ŠKODA Pražský MTB pohár: Závod v Beckově BUDE!

ŠKODA Pražský MTB pohár: Závod v Beckově BUDE!

Datum vydání: 18. 5. 2021

Úvodní závod volnočasového seriálu horských kol ŠKODA Pražský MTB pohár v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní skupiny cykl​istů se uskuteční včetně závodu dětských kategorií.

Závod v Beckově je plánován na neděli 6. června 2021 a pořadatelé tímto prohlášením reagují na četné dotazy z řad závodníků, týmových manažerů i rodičů dětí.
 
„Jsme připraveni závod uskutečnit v souladu se všemi mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví. Ideálně v klasické podobě s hromadným startem, pokud by to nebylo možné vzhledem k opatřením MZDR, pojedeme závod formou časovky.“ říká šéf seriálu Viktor Zapletal a dodává:

„Velmi nás mrzí, že tak důležitá součást života mnoha lidí, jakou sport představuje, je v očích politických představitelů odsunuta na tu úplně poslední kolej. V situaci, kdy se mohou pořádat koncerty s diváky, fanoušci chodí na fotbal a lidé do restaurací se v českém politickém spektru nenajde nikdo, kdo by se pokusil nastavit srozumitelné a racionální podmínky pro závody dětí a široké veřejnosti. V ostatních zemích mají stejné nebo podobné problémy s pandemií jako my, ale zvládají je s mnohem větším klidem a bez výkyvů typu: „jednou tak a podruhé onak“, což je příkladem aktuální situace vůči sportovním akcím a jejich povolování resp. rozvolňování.“
 
Manažerka závodu Jarka Krakovičová dále informuje: 

„Informace k blížícím se závodům budeme aktualizovat postupně na stránkách seriálu www.prahamtb.cz, sociálních sítích a formou tiskových zpráv. Registrace na první závod v Beckově bude spuštěna v týdnu od 24. do 30. května o jejím otevření budeme informovat nejméně 2 dny předem v samostatné zprávě. Nejpozději v úterý 1.6.2021 uvedeme, v jaké podobě a za jakých podmínek se závod v Beckově uskuteční. Velmi děkujeme za veliký zájem a těšíme se v Beckově na setkání.“
 
Termíny závodů ŠKODA Pražský MTB pohár 2021:
neděle     6.6.   Beckov
sobota  19.6.    Zličín – Přebor Prahy
neděle  20.6.    Zličín – zároveň MČR neslyšících cyklistů
sobota  17.7.    Motol
neděle  18.7.    Motol – zároveň Akademické Mistrovství České republiky 2021
sobota  25.9.    Kbely
neděle  26.9.    Libuš 
 

Zdroj: SKC Praha, foto: Barbora KlapPoužíváním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 


Aktuální novinky a videa

Zuzana Šafářová na evropském šampionátu bronzová!
1. 7. 2022 | Kategorie: MTB
Česká reprezentantka Zuzana Šafářová vybojovala na Mistrovství Evropy v portugalské Anadii bronzovou medaili v disciplíně Eliminátor. Skvěle si vedl i český tým ve štafetách, který obsadil šesté místo.
Juniorka Spěšná evropskou šampionkou v short tracku!
30. 6. 2022 | Kategorie: MTB
Skvělý úspěch na úvod Mistrovství Evropy v portugalské Anadii předvedla juniorka Simona Spěšná, která vybojovala v short tracku zlatou medaili.
You By Festka – Draci pro Harolda
29. 6. 2022 | Kategorie: ostatní, silniční
Společnost Festka, český výrobce špičkových rámů pro jízdní kola, je známá nejenom svou unikátní výrobní technologií založenou na trubkách z navíjeného karbonového vlákna, ale také dokonalým lakováním a originálními grafickými provedeními svých výrobků.
Léto pokračuje závodem Segafredo Sahara Race
28. 6. 2022 | Kategorie: MTB
Letní část seriálu Prima CUP pokračuje závodem Segafredo Sahara Race.
Warner Bros. Discovery Sports spouští revoluci v cyklistickém vysílání
27. 6. 2022 | Kategorie: silniční
Společnost Warner Bros. Discovery Sports (WBDS) se v červenci chystá změnit způsob, jakým si miliony fanoušků ve světě* užívají cyklistiku.
Mostecký maraton úspěšně navázal tradici. Zvítězil Adel
27. 6. 2022 | Kategorie: MTB
Severočeská klasika Extrém Bike Most navázala na tradici původních pořadatelů a v sobotu 25. června se uskutečnil 2(1). ročník.
Mistrem na silnici Zahálka, opět triumf Elkov Kasper
27. 6. 2022 | Kategorie: silniční
Mistrem České republiky v silniční cyklistice se stal v Mladé Vožici Matěj Zahálka ze stáje Elkov Kasper.
Dokonalý triumf jezdců Elkov Kasper na MČR v časovce - titul má matador Bárta
24. 6. 2022 | Kategorie: silniční
Naprostým triumfem skončil mistrovský závod elitní kategorie mužů v časovce na trati v Kovářově. Jezdci nejlepší české stáje obsadili prvních pět míst, Jan Bárta vybojoval již svůj sedmý mistrovský trikot v této disciplíně.
Pozvánka Regionem Orlicka 2022
21. 6. 2022 | Kategorie: silniční
Sportovní klub policie Duha Lanškroun připravuje na termín 36. ročník Mezinárodního cyklistického závodu Regionem Orlicka pro kategorii Junior.
Mistrovství republiky v silniční cyklistice s hvězdami na startu
20. 6. 2022 | Kategorie: silniční
Už tento týden zažije domácí cyklistika jeden z velkých vrcholů sezony. V Mladé Vožici a Kovářově se koná společné mistrovství republiky České a Slovenské republiky. A k vidění budou skutečné hvězdy světové silniční cyklistiky.
První Čech na startu nejdelšího cyklistického závodu v Evropě

20. 6. 2022 | Kategorie: ostatní, silniční
Daniel Polman na startu nejdelšího cyklistického závodu v Evropě NorthCape – Tarifa Bike Race 2022.
Představení Stevens 2022 - X Cross
20. 6. 2022 | Kategorie: ostatní
Hamburská značka ve své široké nabídce nezapomíná ani na ucelenou řadu sportovně laděných crossových kol.
» více novinek a videí

 
Reklama 
►