Čeští reprezentanti úspěšní na Kamptal Klassik Trophy

Čeští reprezentanti úspěšní na Kamptal Klassik Trophy

Datum vydání: 25.03.2018

Sourozenci Škarnitzlovi a Ondřej Cink na stupních úvodního rakouského poháru.

Tradičního úvodního závodu rakouského poháru Kamptal Klassik Trophy v Langenlois zařazeného do kategorie UCI C1 se stejně jako v předešlých letech zúčastnilo početné české zastoupení.

V závodě mužů se nejlépe vedlo Polákovi Bartlomieji Wawakovi (Kross Racing Team), ten zdolal oba české reprezentanty - druhého Ondřeje Cinka (Primaflor Mondraker Rotor Team) a třetího Jana Škarnitzla (Mitas Trek). Do elitní desítky se rovněž prosadili na pátém místě Jan Vastl (N1 BMC Team) a sedmý Matěj Průdek (GAPP System-Cabtech MTB racing), jenž byl ve smíšeném závodě prvním jezdcem v kategorii do třiadvaceti let. 

Závod elitních žen opanovala Češka Jitka Škarnitzlová (GAPP System-Cabtech MTB racing) před Maďarkou Barbarou Benko (Ghost Factory Racing) a Slovinkou Blazou Pintaric (Pintatim). Devátá skončila česká šampionka Jana Czeczinkarová (Mitas Trek). 

Výsledky všech kategorií naleznete na oficiálních stránkách závodu.

 

5th in Langenlois! #n1team @bmccz @northwaveczech

Příspěvek sdílený Jan Vastl (@janvastl),


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 

Reklama ► 

Reklama 



Reklama ► 


Reklama 


Reklama ► 



Aktuální novinky a videa

Tour of Norway zrušena kvůli výpadku státní podpory. Organizátoři věří v návrat
12.12.2025 | Kategorie: silniční
Etapový závod Tour of Norway se v roce 2026 neuskuteční.
Elkov Kasper půjde do nové sezony pod novým názvem Kasper Crypto4Me
11.12.2025 | Kategorie: silniční
Cyklistický tým Elkov Kasper se před sezonou 2026 představuje v nové podobě a oznamuje zásadní změny, které mají posunout celé zázemí i sportovní ambice ještě dál.
Revoluce v MTB: SRAM vyvíjí zcela bezdrátový brzdový systém
10.12.2025 | Kategorie: MTB
Společnost SRAM pracuje na plně bezdrátovém brzdovém systému, který zcela odstraní kabely z kokpitu a jednotku schová do rámu.
Van der Poel jen těsně unikl pádu během neplánovaného sprintu s amatérem ve Španělsku
07.12.2025 | Kategorie: silniční
Francouzský amatér Anatole Leboucher zažil trénink, na který rozhodně nezapomene.
Alpecin-Deceuninck získává nového titulárního partnera. Tým se mění na Alpecin-Premier Tech
06.12.2025 | Kategorie: silniční
Kanadská společnost Premier Tech se stává druhým titulárním sponzorem.
Red Bull-Bora-Hansgrohe uzavírá soupisku pro rok 2026. Posledním podpisem je Arne Marit
05.12.2025 | Kategorie: silniční
Tým Red Bull-Bora-Hansgrohe finalizoval soupisku pro sezónu 2026 a jako posledního nového jezdce přivádí šestadvacetiletého Arneho Marita.
Česko je cycling paradise, říká Štybar. Kde ztrácíme mladé talenty?
03.12.2025 | Kategorie: silniční
Zdeněk Štybar v podcastu Přes Příkop otevřeně promluvil o budoucnosti české cyklistiky.
Vítězové ŠKODA Pražského MTB poháru 2025 převzali unikátní poháry
30.11.2025 | Kategorie: MTB
Nejlepší závodnice a závodníci celkového pořadí ŠKODA Pražského MTB poháru 2025 převzali, v již tradičně zcela zaplněném sále Lidového domu Kbely, unikátní poháry s pražskou dlažební kostkou.
MS v cyklistice v Abú Zabí může změnit umělý kopec. Pořadatelé chystají až 11% stoupání
28.11.2025 | Kategorie: silniční
Mistrovství světa v silniční cyklistice 2028 v Abú Zabí nakonec nemusí být rovinatou záležitostí, jak mnozí předpokládali.
Fotogalerie: Světový pohár v cyklokrosu Tábor 2025
26.11.2025 | Kategorie: cyklokros
Světový pohár v cyklokrosu očima Pavla Křikavy. Mrkněte na galerii plnou bláta, emocí a pořádný CX energie!
» více novinek a videí