Tohle není k zahození - Leatherman Tread

Tohle není k zahození  - Leatherman Tread

Datum vydání: 13. 11. 2017

Představme ​si klenot mezi multitooly.

Pokud vyjíždíte na pravidelné tréninky, dáte nám za pravdu, že nezbytnou součástí výbavy jsou kromě technicky způsobilého kola a vhodného oblečení také náhradní komponenty, které v nouzi přijdou vhod. Nutnou výbavou jsou nejen náhradní duše, lepení, pumpička, ale také sada multitoolů.
 
Neomezený trh nabízí celou škálu multitoolů neboli multifunkčního nářadí, pomocí něhož zvládne opravu kola takřka každý.

Tým CykloNovinek měl možnost vyzkoušet, jak takový Multitool v podobě náramku Tread značky Leatherman v praxi funguje a zdali dokáže obstát i v náročných podmínkách. 
 

Na první pohled nenápadný náramek připomínající spíše klenot, překvapí svým zpracováním a možností mít ho stále při ruce.
 
 
Výrobce Leatherman zužitkoval letité zkušenosti, aby zákazníkům usnadnil výběr z nepřeberných druhů nástrojů. Z nápadu se zrodil originální náramek Tread, který nabízí bezmála třicet praktických nástrojů.
 

 
Leatherman Tread je náramek podobající se řetězu, který je rozdělen na jednotlivé části, na nichž mohou být až tři různé hlavice. Na jednotlivých dílech náramku naleznete kromě sady šroubováků, imbusů a klíčů různých velikostí také otvírák na láhve, řezací hák, háček na vyndávání SIM karet či hrot na rozbíjení skla. 
  
 
Náramek nabízí několik praktických multitoolů, které je možné jednoduchým rozděláním a vyjmutím jednotlivých bloků upravit dle možností a potřeb. 
 
Při testování nás produkt velmi překvapil nevyčerpatelnou možností všelijakých háčků a klíčů. Uznáváme, že na první pohled na nás náramek působil neprakticky, už jen pro jeho vzhled, ale nyní musíme konstatovat, že se naopak jedná o výhodu.
  


Náramek zaručuje bezpečnou manipulaci a uchycení náramku do dlaně, kde je skvělá páka, která umožňuje otočit i tím nejrezivějším šroubem. Je ideální i při použití na plochých stranách, kde můžete povolovat a utahovat oběma dlaněmi. 
 
Produkt je svojí rozmanitostí pro cyklistu jako stvořený. Snad jedinou nevýhodou je váha náramku, která se zastavila na 168 gramech. A co víc, výrobce náramku garantuje až pětadvacetiletou záruku. 
 
Nástroje:

#1-2 křížový šroubovák
1/4" klíč
3/16" plochý šroubovák
6mm imbus
10 mm klíč
5mm imbus
1/4" imbus
Klíč na kyslíkové lahve
3/16" imbus
1/8" imbus
3/16" klíč
3/32" imbus
3/32" plochý šroubovák
1/8" plochý šroubovák
4mm imbus
8mm klíč
3mm imbus
5-16" plochý šroubovák
3/8" klíč
1/4" plochý šroubovák
#1 křížový šroubovák
6mm klíč
#2 křížový šroubovák
Hrot na rozbíjení skla
Háček na vyndávání SIM
Řezací hák
1/4" čtyřhranný nástavec
Otvírák na láhve
#2 čtyřhranný klíč
 
Rozměry:

Hmotnost: 168 g
Obvod: 21,74 cm
Šířka: 3,05 cm
 
Doporučená cena testovacího výrobku je 5.490 Kč.
Více informací o výrobcích Leatherman najdete na oficiálních stránkách.
Oficiálním dovozcem značky 
Leatherman je MORIS design s.r.o.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 

   
   


Aktuální novinky a videa

NOVA CUP v Sázavě oslavil se známými osobnostmi Společné století
18. 6. 2018 | Kategorie: MTB
Na sobotním startu třetího závodu seriálu NOVA CUP v Sázavě se sešli nejen profesionální závodníci, rodiny s dětmi, ale také významné osobnosti.
Galaxy Pioneer 5.0 2018
18. 6. 2018 | Kategorie: MTB, ostatní
Značka Galaxy se zaměřuje především na bicykly střední a nižší třídy, kde dokáže v daných cenových limitech vždy nabídnout výjimečnou kvalitu a dobrý poměr cena-výkon.
Galaxy Aries 24“ 2018 - Ověřená kvalita za akční cenu
18. 6. 2018 | Kategorie: ostatní
Pro rodiče je důležité, aby se jeho dítě cítilo bezpečně, což v sedle kola platí dvojnásob. Galaxy Aries nabízí ověřenou kvalitu a bezpečnost za rozumné peníze.
Richie Porte vítězem Okolo Švýcarska, Sagan posedmé vyhrál bodovací soutěž
17. 6. 2018 | Kategorie: silniční
Okolo Švýcarsko dnes poznalo svého vítěze, po závěrečné individuální časovce se jím stal Australan Richie Porte (BMC), mistr světa Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) vyhrál už posedmé bodovací soutěž.
KALAS CUP v Blatné vyhrál Rostislav Krotký
17. 6. 2018 | Kategorie: silniční
V jednu hodinu zazněl výstřel na náměstí v Blatné a 81 závodníků se vydalo na trasu pátého závodu Českého poháru na silnici.
Šestou etapu ve Švýcarsku vyhrál další Dán
15. 6. 2018 | Kategorie: silniční
Na úterní triumf krajana Juul-Jensena navázal ve čtvrtek Søren Kragh Andersen, který vyhrál těžkou horskou etapu po útoku ze skupiny uprchlíků.
Řidiči a cyklisté: Bezpečnost na silnici
14. 6. 2018 | Kategorie: silniční
Řidiči vs. cyklisté? Nemusí to tak být! Důležitý je respekt.
Bývalý kontroverzní lékař týmu Sky napsal knihu o medicíně ve sportu, vyjde týden před Tour
14. 6. 2018 | Kategorie: silniční
Doktor Richard Freeman sice odmítl vypovídat před vyšetřovací komisí v otázce podezřelých praktik týmu Sky, pouhý týden před Tour de France ale bude vydávat jako již nečlen týmu svou knihu o pozitivním přínosu medicinských praktik ve sportu.
V Blatné odstartuje pátý díl Kalas Cupu 2018
14. 6. 2018 | Kategorie: silniční
Jako Memoriál Christiana Bataglii GP Fany Gastro se pojede v sobotu 16. 6. 2018 pátý díl Českého poháru na silnici Kalas Cup 2018.
První horskou etapu ve Švýcarsku vyhrál Ulissi
13. 6. 2018 | Kategorie: silniční
Ital Diego Ulissi (UAE Team Emirates) vyhrál poprvé v sezoně, když se radoval v cíli první horské etapy závodu Okolo Švýcarska.
V deštivém Gstaadu vyfoukl sprinterům vítězství statečný Dán
12. 6. 2018 | Kategorie: silniční
Osmadvacetiletý Dán Christopher Juul-Jensen vyhrál deštivou čtvrtou etapu Okolo Švýcarska, čtvrtý Sagan ve vedení bodovací soutěže.
Sella Ronda na silničním nebo horském kole? Obojí stojí za to
12. 6. 2018 | Kategorie: MTB, silniční
Majestátní skalní masív Sella, který se dá objet na sjezdových lyžích, zná většina českých lyžařů. V létě se zde nabízí jiná výzva – „obtočit“ Sellu Rondu na kole.
» více novinek a videí

 
Reklama