Úspěšný začátek sezóny 2023 Galaxy CykloŠvec Stevens teamu

Úspěšný začátek sezóny 2023 Galaxy CykloŠvec Stevens teamu

Datum vydání: 23. 5. 2023

V prvním cyklistickém závodě sezóny n​a veletrhu For bikes 2023 v Praze Letňanech v závodě gravel biků zvítězil Jiří Reeh (Galaxy CykloŠvec Stevens) na Stevens Prestige. 

Andrea Drengubáková ve svém prvním závodě sezóny Blinduro Lipno skončila třetí. 

Jirka Reeh mladší vyhrál TALENT CUP ve Švihově a vybojoval 1. a 2. místo na Gardě. Jirka Reeh st. dojel 5. v kategorii v MTB maratonu na Gardě.

O cenu obce Kájov 2023 - časovka jednotlivců. Závod byl zařazen do silniční série závodů JAL 2023, ve které startovali závodníci týmu Galaxy CykloŠvec Stevens: Kategorie B 30 - 39 let 1. Martin Boubal - Hello CTW, 5. Tomáš Kudlák, 10. Michal Dychtl 14. Miroslav Kvasničák (všichni Galaxy CykloŠvec Stevens).

V silničním cyklistickém závodě Dolní Lukavice 2023, který byl součástí sérií ZAL a JAL dojeli v kategorii B 30 - 39 let - 8. Tomáš Kudlák a 9. Michal Dychtl (oba Galaxy CykloŠvec Stevens) Jihočeský MTB pohár 2023 – první závod MTB tankodrom Oldřichov se jel s odporou CYKLOŠVEC a byl úspěšný pro Galaxy CykloŠvec Stevens team.

Na delší trati dojel v celkovém pořadí 3. Jiří Reeh, 5. Lukáš Smola, 14. Tomáš Kudlák a na kratší trati zvítězil Petr Soukup, 11. Jan Tichý. Mezi ženami nad 36 let dojela 2. Zuzana Maňourová (všichni Galaxy CykloŠvec Stevens).

Další foto a info na www.cyklosvec.cz.


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

ATT Investments: Tři umístění v desítce nejlepších celkového pořadí
29. 5. 2023 | Kategorie: silniční
Další úspěšný týden mají za sebou cyklisté ATT Investments. Ze dvou etapových závodů vytěžili dohromady 105 UCI bodů. Většinu z Tour of Estonia, ale velmi slušný výkon i výsledek předvedli také ve Francii při Tour de la Mirabelle.
Jak vybrat dětské kolo?"
25. 5. 2023 | Kategorie: ostatní
V písecké prodejně CykloŠvec vám poradí, jak vybrat dětské kolo.
Jsi biker? Tak nesmíš chybět na závodě Škoda Auto Dolní Morava
23. 5. 2023 | Kategorie: MTB
Seriál Prima CUP míří na Dolní Moravu, kde si pro účastníky připravil své letošní čtvrté klání pod Králickým Sněžníkem.
Úspěšný začátek sezóny 2023 Galaxy CykloŠvec Stevens teamu
23. 5. 2023 | Kategorie: MTB, ostatní, silniční
V prvním cyklistickém závodě sezóny na veletrhu For bikes 2023 v Praze Letňanech v závodě gravel biků zvítězil Jiří Reeh na Stevens Prestige. Andrea Drengubáková ve svém prvním závodě sezóny Blinduro Lipno skončila třetí.
Petruš zkompletoval na Opavsku vítězný hattrick
23. 5. 2023 | Kategorie: MTB
Dalším dílem seriálu Prima CUP byl 23. ročník partnerského závodu Silesia Bike Marathon, spadajícího do Škoda Auto Český pohár horských kol v maratonu.
ATT Investments: Třetí místo Diny v Lucembursku a výborný výkon Štočka při Rund um Köln
22. 5. 2023 | Kategorie: silniční
Jedna skupina závodníků ATT Investments zápolila od středy do neděle na etapovém závodě Fléche du Sud v Lucembursku, druhá se v neděli zúčastnila jednorázového závodu Rund um Köln. 
500+1 kolo - Velká cena Zemako 2023
22. 5. 2023 | Kategorie: dráha
56. ročník etapového bodovacího závodu na dráze Velká cena Zemako 500+1 kolo se letos uskutečnil opět s velkou mezinárodní účastí.
Biková klasika, kde nesmíš chybět! To je 10. června ČEZ Sázava
16. 5. 2023 | Kategorie: MTB
10. června se ve středočeské Sázavě sejde několik stovek bikerů, kteří společně odstartují 23. ročník závodu ČEZ Sázava.
ŠKODA CUP v Kyjově ovládl Michael Boroš!
15. 5. 2023 | Kategorie: silniční
Čtvrtý díl ​seriálu ŠKODA Cup - Kyjovské Slovácko vyhrál dnes za celodenního vytrvalého deště Michael Boroš z týmu Elkov Kasper, který přijel do cíle v Kyjově společně se svým týmovým kolegou Matějem Zahálkou. V průběžném hodnocení seriálu je pořadí opačné.
Málokterý tým se při Tour de Hongrie zviditelnil tak jako ATT Investments
15. 5. 2023 | Kategorie: silniční
ATT Investments se při Tour de Hongrie v konkurenci devíti týmů z úrovně World a stejného počtu z úrovně ProTeams zviditelnil tak, že se mu v tomto ohledu mohl rovnat málokterý z týmů. Matúš Štoček získal po úvodní etapě vrchařský dres, ten následně vyměnil za dres nejlepšího v bodovací soutěži.
Čábelická v short tracku devatenáctá, želízko Cink nestartoval
12. 5. 2023 | Kategorie: MTB
Pátečním short trackem pro elitní kategorie pokračoval Světový pohár horských kol v Novém Městě na Moravě.
Holubová sedmá v úvodním závodě SP v short tracku, Zatloukal třináctý
11. 5. 2023 | Kategorie:
Program Světového poháru horských kol v olympijském cross country v Novém Městě na Moravě odstartoval čtvrtečními short tracky pro kategorie do třiadvaceti let.
» více novinek a videí
 
Reklama 
►