Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor: pohodlné nafukování

Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor: pohodlné nafukování

Datum vydání: 21.06.2021


Nafukujte pohodlně a bez námahy s kompaktním kompresorem od Xiaomi, Mi Portable Electric Air Compressor.

 

Doba elektrická přináší své výhody. Jednou z nich je kompaktní kompresor, díky němuž vás nafukování bude bavit. Kompresor Xiaomi vyrobený ze slitiny padnoucí přímo do ruky vás nadchne svými možnostmi. Kompresor má čitelný digitální displej, kde si kromě kontroly aktuálního tlaku můžete i hodnoty přednastavit. Vše doplňuje jednoduché vestavěné světlo pro použití v noci.

 

Kompresor  je schopen vyvinout tlak až 150 PSI. Má dostatek výkonu k nafouknutí až 8 pneumatik silničních kol 6 pneumatik na motorku nebo 41 fotbalových míčů.
 

 

Kompresor se spouští automaticky, když se z krytu těla přístroje vytáhne vzduchová hadice. Chytře je také zajištěno ovládání kompresoru, které uživatel ovládá jednoduše pomocí tlačítek plus a mínus. Mobilní pumpa se nabíjí pomocí portu micro-USB, tedy tím, co je kompatibilní s běžnými datovými kabely smartphonů.

 

Výhodou mobilního kompresoru je také jeho skladnost. Je proto ideální volbou na cestování. 

 

Podrobnosti o kompresoru naleznete na oficiálních stránkách Xiaomi.


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

Reklama 

Reklama 


Aktuální novinky a videa

Gaze a Richards triumfují v úvodním závodě Světového poháru horských kol v Mairiporu
14.04.2024 | Kategorie: MTB

Světový pohár horských kol odstartoval v brazílském městě Mairipora napínavým závodem short tracku pro elitní kategorie. Evie Richards z týmu Trek Factory a mistr světa Samuel Gaze z Alpecin Deceuninck triumfovali na náročné trati, předznamenávajíc tak další události v seriálu. 

 
Allegro TEST: Giant Reign 1
13.04.2024 | Kategorie: MTB, Testy
Giant letos představil mnoho novinek. My jsme si posvítili na Giant Reign z roku 2023. Reigna jsme vzali do jeho přirozeného prostředí, a to do závodního nasazení na pořádný kopec.
Nový Rocky Mountain Altitude 2024: Enduro zážitek na jiné úrovni
11.04.2024 | Kategorie: MTB
Rocky Mountain představil svůj nejnovější model horského kola - Altitude 2024. Tento model přináší několik inovací a vylepšení, které posouvají hranice toho, co je možné na horském kole dosáhnout.
Cannondale Synapse Neo 2024: Nová éra silniční cyklistiky
11.04.2024 | Kategorie: silniční
Cannondale představil svůj nejnovější model - Cannondale Synapse Neo. Toto silniční kolo je postavené na osvědčené geometrii a technologiích silničního stroje Cannondale Synapse.
Mondraker Duna 2024: Nový standard v eMTB
09.04.2024 | Kategorie: MTB
Mondraker Duna 2024 je nejnovější přírůstek do rodiny horských kol s elektrickým motorem. Toto kolo je pozicionováno jako Super Enduro lehkých e-kol.
» více novinek a videí