Vítězství Jarmily Machačové i Lucie Hochmann těsně před odjezdem na ME

Datum vydání: 17. 10. 2017

Řadu skvělých um​ístění vybojovali čeští dráhaři na dvoudenních dráhových závodech ve Vídni, které byly zařazeny do první kategorie kalendáře UCI.

Výsledky dráhařů pražské Dukly jsou těsně před odjezdem na Mistrovství Evropy v Berlíně, které začíná ve středu, velmi slibné.

Lucie Hochmann společně s Emou Kaňkovskou zvítězily v madisonu a před ME se zdá, že to týmu složenému ze závodnic Dukly Praha a Dukly Brno, klape.

Skvěle si vedla také Jarmila Machačová, která opanovala bodovací závod a nejlepší byla i ve scratchi. Navíc druhá byla v omniu.

Výsledky:

Ženy:

Madison:
1. Hochmann, E. Kaňkovská (ČR) 35
, 2. Küllmerová, Kasperová (Něm.) 30, 3. Eberhardtová, Andresová (Rak./Švýc.) 15, ...6. Machačová, Kohoutková (ČR)
Bodovací závod: 1. Machačová 39, 2. Bačíková (SR) 31, 3. Kasperová 28, ...5. Hochmann 20, 8. E. Kaňkovská 8

Scratch:
1.Machačová, 2. Bačíková, 3. Eberhardtová, ...6. Hochmann, 8. Ševčíková, 9. E. Kaňkovská, 10. Kohoutková

Omnium:
1. Küllmerová 117, 2. Machačová 116, 3. Bačíková 115, 4. Hochmann 100, ...8. Kohoutková 84

beru na vědomí

Aktuální novinky a videa

Eddy Merckxova klasika v rakouském Fuschl am See je oslavou cyklistiky
25. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Již dvanáctému ročníku Eddy Merckx Classic 2018 v kouzelném regionu salburckých jezer a Solné komory předcházela charitativní vyjížďka, které se účastnila i slavná sportovní jména. Rakušané cyklistiku milují.
MS Innsbruck, den třetí – časovky juniorů a žen
Petr Kelemen a Tereza Korvasová dnes reprezentovali českou výpravu v individuální časovce. Obě kategorie absolvovaly stejnou, téměř dvacet osm kilometrů dlouhou trasu, jako včera muži do 23 let.
TOMKET Pražský MTB pohár na Zličíně vyhrála Štěpánová a Škarnitzl!
25. 9. 2018 | Kategorie: MTB
V pořadí sedmý závod TOMKET Pražského MTB poháru 2018 vládli zkušení členové českého reprezentačního týmu, Karla Štěpánová a Jan Škarnitzl.
Otruba v elitní dvacítce v časovce na mistrovství světa
24. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Druhý závodní den Mistrovství světa v silniční cyklistice v rakouském Innsbrucku byl ve znamení individuálních časovek juniorek a mužů do 23 let.
MS: Quick-Step Floors a Canyon-SRAM braly medaile v týmové časovce, Elkov-Author porazil 2 WT stáje!
23. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Elitní belgická stáj Quick-Step Floors nadále zkrášluje už tak neskutečnou sezonu - na svém kontě má 69. triumf, česká stáj Elkov-Author zajela perfektní výsledek.
MTB Tour ovládl Michal Bubílek
23. 9. 2018 | Kategorie: MTB
Michal Bubílek se stal vítězem ​4. ročníku MTB Tour České středohoří.
KALAS CUP v Židovicích vyhrál Janiszewski
Závěrečný závod Českého poháru na silnici KALAS CU​P 2018 ovládli polští závodníci.
Staňte se pořadateli Českého poháru horských kol
Organizátor Českého poháru horských kol STRABAG CUP hledá na další sezóny pořadatele dílčích závodů v olympijské disciplíně cross country (XCO) na území České republiky.
Porte odřekl start na mistrovství světa
22. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Australan Richie Porte bude na světovém šampionátu kvůli nemoci chybět.
Stará dobrá videa, která stoprocentně pobaví
21. 9. 2018 | Kategorie: ostatní
Nostalgická zábavná videa z cyklistického prostředí z roku 1990 až 2000.
Zličín se chystá na finále dětí, žáků a souboj Škarnitzl vs Cink!
21. 9. 2018 | Kategorie: MTB
Sedmý závod TOMKET Pražského MTB poháru 2018 v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů, včetně cyklistů s handicapem, má několik očekávání.
O víkendu vyvrcholí elitní i mládežnický KALAS CUP 2018
20. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Závodníci napříč kategoriemi se o víkendu letos naposledy postaví na start závodu Českého poháru na silnici.