Van der Poel dál dominuje cyklokrosu

Van der Poel dál dominuje cyklokrosu

Datum vydání: 11.11.2018

Mistr E​vropy vyhrál už podeváté v sezoně, podruhé ve dvou dnech. 

Třiadvacetiletý nizozemský cyklista Mathieu van der Poel (Corendon - Circus) je na podzim nechytatelný. Včera vyhrál Jaarmarktcross a dnes stylem start - cíl i Superprestige v Gavere. Včera zaútočil syn slavného otce Adrieho a ještě slavnějšího dědečka Raymonda Poulidora tři kola před koncem, dnes dokonce v prvním kole blátivého závodu. Obě taktiky vedly k rozhodnému vítězství! 
 
Stejně jako včera byl i dnes druhý Belgičan Toon Aerts (Telenet Fidea Lions), jenž byl tím silnějším v bitvě s mistrem světa, Belgičanem Woutem Van Aertem. Překvapením dnes bylo čtvrté místo mistra Evropy v kategorii U23. Teprve devatenáctiletý Brit Tom Pidcock (TP Racing) odjel parádní závod na své oblíbené trati, kde loni zvítězil v kategorii U23.

Český reprezentant a další jezdec z této věkové kategorie, dvaadvacetiletý Adam Ťoupalík (Steylaerts - 777), dokončil na solidním 18. místě, zatímco národní šampion Michael Boroš (Creafin Tüv Sud) zopakoval jako nejlepší jezdec jiného než belgického či holandského původu své včerejší 12. místo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Mathieu_van_der_Poel_fan (@mathieu_van_der_poel_fan),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený ifuseeklotte_ (@ifuseeklotte_),


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Specialized Chisel FS: Lehké plně odpružené horské kolo z lehké slitiny
20.06.2024 | Kategorie: MTB
Specialized přichází s dalším premiovým modelem z lehké slitiny – novým Chisel FS, který přináší plně odpruženou variantu oblíbeného modelu Chisel. 
Objevte Livigno: 1 500 km turistických tras v srdci italských Alp
19.06.2024 | Kategorie: ostatní
Livigno, ležící v malebném prostředí italských Alp, láká milovníky přírody, aby prozkoumali rozsáhlou síť místních turistických stezek. Tento region, často přezdívaný „Malý Tibet“, se pyšní 1 500 kilometry tras, které se vinou nedotčenými lesy a alpskými loukami, a nabízejí osvěžující únik do náruče přírody.
Petr Kaltofen: Očekávám zajímavý souboj nejlepších
19.06.2024 | Kategorie: silniční
Reprezentační trenér českých silničářů Petr Kaltofen očekává od nadcházejícího domácího šampionátu v Jevíčku souboj nejlepších závodníků jak v kategorii mužů, tak i žen. 
ČEZ Sázava: Počasí nezklamalo
19.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
Na závodě ČEZ Sázava počasí nezklamalo
17.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
» více novinek a videí