Soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru 2019 vyhrál NUTREND Specialized Racing!

Soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru 2019 vyhrál NUTREND Specialized Racing!

Datum vydání: 22. 9. 2019

Týmové soutěže TOMKET Pražského MTB poháru se v letošním roce účastnilo rekordních 37 celků a až do posledního závodu nebylo známé, která ses​tava pro rok 2019 ovládne celkové pořadí týmů.

Do dvou posledních, dvojnásobně bodovaných podniků v Libuši a na Zličíně vstupovalo pět klubů s minimálními bodovými rozdíly a tedy s určitými ambicemi na celkové vítězství.
 
Díky výborně zvládnutým finálovým závodům a 100% bodovému zisku tří jezdců v rozdílných závodních kategoriích, si nevšední pohár s pražskou dlažební kostkou ze Slavnostního večera v pražských Kbelích odveze pořadatelský NUTREND Specialized Racing.

Druhou příčku obsadil středočeský Expres CZ Tufo Team Kolín, který přišel o celkové vedení až v posledním závodě a pohár za třetí místo si odvezou vítězové z minulého roku, ADASTRA Cycling Team.
 
Soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru je již tradičně spojena s atraktivní cenou, kterou do soutěže věnuje firma OK TOURS. Vítěz obdrží poukaz na soustředění dle vlastního výběru v tuzemské či zahraniční destinaci. Vítězný tým NUTREND Specialized Racing se rozhodnul naložit s hlavní cenou poměrně netradičním způsobem.

„Máme samozřejmě radost, že jsme dobře zvládli finálové, dvojnásobně bodované závody, měli jsme měli štěstí na dramatický závěr celé soutěže a pomohlo nám zaváhání předních jezdců ostatních týmů. Náš tým je ale hlavním pořadatelem celé soutěže a necítili bychom se dobře, kdyby cena spojená s vítězstvím v soutěži týmů připadla nám. Rozhodli jsme se tedy, že vítězný poukaz od společnosti OK TOURS věnujeme dětskému týmu a vybrali jsme si stále se zvětšující skupinu šikovných dětí - bikovou přípravku Dukly Praha, kteří naši výhru obdrží a věřím, že jim tím alespoň trochu pomůžeme zkvalitnit přípravu na další sezónu,“ vysvětluje rozhodnutí týmu NUTREND Specialized Racing šéf týmu a trenér, Viktor Zapletal.

Zdroj a foto: TZ SKC Praha


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 
Aktuální novinky a videa

Trénujte chytře s Inpeak Powercrank
25. 2. 2020 | Kategorie: MTB, ostatní, silniční
Významný rozvoj technologií prospívá i cyklistice, která díky inovacím uhání dopředu a burcuje profesionály k dosažení jejich maxima.
Startuje kyperský Sunshine Epic, včetně kompletní české špičky!
25. 2. 2020 | Kategorie: MTB
Populární kyperský Sunshine Cup se v letošním roce pojede v novém formátu atraktivního závodu dvojic pod názvem Sunshine Epic, podobně jako například Cape Epic a Brasil Ride.
TOMKET Pražský MTB pohár se rozšíří o kategorii SUPERMASTERS!
21. 2. 2020 | Kategorie: MTB
Od letošního roku bude​ TOMKET Pražský MTB pohár v olympijském cross country rozšířen o další soutěžní kategorii, která ponese název SUPERMASTERS.
Topforex Lapierre startuje sezonu, na první závody míří do Poreče
21. 2. 2020 | Kategorie: silniční
Kontinentální cyklistický tým čeká po dvoutýdenním soustředění ve Španělsku finálních 14 dní přípravy.
Největší zbytečnost na kole
20. 2. 2020 | Kategorie: ostatní
Pavel Tion vás seznámí se zbytečnostmi na kole.
Jan Škarnitzl je po operaci!
18. 2. 2020 | Kategorie: MTB
Český reprezentant a olympionik Jan Škarnitzl v pondělí absolvoval plánované vyšetření zlomeniny.
Škarnitzl je zraněný, na Kypru ho vystřídá Vastl
16. 2. 2020 | Kategorie: MTB
Zkušeného českého reprezentanta a olympionika Jana Škarnitzla dělilo v závodě horských kol Salamina Epic v Řecku od celkového vítězství jen několik stovek metrů.
Handbiker Patrik Jahoda vyhrál úvodní závod EP na Lanzarote!
16. 2. 2020 | Kategorie: ostatní
Nejúspěšnější český handbiker, jezdec týmu NUTREND SPECIALIZED Racing, Patrik Jahoda ovládnul úvodní podnik Evropského poháru handbike na Lanzarote.
5 důležitých tipů pro co nejlepší výkon v závodě
14. 2. 2020 | Kategorie: ostatní
Výživa je při vytrvalostním sportu nesmírně důležitá. Na co si dát pozor, aby vaše tělo bylo perfektně připravené na závod, nedošla vám energie na trati a regenerace přinesla vyčerpanému organizmu vše potřebné pro zotavení? Enervit má pro vás 5 základních pravidel.
CosmoBike Show navštíví Danny MacAskill a první šampionát v elektro cyklokrosu
10. 2. 2020 | Kategorie: ostatní
Již 5. ročník veletrhu CosmoBike Show otevře své brány 15. a 16. února na výstavišti v italské Veroně.
Čeští bikeři odstartovali v Řecku
9. 2. 2020 | Kategorie: MTB
Na sérii řeckých závodů Salamina Epic MTB Cup vyrazili čeští reprezentanti.
Gravel bike: Zkušenosti z praxe, od silnice po trail
7. 2. 2020 | Kategorie: ostatní
Trail Hunter o zkušenostech z Gravel biku.
» více novinek a videí

 
Reklama 
►