S-Works Epic AXS týmu NUTREND SPECIALIZED v souboji MTB TRICK BATTLE!

S-Works Epic AXS týmu NUTREND SPECIALIZED v souboji MTB TRICK BATTLE!

Datum vydání: 6. 1. 2020

Do sezóny 2020 vstoupili jezdci týmu NUTREND SPECIALIZED Racing vybaveni novými koly na kterých už několik týdnů trénují.

Špičkový závodní speciál S – WORKS Epic AXS je vybavený elektronickým řazením SRAM XX1 a elektronickou sedlovkou SRAM Reverb AXS. Tlumení zajišťuje vidlice RockShox SID Ultimate s patronou Brain s karbonovou korunkou, zadní stavbu tlumí RockShox Brain se zdvihem 100 mm. Samozřejmostí je integrovaný měřič výkonu QUARQ.
"Jsem z toho kola fakt nadšený, strašně jsem se na něj těšil. Hned druhý den po tom, co jsme kola dostali  jsme jeli s Tomem Tlamkou volný trénink a neskutečně jsme si to užívali. Děkuji Specialized a svému týmu za takové vybavení a podporu...," usmívá se úřadující Mistr republiky a desátý muž juniorského Mistrovství světa v Mt. Sainte Anne, Jan Zatloukal.
Tým NUTREND SPECIALIZED Racing bude stejně jako v minulosti používat karbonová kola Roval a jezdci budou mít na výběr ze tří druhů pláštů: Renegade, Fast Trak a Ground Control.
 
 
Co všechno S-Works Epic AXS dokáže prověřil společně s Tomem Tlamkou reprezentant České republiky v biketrialu, Vašek Kolář.
"Vyrazil jsem si po Vánocích do Boskovic zajezdit na enduru s kámošem Tomem Tlamkou, který je jeden z našich nejlepších juniorů v cross country a cyklokrosu. Dali jsme si mezi sebou menší battle, našli zajímavé spoty a dali pár zajímavých triků. Jak to dopadlo se mrkněte na video," říká Vašek Kolář, Mistr světa v biketrialu.
 
Zbývá dodat, že tým NUTREND SPECIALIZED Racing dále využívá ke své přípravě a závodům silniční kola Specialized TARMAC SL a cyklokrosové speciály Specialized CRUX.
 
Zdroj a foto: TZ SKC Praha
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 
Aktuální novinky a videa

Michal Procházka v reprezentačním dresu na Czech Tour!
6. 8. 2020 | Kategorie: silniční
Michal Procházka z Favoritu Brno bude na Stevens Izoard Pro startovat od čtvrtka do neděle 6.-9.8. v dresu české reprezentace na Czech Tour zařazeného do kategorie 2.1 mezinárodního kalendáře!
Regionem Orlicka po čtyřech letech ovládl český závodník
3. 8. 2020 | Kategorie: silniční
Skončením poslední etapy se 34. ročník závodu Regionem Orlicka stal minulostí.
Segafredo Sahara Race již tento víkend!
3. 8. 2020 | Kategorie: MTB
Cyklistické, běžecké, dětské a noční závody, kempování i koupání. Taková lákadla nabízí blížící se závod Segafredo Sahara Race, jenž se odehraje od 7. do 8. 8. 2020.
Druhý závodní den závodu Regionem Orlicka přinesl horké poča​sí i skvělou sportovní podívanou
2. 8. 2020 | Kategorie:
Po nevydařené úvodní páteční etapě, která byla zastavena z důvodu nehody doprovodných motocyklů na trati, se v sobotu závodilo bez výrazných komplikací a s velkým nasazením.
První etapa závodu Regionem Orlicka byla anulována
1. 8. 2020 | Kategorie: silniční
31. července proběhlo slavností zahájení cyklistického etapového závodu Regionem Orlicka 2020 s mezinárodní účastí.
Změna termínů ŠKODA TOMKET Pražského MTB poháru v září!
31. 7. 2020 | Kategorie:
Všem zájemcům o start na finálových závodech ŠKODA TOMKET Pražského poháru 2020 v měsíci září je určena následující informace.
Studenti pozor! Akademické MČR v XCO má nový termín: 12.9. 2020 v Praze!
31. 7. 2020 | Kategorie:
V reakci na zvýšený zájem studentů vysokých škol o start na Akademickém MČR XCO, s ohledem k různorodosti startovního pole a nutnosti dodržet všechna pravidla ČP XCO kategorie C1 UCI dochází ke změně termínu uskutečnění AMČR.
Češi vytvořili chytrý zámek, který chrání sportovní vybavení. Nyní vstupují na americký Kickstarter
28. 7. 2020 | Kategorie: ostatní
Česká firma Pealock přichází s chytrým zámke​m na sportovní vybavení.
Teplicko je rájem pro cyklisty, nabízí i relaxační sporty
28. 7. 2020 | Kategorie:
I když lázeňské město samo o sobě nabízí spoustu atraktivních cílů, někdo dává přednost aktivnějšímu sportovnímu vyžití. Turistické centrum VisitTeplice představuje několik tipů.
Gruber sedmý na úvodním Českém poháru
22. 7. 2020 | Kategorie: silniční
Pavel Gruber na Stevens Izoard Pro z Favoritu Brno obsadil ve velmi dobré konkurenci sedmé místo v úvodním závodě Českého poháru, který se jel v Záboří u Blatné. Vítězství vybojoval Němec Loderer.
Tomáš Tlamka má bronz z MČR a je třetí v celkovém pořadí ČP!
20. 7. 2020 | Kategorie: MTB
Dobře, tedy na trojku vyšlo juniorovi týmu NUTREND SPECIALIZED Racing Tomášovi Tlamkovi Mistrovství České republiky horských kol v Peci pod Sněžkou.
Chystá se nejdelší ultracyklistický závod v Evropě, otestuje ho Dan Polman!
16. 7. 2020 | Kategorie: silniční
Na srpen je naplánovaný prolog nového nonstop ultracyklistického závodu s podporou kolem Česko-Slovenska v délce 3300 km a převýšením cca 40000 metrů – „Race around Czechia and Slovakia 2020“.
» více novinek a videí

 
Reklama 
►