Van der Poel dominoval i v Middelkerke

Datum vydání: 12.02.2017

Nizozemský cyklokrosař Mathieu Van der Poel suverénně ovládl i poslední závod série Superprestige v pobřežním belgickém městě Middelkerke.

Smolař z mistrovství světa v Lucembursku Mathieu Van der Poel nedal šanci svým soupeřům v čele s mistrem světa, domácím Woutem van Aertem, ani v dalším závodě, který byl na programu pomalu končící sezony. V Middelkerke vyhrál poslední - osmý - díl série Superprestige, když o svém triumfu rozhodl v písečných úsecích. Pro tento kraj příznačný písek už tolik "nechutnal" jeho největšímu soupeři - Van Aertovi. Ten se už potřetí za sebou musel před Nizozemcem sklonit a spokojit se s druhým místem.

To mu nakonec patří i v celkovém zúčtování celého seriálu. Jeho vítězem je suverénní Van der Poel, který vyhrál sedm z osmi závodů a jednou byl druhý! Vzhledem ke kalibru obou jezdců si můžete tipnout výsledky Van Aerta... Byl sedmkrát druhý a jednou vyhrál. Tito dva borci v současnosti skutečně světovému cyklokrosu naprosto vévodí.

Jediný Čech pravidelně válčící na nejvyšší úrovni tohoto sportu, Michael Boroš, skončil včera na 24. místě a v celkovém zúčtování seriálu mu patří 14. místo, které mu vynesly lepší výkony v první části sezony.

17.04.2024 | Kategorie: MTB
Yeti SB165 2024 je nejnovější přírůstek do rodiny horských kol Yeti, který přináší několik inovací a vylepšení. Toto kolo je určeno pro náročné terény a bike parky a je navrženo tak, aby poskytovalo vynikající jízdní vlastnosti a vysoký výkon.
První Prima CUP přilákal téměř tisíc závodníků
Závodem Decathlon Hradec Králové odstartoval v sobotu 13. dubna desetidílný seriál horských kol Prima CUP.
Američan Blevins a Švédka Rissvedsová triumfují v cross country v Mairipoře
15.04.2024 | Kategorie: MTB
Po úvodním závodě short tracku se závodníci v Mairipoře opět sešli na startu, tentokrát na cross country. Mezi muži si pro vítězství dojel Američan Christopher Blevins, zatímco u žen triumfovala Švédka Jenny Rissvedsová.
AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (15.4-21.4.2024)
15.04.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Nový týden, nová vlna slev! Přinášíme Vám čerstvou dávku výhod a jedinečných příležitostí. Pojďte s námi objevovat nejnovější a nejatraktivnější nabídky týdne.