Skvělé vystoupení českých bikerů v Heubachu

Skvělé vystoupení českých bikerů v Heubachu

Datum vydání: 23.04.2023

Početné zastoupení českých reprezentantů se představilo na Mountainbikefestival Bike the Rock v německém Heubachu, zařazeném v kategorii UCI HC. Pro juniory se p​odnik uskutečnil jako závod Juniorské světové série.

Mezi juniory ve skvělých výsledcích pokračuje Ondřej Novotný, který ve světové juniorské konkurenci a národním dresu obsadil pódiové třetí místo. Jako třináctí dokončil Václav Naxera (Expres CZ Tufo Team Kolín) a dvacátý František Hojka (ČR). V závodě zvítězil Barnabás Vas z Maďarska. 

Skvělý výsledek a také osobní výkonnostní maximum předvedla Eliška Hanáková (ČR), která v juniorské kategorii obsadila čtvrté místo. Jako dvacátá finišovala Kateřina Beyerová (Rouvy Specialized). Vítězství slavila Katrin Embacher z Rakouska.

V kategorii do třiadvaceti let se z českých reprezentantů představil pouze jeden muž a ten se také umístil v elitní desítce. Jan Zatloukal v barvách týmu Nutrend Specialized Racing dokončil závod jako šestý, když slavil vítězství Ethan Rose (Team Talley's - Kiwi MTB Collective) z Nového Zélandu.

Mezi elitními muži doslova vydřel páté místo Ondřej Cink (Primaflor Mondraker Genuins). Skvěle si vedli také 14. Lukáš Kobes (GAPP System - Kolofix) a 20. Jan Vastl (Rouvy Specialized). Zlato slavil domácí Julian Schelb z celku STOP&GO MTB Team.

V elitních ženách potvrdila svojí výkonnost Jitka Čábelická (GAPP System - Kolofix MTB), která v závodě kategorie HC finišovala jako sedmá. 18. místo v závodě obsadila Patricie Srnská (Dukla Praha).

Kompletní výsledky závodu Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock 2023 naleznete na  my.raceresult.com.


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2: aerodynamický závodní stroj
15.02.2024 | Kategorie: silniční
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2 je jeden z nejlepších a nejrychlejších silničních kol na trhu. Tento model kombinuje špičkovou technologii, vynikající kvalitu a atraktivní design, který zaujme na první pohled.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (12. 2. -18. 2. 2024)
12.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Nový týden přináší opět novou várku slev! Prozkoumejte s námi čerstvé výhody a jedinečné příležitosti. Bez ohledu na Vaše přání vám naše výběry pomohou najít skvělé produkty a ušetřit peníze.
» více novinek a videí