Stevens MTB víkend se vydařil

Stevens MTB víkend se vydařil

Datum vydání: 26.06.2023

Cyklistický tým STEVENS CYKLOŠVEC PÍSEK pořádal 8. ročník MTB závodů STEVENS MTB VÍKEND - Memoriál Jiřího Vinklera v Píseckých horách.

V pátek 23. června závod dvojic a v sobotu 24. června STEVENS CYKLOŠVEC MARATON KUKLE – Mistrovství Jihočeského MTB poháru 2023.  
 
STEVENS ZÁVOD DVOJIC KUKLE v kategorii mužů zvítězili Robert Hula - Patrik Černý z Expres CZ - Tufo Team Kolín. V kategorii rodina zvítězili Šebík - Janeček z Junior cycling projekt team, v kategorii žen H. Kotlínová - K. Rotbauerová z ČEZ cyklo team Tábor, v kategorii dětí J. a L. Herinkovi z celku Stevens Cyklošvec Písek. V kategorii muž - žena Vlasatý - Zárybnická, v kategorii dospělý a dítě L. Hronek - J. Herink v barvách Stevens Cyklošvec Písek.
 
 
STEVENS CYKLOŠVEC MARATON KUKLE - Mistrovství Jihočeského MTB poháru 2023
 
V kategorii dospělých na delší trati 45 km vyhráli oddílové kolegové z týmu Expres CZ Tufo Team Kolîn - první Robert Hula a druhý Patrik Černý. Třetí dojel Miloš Doubek z týmu Spectrum Bike Racing a čtvrtý Jakub Vlasatý (Rouvy Specialized). Nejlepším závodníkem z Písecka byl celkově pátý a třetí v kategorii 18 - 29 let domácí Tomáš Košťál (Stevens Cyklošvec Písek). 

Kratší třicetikilometrovou trať vyhrál Dominik Kukla z týmu ADASTRA Cycling Team, druhý dojel Filip Bursa z LYKO klub Prachatice a třetí Vladislav Markvart z týmu MS Bike Academy racing. Čtvrtý celkově a třetí v kategorii 15 - 18 let dojel Jaroslav Hronek ml. z pořádajícího týmu Stevens Cyklošvec Písek. 

Jihočeský MTB pohár pokračuje 12. srpna v Jistebnici a 2. září v Soběslavi.

Informace o seriálu na www.jihoceskymtbpohar.cz.

Foto: Vlaďka Suchanová - www.cyklosvec.cz.
 
Výsledky: maraton.cz/results.

Zdroj a foto: TZ pořadatelé

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Čeští bikeři otevřeli Cyprus Sunshine Cup úspěšně!
23.02.2024 | Kategorie: MTB
Cyprus Sunshine Cup 2024 rozproudil vášeň a napětí mezi nadšenými fanoušky horských kol! První ze série tří závodů odstartoval ve středu 21. února na malebném ostrově Kypr. 
Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
» více novinek a videí