Skvělé výkony Favoritu Brno

Skvělé výkony Favoritu Brno

Datum vydání: 29.03.2022

Skvělým výsledkem se prezentovali Vojtěch Kmínek a Štěpán Telecký z Favoritu Brno.

Na 10. ročníku silničního závodu Trofeo Cinelli - VC Hlohovce 2022 v kategorii U23 skončil Vojta na třetím místě a juniorskou kategorii vyhrál Štěpán. Na čtvrtém místě v U23 skončil Martin Voltr a Štěpán Široký obsadil místo šesté. Vítězství v kategorii U23 vybojoval Filip Řeha z týmu Elkov Kasper.

„Pro nás šlo o první start v sezóně, takže jsem nevěděl co od toho můžu očekávat. Tým se s tím nakonec popasoval velmi dobře, výsledky závodníků i týmové pojetí mi udělaly radost," hodnotil šéftrenér Favoritu František Trkal. 

V neděli se závodníci Favoritu Brno postavili na start domácího závodu V. Bíteš-Brno-V. Bíteš a za mě to byl solidní výkon.
 

Vojtěch Kmínek byl nejlepším z cyklistů Favoritu Brno v zahajovacím závodě Českého poháru v silniční cyklistice Škoda Cupu, kterým byla klasika Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš. Obsadil celkové čtrnácté místo a hned za ním přijel Adam Křenek.

„Za mě to byl solidní výkon, a i to umístění ve slušné konkurenci beru,“ hodnotil závod dlouhý 162 km šéftrenér Favoritu František Trkal.

„Líbilo se mi týmové pojetí. Kluci se snažili a v našem domácím závodě se určitě neztratili,“ dodal šéftrenér.

Muži Favoritu závodí letos opět na kolech Stevens Izoard Pro Disc, v přilbách Catlike Vento a s řetězy KMC od CYKLOŠVEC
 
Zdroj a foto: TZ Favorit BrnoPoužíváním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Sunshine Cup: Terpstra a Hudyma triumfují v Tochni, Čábelická obsadila 3. místo
25.02.2024 | Kategorie: MTB
Druhý závod třídílné série Sunshine Cup se vůbec poprvé odehrál na nové trati v malebné kyperské vesničce Tochni. Anne Terpstra z Nizozemska a Oleksander Hudyma z Ukrajiny si na náročném terénu zajistili vítězství. Čábelická skončila třetí.
Čeští bikeři otevřeli Cyprus Sunshine Cup úspěšně!
23.02.2024 | Kategorie: MTB
Cyprus Sunshine Cup 2024 rozproudil vášeň a napětí mezi nadšenými fanoušky horských kol! První ze série tří závodů odstartoval ve středu 21. února na malebném ostrově Kypr. 
Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
» více novinek a videí