ŠKODA AUTO Sázava: To bude jízda!

ŠKODA AUTO Sázava: To bude jízda!

Datum vydání: 11.06.2019

Devatenáctý ročník s​ázavského závodu je tady. ŠKODA AUTO Sázava odstartuje již tuto sobotu 15. června a účastníci se mají opravdu na co těšit!

Stejně jako na předchozích akcích nabídne sázavský podnik tři trasy, nezapomenutelné sportovní zážitky, veškerý potřebný komfort a zázemí s výhledem na hlavní dominantu města, na jeden z nejstarších benediktinských klášterů v Čechách. Sázava je také proslulá sklářským řemeslem, které jej více jak sto let prezentuje pod značkou Simax doma i ve světě.
 


Všechny tratě vedou podél řeky Sázavy vzhůru, aby se sjezdy navracely zpět. K tomu se přidává to nejlepší z místního okolí – brody, sázavské přítoky, místní singletraily, lesní cesty a tu a tam nějaký asfalt. Novinkou v letošním ročníku bude přejezd přes řeku Sázavu.

Pro rodiny s dětmi je tradičně připravena Nova jízda o délce necelých 20 kilometrů. Tuto nenáročnou trať zvládne každý, kdo se příležitostně vypravuje na kolo. Trať střední trasy B o vzdálenosti 40 kilometrů volí sportovci, kteří si chtějí užít adrenalinové dopoledne v pestrém sázavském terénu. Ti, kteří mají dostatek sil, si mohou vychutnat nejnáročnější osmdesáti kilometrovou trasu, jež bude zajímavou výzvou nejen pro profesionály, ale i hobbíky.



Na startu se tradičně potkají i ti nejmladší, kteří v dětských závodech do dvanácti let startují zcela zdarma díky značce Chupa Chups. Nejen nejmladší se také mohou těšit na mobilní dopravní dětské hřiště od We Love Cycling. 

V rámci startovního balíčku na trase A, B a Nova jízdy je kromě startu na vybrané trase a zpracování výsledků, teplé jídlo, pivo a limo z Havlíčkobrodského pivovaru Rebel a italská káva Segafredo. Po závodě je k dispozici mytí kola v zóně Kärcher
 

Soutěžit se bude o hodnotné ceny, mezi nimiž bude například elektronika Niceboy, produkty z místní sklárny Simax či dárkový certifikát na víkendový pobyt do Hotelu Chateau Kotěra. V tombole se objeví mobilní nízkotlaký čisticí stroj s bateriovým pohonem Kärcher OC, kávovar Segafredo, cyklonavigaci Mio a dárkový voucher na 5000 Kč k libovolnému nákupu na e-shopu ŠKODA AUTO a. s. Exkluzivitou bude také zájezd pro 2 osoby do 4* hotelu s All Inclusive na řeckém ostrově Kréta od cestovní kanceláře CK BLUE STYLE  a kolo značky Head

Přijeďte si 15. června užít skvělý sportovní den a poznat to nejlepší z okolí Sázavy.

Podrobnosti o závodě ŠKODA AUTO Sázava naleznete zde.

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 

Reklama ► 

Reklama 



Reklama ► 


Reklama 


Reklama ► 



Aktuální novinky a videa

Tour of Norway zrušena kvůli výpadku státní podpory. Organizátoři věří v návrat
12.12.2025 | Kategorie: silniční
Etapový závod Tour of Norway se v roce 2026 neuskuteční.
Elkov Kasper půjde do nové sezony pod novým názvem Kasper Crypto4Me
11.12.2025 | Kategorie: silniční
Cyklistický tým Elkov Kasper se před sezonou 2026 představuje v nové podobě a oznamuje zásadní změny, které mají posunout celé zázemí i sportovní ambice ještě dál.
Revoluce v MTB: SRAM vyvíjí zcela bezdrátový brzdový systém
10.12.2025 | Kategorie: MTB
Společnost SRAM pracuje na plně bezdrátovém brzdovém systému, který zcela odstraní kabely z kokpitu a jednotku schová do rámu.
Van der Poel jen těsně unikl pádu během neplánovaného sprintu s amatérem ve Španělsku
07.12.2025 | Kategorie: silniční
Francouzský amatér Anatole Leboucher zažil trénink, na který rozhodně nezapomene.
Alpecin-Deceuninck získává nového titulárního partnera. Tým se mění na Alpecin-Premier Tech
06.12.2025 | Kategorie: silniční
Kanadská společnost Premier Tech se stává druhým titulárním sponzorem.
Red Bull-Bora-Hansgrohe uzavírá soupisku pro rok 2026. Posledním podpisem je Arne Marit
05.12.2025 | Kategorie: silniční
Tým Red Bull-Bora-Hansgrohe finalizoval soupisku pro sezónu 2026 a jako posledního nového jezdce přivádí šestadvacetiletého Arneho Marita.
Česko je cycling paradise, říká Štybar. Kde ztrácíme mladé talenty?
03.12.2025 | Kategorie: silniční
Zdeněk Štybar v podcastu Přes Příkop otevřeně promluvil o budoucnosti české cyklistiky.
Vítězové ŠKODA Pražského MTB poháru 2025 převzali unikátní poháry
30.11.2025 | Kategorie: MTB
Nejlepší závodnice a závodníci celkového pořadí ŠKODA Pražského MTB poháru 2025 převzali, v již tradičně zcela zaplněném sále Lidového domu Kbely, unikátní poháry s pražskou dlažební kostkou.
MS v cyklistice v Abú Zabí může změnit umělý kopec. Pořadatelé chystají až 11% stoupání
28.11.2025 | Kategorie: silniční
Mistrovství světa v silniční cyklistice 2028 v Abú Zabí nakonec nemusí být rovinatou záležitostí, jak mnozí předpokládali.
Fotogalerie: Světový pohár v cyklokrosu Tábor 2025
26.11.2025 | Kategorie: cyklokros
Světový pohár v cyklokrosu očima Pavla Křikavy. Mrkněte na galerii plnou bláta, emocí a pořádný CX energie!
» více novinek a videí