Sluníčko, Krkonoše a kolo. To byla kombinace závodu ČEZ Harrachov

Sluníčko, Krkonoše a kolo. To byla kombinace závodu ČEZ Harrachov

Datum vydání: 17.09.2023

Krásné slunečné počasí, Krkonoše a stovky spokojených úsměvů. Tak by se dal ve zkratce popsat další díl závodu Prima CUP, kterým byl v sobotu 16. září ČEZ Harrachov. 

 

Desátý podnik seriálu a také nejvyšší domácí soutěže Škoda Auto Český pohár v maratonu nabídl tradičně tři závodní trasy na 22, 48 a extrémních 115 km. Nejdelší trasa, které vedla po hřebenech Krkonoš a jejich ikonických místech, byla zapsána v prestižním Mezinárodním kalendáři cyklistické unie (UCI) a předvedly se v něm také desítky zahraničních účastníků, kteří závodu dominovali. 
 

 

V závodě zvítězil po 5 hodinách a 45 minutách polský reprezentant Paweł Bernas před krajanem a stájovým kolegou týmu z JBG-2, Michałem Glanzem. Třetí místo obsadil Filip Adel (Superior).
 


V ženách slavila vítězství s časem 7:36 maratonkyně Milena Kalašová (K3 Performance) před Anetou Hovorkovou z týmu D2Mont Merida. Třetí finišovala Hana Uhlíková.
 

Na trase na 55 km zvítězil Vít Balcárek (Cykloop.cz - BT Morkovice) a Michaela Matoušková (BTK Eurobike Praha). V závodě na 22 km dominoval Adam Šalanda (Patry Cycling Team Třešť) a Barbora Famfulíková (Cykloklub Jičín).
 

 

Závod si užily také děti, pro které byly v areálu připraveny dětské závody včetně bohaté tomboly pro všechny. 

 

Seriál Prima CUP pokračuje 28. září v Hradci Králové. Závěrečný závod seriálu se uskuteční již 7. října v Mikulově, kde jsou připraveny dvě trasy na 55 a 33 km. 


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2: aerodynamický závodní stroj
15.02.2024 | Kategorie: silniční
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2 je jeden z nejlepších a nejrychlejších silničních kol na trhu. Tento model kombinuje špičkovou technologii, vynikající kvalitu a atraktivní design, který zaujme na první pohled.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (12. 2. -18. 2. 2024)
12.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Nový týden přináší opět novou várku slev! Prozkoumejte s námi čerstvé výhody a jedinečné příležitosti. Bez ohledu na Vaše přání vám naše výběry pomohou najít skvělé produkty a ušetřit peníze.
» více novinek a videí