Soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru 2019 vyhrál NUTREND Specialized Racing!

Soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru 2019 vyhrál NUTREND Specialized Racing!

Datum vydání: 22. 9. 2019

Týmové soutěže TOMKET Pražského MTB poháru se v letošním roce účastnilo rekordních 37 celků a až do posledního závodu nebylo známé, která ses​tava pro rok 2019 ovládne celkové pořadí týmů.

Do dvou posledních, dvojnásobně bodovaných podniků v Libuši a na Zličíně vstupovalo pět klubů s minimálními bodovými rozdíly a tedy s určitými ambicemi na celkové vítězství.
 
Díky výborně zvládnutým finálovým závodům a 100% bodovému zisku tří jezdců v rozdílných závodních kategoriích, si nevšední pohár s pražskou dlažební kostkou ze Slavnostního večera v pražských Kbelích odveze pořadatelský NUTREND Specialized Racing.

Druhou příčku obsadil středočeský Expres CZ Tufo Team Kolín, který přišel o celkové vedení až v posledním závodě a pohár za třetí místo si odvezou vítězové z minulého roku, ADASTRA Cycling Team.
 
Soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru je již tradičně spojena s atraktivní cenou, kterou do soutěže věnuje firma OK TOURS. Vítěz obdrží poukaz na soustředění dle vlastního výběru v tuzemské či zahraniční destinaci. Vítězný tým NUTREND Specialized Racing se rozhodnul naložit s hlavní cenou poměrně netradičním způsobem.

„Máme samozřejmě radost, že jsme dobře zvládli finálové, dvojnásobně bodované závody, měli jsme měli štěstí na dramatický závěr celé soutěže a pomohlo nám zaváhání předních jezdců ostatních týmů. Náš tým je ale hlavním pořadatelem celé soutěže a necítili bychom se dobře, kdyby cena spojená s vítězstvím v soutěži týmů připadla nám. Rozhodli jsme se tedy, že vítězný poukaz od společnosti OK TOURS věnujeme dětskému týmu a vybrali jsme si stále se zvětšující skupinu šikovných dětí - bikovou přípravku Dukly Praha, kteří naši výhru obdrží a věřím, že jim tím alespoň trochu pomůžeme zkvalitnit přípravu na další sezónu,“ vysvětluje rozhodnutí týmu NUTREND Specialized Racing šéf týmu a trenér, Viktor Zapletal.

Zdroj a foto: TZ SKC Praha


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 
Aktuální novinky a videa

Junior Jan Zatloukal vybojoval v Táboře bronz!
17. 11. 2019 | Kategorie: cyklokros
Junior týmu NU​TREND SPECIALIZED Racing Jan Zatloukal vybojoval v závodě Světovém poháru v cyklokrosu, bronzovou medaili.
Vítězové TOMKET Pražského MTB poháru obdrželi poháry s dlažební kostkou
16. 11. 2019 | Kategorie: MTB
Do posledního místa zaplněný sál Lidového domu Kbely aplaudoval nejlepším jezdcům TOMKET Pražského MTB poháru sezóny 2019.
SINGLETRAIL LETŇANY: Traily přímo v Praze
16. 11. 2019 | Kategorie: MTB
Trail Hunter vám ukáže traily přímo v Praze.
Ostře nabitá trailová zbraň - Marzocchi BOMBER Z2
7. 11. 2019 | Kategorie: MTB
Čerstvou novinkou značky MARZOCCHI pro letní měsíce je trailová vidlice BOMBER Z2 již z modelové řady pro rok 2020
Termíny TOMKET Pražského MTB poháru pro rok 2020!
6. 11. 2019 | Kategorie: MTB
Osmou sezónu ods​tartuje v roce 2020 seriál závodů v olympijském cross country pro všechny věkové i výkonnostní kategorie cyklistů, TOMKET Pražský MTB pohár.
Pinarello Dogma F10
5. 11. 2019 | Kategorie: silniční
Prohlédněte si stavbu kola Pinarello Dogma F10.
Pozvánka na stánek CYKLOŠVEC na výstavu BIKE Life v Brně
5. 11. 2019 | Kategorie: ostatní
Zveme Vás na výstavu BIKE Life v Brně, která se uskuteční od 8. do 10. listopadu 2019.
Cyklo kongres #3 již 25. a 26. ledna
1. 11. 2019 | Kategorie: ostatní
Cyklo Kongres, série seminářů a přednášek, kde se představilo množství domácích odborníků na mnoho témat pokračuje.
Blíží se Slavnostní večer TOMKET Pražského MTB poháru 2019!
31. 10. 2019 | Kategorie: ostatní
Seriál závodů v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů se uskuteční v pátek 15. listopadu 2019 v přívětivém prostředí Music klubu Lidového domu Kbely.
Aktuální a ožehavá témata připravuje Cycling University!
31. 10. 2019 | Kategorie: ostatní
Závěrečný seminář populárně vzdělávacího programu Českého svazu cyklistiky, Cycling University se uskuteční ve úterý 26. listopadu 2019 v Aule České unie sportu v Praze na Strahově.
Jan Zatloukal je aktuální světovou dvojkou!
29. 10. 2019 | Kategorie: cyklokros
Jan Zatloukal potvrdil pozici české cyklokrosové jedničky mezi juniory a zvítězil v dalším závodě Českého poháru ve Slaném.
Závěr Brasil Ride pro české jezdce!
27. 10. 2019 | Kategorie: MTB
Závěr Brasil Ride ovládli čeští jezdci, když si pro triumf v sedmé etapě dojela česká dvojice Jaroslav Kulhavý a Matouš Ulman (Specialized).
» více novinek a videí

 
Reklama 
►