8.7.-14.7.2024)
08.07.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Vítejte v novém týdnu plném neodolatelných slev! Přinášíme Vám exkluzivní výběr nejlepších nabídek, které si nesmíte nechat ujít. Objevujte s námi ty nejzajímavější produkty, které splní všechna Vaše očekávání a ještě více.
Zdeněk Štybar novým ambasadorem značky Kalas Sportswear!
08.07.2024 | Kategorie: ostatní, silniční
Cyklistická hvězda, několikanásobný mistr světa v cyklokrosu a také úspěšný silniční závodník Zdeněk Štybar, se stal novým ambasadorem české značky cyklistického oblečení Kalas Sportswear.
Představení nového Stumpjumpera od Specialized
05.07.2024 | Kategorie: MTB
» více novinek a videí