Soutěž o produkty CykloStar!

Soutěž o produkty CykloStar!

Datum vydání: 13.05.2024

Ve spolupráci s Cyklostar Original, přední značkou v oblasti cyklistických produktů, pořádáme jedinečnou soutěž, která se bude konat od 13. května do 27. května 2024.

Tato soutěž nabízí cyklistům a fanouškům cyklistiky jedinečnou příležitost vyhrát jeden ze tří balíčků s produkty Cyklostar.

 

Jak se zapojit?

Chcete-li se zapojit do této soutěže, musíte sledovat účty @cyklorepublic a @cyklostar_original na sociální síti Instagram. Následně označit @cyklorepublic v příspěvku s cyklistickou tématikou na Instagramu.
 

Co můžete vyhrát?

Máte šanci vyhrát jeden ze tří balíčků CykloStar. Každý balíček obsahuje vak, bidon na pití a jeden z produktů Cyklostar Original - Extra Carbon, leštičku na rám a mazivo na vidlici a tlumič.


Vyhlášení výherců

Výherci budou zveřejněni na webu CykloNovinky.cz a sociálních sitích Instagram a Facebook. Každý z tří výherců obdrží balíček s produktem Cyklostar.

Tato soutěž je skvělou příležitostí pro všechny cyklisty a fanoušky cyklistiky, aby získali tento úžasný produkt. Tak neváhejte, zapojte se do soutěže a ukažte svou lásku k cyklistice!

Účast v soutěži je dobrovolná. Soutěžící souhlasí s pravidly soutěže.

Přejeme vám hodně štěstí!


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Specialized Chisel FS: Lehké plně odpružené horské kolo z lehké slitiny
20.06.2024 | Kategorie: MTB
Specialized přichází s dalším premiovým modelem z lehké slitiny – novým Chisel FS, který přináší plně odpruženou variantu oblíbeného modelu Chisel. 
Objevte Livigno: 1 500 km turistických tras v srdci italských Alp
19.06.2024 | Kategorie: ostatní
Livigno, ležící v malebném prostředí italských Alp, láká milovníky přírody, aby prozkoumali rozsáhlou síť místních turistických stezek. Tento region, často přezdívaný „Malý Tibet“, se pyšní 1 500 kilometry tras, které se vinou nedotčenými lesy a alpskými loukami, a nabízejí osvěžující únik do náruče přírody.
Petr Kaltofen: Očekávám zajímavý souboj nejlepších
19.06.2024 | Kategorie: silniční
Reprezentační trenér českých silničářů Petr Kaltofen očekává od nadcházejícího domácího šampionátu v Jevíčku souboj nejlepších závodníků jak v kategorii mužů, tak i žen. 
ČEZ Sázava: Počasí nezklamalo
19.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
Na závodě ČEZ Sázava počasí nezklamalo
17.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
» více novinek a videí