Strategické partnerství Segafredo Zanetti a Trek je minulostí

Strategické partnerství Segafredo Zanetti a Trek je minulostí

Datum vydání: 31.05.2023

Segafredo Zanetti a Trek oznamují ukončení svého strategického partnerství. Spolupráce, která začala v roce 2015, se postupně rozvíjela a od roku 2019 zahrnovala i ženský tým.

„Byla to dlouhá a vzrušující cesta, která nás propojila a přinesla spoustu nadšení. Své cíle jsme splnili, dosáhli jsme smysluplných a měřitelných milníků a nyní je čas se posunout a tuto kapitolu uzavřít. Tým Trek budeme podporovat i nadále, i když už jen z pozice fanoušků," říká prezident Massimo Zanetti.

Díky partnerství vznikly jedny z nejkonkurenceschopnějších týmů na světě a v těchto barvách závodili šampioni nejvyššího kalibru, jako jsou Nibali, Contador a Cancellara. V průběhu let byly úspěchy týmu ozdobeny vítězstvími, která se stala součástí historie moderní cyklistiky, včetně prestižních závodů Milano-Sanremo, Il Lombardia, prvních dvou historických vítězství Paříž-Roubaix v ženské cyklistice s Lizzie Deignan a Elisa Longo Borghini, stejně jako získání žlutého trikotu na Tour de France, růžového trikotu na Giro d'Italia a duhových dresů pro mistry světa v kategorii mužů i žen.

Nyní partnerství Segafredo Zanetti a Trek končí.

Tým Trek Segafredo se stal součástí historie moderní cyklistiky a vryl se do srdcí nejednoho z fanoušků. Šampiony jsme doprovázeli 8 sezón a nyní nastal čas podívat se jinam, i když Trek bude vždy naší srdeční záležitostí,“ komentuje Massimo Zanetti.

Prezident Treku John Burke:

Segafredo bylo strategickým partnerem našeho týmu osm sezón, velice si vážíme jejich investice do rozvoje cyklistického sportu."

Zdroj a foto: Segafredo Zanetti CR spol. s r.o.


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

Reklama 

Reklama 


Aktuální novinky a videa

Úvodní závod seriálu Prima CUP přilákal téměř tisíc závodníků
15.04.2024 | Kategorie: MTB
Závodem Decathlon Hradec Králové odstartoval v sobotu 13. dubna desetidílný seriál horských kol Prima CUP.
Gaze a Richards triumfují v úvodním závodě Světového poháru horských kol v Mairiporu
14.04.2024 | Kategorie: MTB

Světový pohár horských kol odstartoval v brazílském městě Mairipora napínavým závodem short tracku pro elitní kategorie. Evie Richards z týmu Trek Factory a mistr světa Samuel Gaze z Alpecin Deceuninck triumfovali na náročné trati, předznamenávajíc tak další události v seriálu. 

 
Allegro TEST: Giant Reign 1
13.04.2024 | Kategorie: MTB, Testy
Giant letos představil mnoho novinek. My jsme si posvítili na Giant Reign z roku 2023. Reigna jsme vzali do jeho přirozeného prostředí, a to do závodního nasazení na pořádný kopec.
Nový Rocky Mountain Altitude 2024: Enduro zážitek na jiné úrovni
11.04.2024 | Kategorie: MTB
Rocky Mountain představil svůj nejnovější model horského kola - Altitude 2024. Tento model přináší několik inovací a vylepšení, které posouvají hranice toho, co je možné na horském kole dosáhnout.
Cannondale Synapse Neo 2024: Nová éra silniční cyklistiky
11.04.2024 | Kategorie: silniční
Cannondale představil svůj nejnovější model - Cannondale Synapse Neo. Toto silniční kolo je postavené na osvědčené geometrii a technologiích silničního stroje Cannondale Synapse.
» více novinek a videí