Stevens G. Benedikt Soběslavské okruhy vyhrál Šimon Vaníček

Stevens G. Benedikt Soběslavské okruhy vyhrál Šimon Vaníček

Datum vydání: 11.04.2023

G. BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ a město Soběslav uspořádaly v sobotu 7. dubna největší závod v silniční cyklistice pro ženy a mládež na jihu Čech - Carla kriterijní liga.

Závod je konaný pod záštitou Českého svazu cyklistiky. Stevens G. Benedikt Soběslavské okruhy 46. ročník byl jako vždy doplněn také o kategorii muži elite a jel se s  podporou CYKLOŠVEC a Stevens bikes

 

I přes nepříznivé mrazivé počasí se tento závod mohl pyšnit hojnou účastí. A to jak v dětských, tak dospělých kategoriích. 

 

V ženách elite kralovala Gabriela Bártová z Dukly Praha nad svými týmovými kolegyněmi Petrou Ševčíkovou a Jarmilou Machačovou. Mezi muži elite si pro vítězství dojel Šimon Vaníček z týmu ČEZ Cyklo Team Tábor, druhé místo obsadil Jan Kašpar z ATT Investments a třetí místo si domů odvezl Matyáš Koblížek z TUFO PARDUS Prostějov.
 

 
Výsledky:
 

Muži: 1. Vaníček (ČEZ Cyklo Team Tábor) 88, 2. Kašpar (ATT Investments) 74, 3. M. Koblížek (TUFO Pardus Prostějov) 13, 4. Klabouch (ATT Investments) 13, 5. Fiala (ČEZ Cyklo Team Tábor) 11, 6. Jakoubek (ATT Investments) 10.
 
Zdroj a foto: TZ CykloŠvec


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Italské Livigno je tréninkovým rájem sportovců. Pravidelně se zde vrací i náš olympijský tým!
10.07.2024 | Kategorie: ostatní
Zatímco se v létě většina Evropy přesouvá na dovolenou do přímořských letovisek, sportovní nadšenci míří do Livigna.
Daniel Polman na 1000 Miles Adventure – i přes špatné počasí v novém rekordu!
10.07.2024 | Kategorie: ostatní
Přední český ultracyklista Daniel Polman, který má za sebou úspěchy na mnoha ultramaratonech včetně těch nejdelších na světě, se rozhodl okusit legendární závod horských kol bez podpory 1000 Miles Adventure.
AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (8.7.-14.7.2024)
08.07.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Vítejte v novém týdnu plném neodolatelných slev! Přinášíme Vám exkluzivní výběr nejlepších nabídek, které si nesmíte nechat ujít. Objevujte s námi ty nejzajímavější produkty, které splní všechna Vaše očekávání a ještě více.
Zdeněk Štybar novým ambasadorem značky Kalas Sportswear!
08.07.2024 | Kategorie: ostatní, silniční
Cyklistická hvězda, několikanásobný mistr světa v cyklokrosu a také úspěšný silniční závodník Zdeněk Štybar, se stal novým ambasadorem české značky cyklistického oblečení Kalas Sportswear.
Představení nového Stumpjumpera od Specialized
05.07.2024 | Kategorie: MTB
» více novinek a videí