SKR posiluje Nutrend Specialized Racing!

SKR posiluje Nutrend Specialized Racing!

Datum vydání: 10.01.2024

Přední český výrobce cyklistického a sportovního oblečení Sýkora Sportswear s.r.o. se, počínaje rokem 2024 a na dobu minimálně tří let, zařazuje mezi generální partnery profesionálního týmu a bude zároveň figurovat i v klubovém názvu, který se mění na Nutrend Specialized SKR Racing.   
 
Společnost Sýkora Sportswear s.r.o. není ani zdaleka nováčkem mezi partnery týmu Nutrend Specialized SKR Racing. Začátek společné spolupráce se datuje už od roku 2014. A můžeme mluvit o spolupráci vzájemně prospěšné a to nejenom pro tým a společnost Sýkora, ale i pro širokou cyklistickou komunitu. Jezdci se totiž od počátku aktivně podílejí na vývoji a testování výrobků a bez nadsázky se dá říci, že současná špičková sada oblečení postupně vznikala jezdcům na míru. Řeč je nejenom o střihu, ale i o použitých materiálech a výrobních technologiích. Poznatky získané vývojem a testováním pak společnost Sýkora přenáší do výroby výkonnostního, sportovního i volnočasového oblečení pro závodní i širokou cyklistickou veřejnost a výrobky používají cyklisté všech kategorií u nás i v zahraničí. 
  
 
Společnost Sýkora Sportswear se od počátku spolupráce aktivně podílí i na všech klubových aktivitách a ve spolupráci s týmem Nutrend Specialized SKR Racing vyvíjí i další užitečné cyklistické produkty. Tak vznikl například míru vyrobený přepravní vak na kola do letadla, obaly na zapletená kola nebo sportovní taška potřebných parametrů pro časté užívání a související nároky. Všechny tyto výrobky od společnosti Sýkora odebírá i Reprezentační tým MTB a Reprezentační tým handicapovaných cyklistů a zajímavostí jistě je, že první přepravní vak na kolo testovali a připomínkovali spolu s trenérem Viktorem Zapletalem i olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý a paralympijský vítěz Jiří Ježek už v roce 2014.
  
Kvalitu výroby a oblíbenost výrobků dokládá skutečnost, že firma Sýkora Sportswear obléká více než 12 předních českých týmů v čele s kontinentálním týmem žen Dukly Praha, dráhaři a juniory Dukly Praha, sprintery z Dukly Brno a Reprezentačním týmem handicapovaných cyklistů, pro které je výroba oblečení formována výhradně na míru s ohledem na daný handicap a potřeby jezdce.       

 

Nutrend Specialized SKR Racing je týmem zaměřeným na podporu mladých talentovaných jezdců a tým funguje od počátku svého vzniku integračním způsobem, v celku působí i přední čeští handicapovaní cyklisté. Tým budou v roce 2024 reprezentovat v kategorii do 23 let čeští reprezentanti MTB, mistr republiky Jan Zatloukal, vicemistr republiky Filip Konečný, juniorský mistr republiky Ondřej Novotný a Patricie Srnská, která jako neznámá cyklistka šokovala v roce 2023 cyklistický svět, když se postupně v závodech Světového poháru horských kol propracovala až na šestou příčku. V kategorii handicapovaných cyklistů je týmovým a zároveň i českým želízkem v ohni aktuálně nejúspěšnější český hanbiker, mistr Evropy Patrik Jahoda, který bude bojovat na Paralympijských hrách v Paříži o vylepšení svých dvou čtvrtých míst z Paralympiády v Tokiu 2021.
 
 
Klubové aktivity jsou ale mnohem širší, než pouze provozování profesionálního týmu. Tým má ve svých řadách i přední české jezdce kategorie hobby v čele s Jiřím Chybou a Jiřím Štěpáníkem. V týmu působí i vítěz legendárního závodu Ironman na Hawaii v kategorii vozíčkářů Michal Šiška a od loňského roku za tým závodí i malé děti, potomci členů klubu. 
 
Dvanáctiletou historií se pyšní ŠKODA Pražský MTB pohár, volnočasový seriál pro jezdce všech výkonnostních i věkových kategorií, včetně cyklistů s handicapem, který tým Nutrend Specialized SKR Racing  založil a ve spolupráci se všemi partnery týmu také dodnes pořádá. 
  
Jezdce týmu Nutrend Specialized SKR Racing dlouhodobě podporují významné české a nadnárodní společnosti: Nutrend, Specialized, Sýkora Sportswear, Moose, ASC Dukla Praha, Hlavní Město Praha. 

Zdroj: TZ 
Nutrend Specialized SKR Racing, foto: Pavel Křikava


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Čeští bikeři otevřeli Cyprus Sunshine Cup úspěšně!
23.02.2024 | Kategorie: MTB
Cyprus Sunshine Cup 2024 rozproudil vášeň a napětí mezi nadšenými fanoušky horských kol! První ze série tří závodů odstartoval ve středu 21. února na malebném ostrově Kypr. 
Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
» více novinek a videí