První CUBE STORE byl otevřen v Karlových Varech

První CUBE STORE byl otevřen v Karlových Varech

Datum vydání: 25.02.2022

V Karlových Varech byl otevřen 22. února 2022 první CUBE STORE. Nejvyšší level monobrandigového prodeje největšího evropského výrobce kol Cube.
Obchod s nejširší nabídkou kol, ebiků a příslušenství u nás otevřela firma Pavla Gaška. Pro novou prodejnu byly vybrány nebytové prostory na adrese Západní 1417/4 v městské části Tuhnice. V rekonstruovaných prostorách bývalé restaurace s tanečním sálem vznikla nová prodejna o rozloze 450 m2.  Nedílnou součástí je i přilehlé parkoviště pro zákazníky před prodejnou. 
Oficiální otevření prodejny provedl Pavel Gašek a Tereza Gašková majitelé prodejny, Radoslav a Radek Krummerové jednatelé společnosti Cyklosport RIK /importér značky Cube do ČR/ a zástupce výrobce z Německa pan Chris Archer. Z jeho úst mimo jiné zazněla velká pochvala Pavlu Gaškovi za vytvoření jednoho z nejlepších CUBE STORE na velmi vysoké úrovni. Akci velmi povedeně a vtipně moderoval Marek Eben.
Na slavnostní otevření byli pozváni hosté z řad architektů, bankovních ústavů, stavebních firem, představitelů města Karlovy Vary i prodejci značky kol Cube z jiných části naší republiky.
Cyklistickou atmosféru podtrhli svých exhibičním trialshow mistři svého oboru Vlastislav Kabeláč Čiháček a Martin Šimůnek. 
 
Zdroj a foto: TZ

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2: aerodynamický závodní stroj
15.02.2024 | Kategorie: silniční
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2 je jeden z nejlepších a nejrychlejších silničních kol na trhu. Tento model kombinuje špičkovou technologii, vynikající kvalitu a atraktivní design, který zaujme na první pohled.
» více novinek a videí