Van der Poel předvedl své umění v Táboře

Van der Poel předvedl své umění v Táboře

Datum vydání: 17.11.2018

Třiadvacetiletý nizozemský cyklista udržel neporazitelnost na své oblíbené trati v Táboře s naprostým přehledem. 

Mathieu van der Poel (Corendon-Circus) dnes ovládl čtvrtý díl SP v Táboře a po SP ve švýcarském Bernu druhý podnik této kategorie v řadě. Nizozemský fenomenální talent jel v chladném počasí na částečně zrmzlém terénu svůj vlastní závod a v cíli působil spokojeně, bez známek únavy.

Pro druhé místo si dojel po parádním výkonu o dva roky starší Belgičan Michael Vanthourenhout (Marlux - Bingoal), třetí místo na podiu bral Nizozemec Lars van der Haar (Telenet Fidea Lions). Mistr světa, Belgičan Wout van Aert, se sedmým místem určitě nebude spokojený, o lepší výsledek ho nicméně připravil defekt. Lídrem SP je po čtyřech závodech další Belgičan Toon Aerts (Telenet Fidea Lions), dnes čtvrtý.
 
České barvy ve finále nakonec nebyly tak vysoko, jak se ještě v průběhu závodu dalo doufat. Největší tuzemská naděje, Michael Boroš (Creafin Tüv Sud), v posledních kolech vypadl ze skupiny bojující o top ten a finišoval na 15. příčce. Do elitní třicítky se vešel ještě 25. Adam Ťoupalík (Steylaerts-777) a 28. Jan Nesvadba. SP pokračuje už příští týden písečnými dunami v belgickém Koksijde. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený MVDP (@mathieuvanderpoel),


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2: aerodynamický závodní stroj
15.02.2024 | Kategorie: silniční
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2 je jeden z nejlepších a nejrychlejších silničních kol na trhu. Tento model kombinuje špičkovou technologii, vynikající kvalitu a atraktivní design, který zaujme na první pohled.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (12. 2. -18. 2. 2024)
12.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Nový týden přináší opět novou várku slev! Prozkoumejte s námi čerstvé výhody a jedinečné příležitosti. Bez ohledu na Vaše přání vám naše výběry pomohou najít skvělé produkty a ušetřit peníze.
» více novinek a videí