Prima CUP v Mikulově si užila řada hvězd! Vítězem závodu Bubílek

Prima CUP v Mikulově si užila řada hvězd! Vítězem závodu Bubílek

Datum vydání: 5. 10. 2021

Několik slavných osobností si užilo předposlední závod seriálu Prima CUP, kterým byl ZP 2​11 Mikulov. 

 

Program závodu započal již v pátek, když se několik desítek účastníků společně s olympijským vítězem z Nagana Dominikem Haškem a hercem Janem Maxiánem vydalo na noční výšlap Svatého kopečku. Nádherná panoramata večerní Pálavy s burčákem v ruce tak navodila správnou atmosféru celého víkendu.
 

 

Sobotní slunečné počasí přálo všem závodníkům na nejdelší 55 kilometrové trase a 33 kilometrové Prima jízdě. Mezi stovkami účastníků se za tým We Love Cycling představili například šestinásobný paralympijský vítěz Jiří Ježek, vítězka soutěže České Miss 2016 Andrea Bezděková a také zpěvák Mikolas Josef. Ze známých osobností nechyběla ani tvář TV Prima moderátorka Soňa Porupková. 
 

 

Trasu závodu na 55 kilometrů nejrychleji zvládl Michal Bubílek (Kross BikeRanch), ten ve velmi těsném finiši porazil Michala Kaněru (Ghost Team). Třetí místo obsadil Martin Helcel z (Cyklo tým Havířov).
 

 
V ženách slavila vítězství Lenka Fridrichová. Stříbrnou medaili s logem seriálu Prima CUP si přebrala Andrea Maťhová (Kross BikeRanch) a bronz Korolína Bergerová (Carla.Kupkolo.cz). 

 

Trasu na 33 kilometrů zvládl nejrychleji Jiří Holec (Cyklo klub Bendl Vysoké Mýto) a Adéla Lhotáková (Bike Freaks Holice). 
 

 

Závodu se účastnili i členové Integrovaného záchranného systému, kteří po celý rok soutěží o Pohár IZS za podpory Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR. Na nejdelší trase byl nejrychlejší Tomáš Sládek a Alena Pavlatová. Na trase kratší uspěli David Netolický a Dagmar Kuchařová.

 

Odpolední program pokračoval závodem děti do deseti let. Ty závodily v okolí Amfiteátru v osmi různých kategoriích. Nejmladší kategorie si užily skvělého předjezdce, Dominika Haška. Děti si odnesly ceny z hračkářství Pompo. 

 

Seriál Prima CUP pokračuje již 16. října závěrečným závodem Alpa Hradec Králové


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 


Aktuální novinky a videa

První cyklistické informační centrum v Písku!
20. 10. 2021 | Kategorie: ostatní
V pondělí 25. října 2021 v 16 hodin bude slavnostně otevřeno v nové prodejně CYKLOŠVEC v Písku, U Hřebčince 2509 1. Cyklistické informační centrum jižních Čech a Šumavy.
Jak vybrat to nejlepší dámské nebo pánské elektrokolo?
18. 10. 2021 | Kategorie: MTB, ostatní
Elektrokolo se stalo v posledních letech velmi žádaným zbožím. Dnes už jej má prakticky skoro každý, ostatně vám umožní užít si naplno projížďky krajinou, i když na to zrovna nemáte sílu nebo zdraví úplně neslouží.
Závod Alpa Hradec Králové uzavřel cyklistickou sezónu
18. 10. 2021 | Kategorie: MTB
Podzimní podnik Alpa Hradec Králové uzavřel dvanácti dílný seriál Prima CUP, který se uskutečnil 16. října v Hradci Králové.
Galaxy Stevens série: Tour de Brdy vyhrál Tomáš Kalojíros
11. 10. 2021 | Kategorie: silniční
Dramatický závod okolo Brd se rozhodoval ve spurtu mezi Tomášem Kalojírosem a loňským amatérským vítězem Michalem Kollertem na bruslařské dráze ve sportovním areálu Strašice.
Singltrek pod Smrkem: ukázka trailů
10. 10. 2021 | Kategorie: MTB
Trail Hunter vás provede po Singltreku pod Smrkem, rájem milovníků stezek pro horská kola.
Termíny Pražského MTB poháru 2022!
8. 10. 2021 | Kategorie: MTB
Pořadatelé Pražského MTB poháru zveřejnili termíny soutěže v olympijském cross country horských kol pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů včetně cyklistů s handicapem.
Alpa Hradec Králové zakončí cyklistickou sezónu 16. října!
6. 10. 2021 | Kategorie: MTB
Buď součástí závěrečného cyklistického závodu seriálu Prima CUP, kterým je třetí říjnový víkend Alpa Hradec Králové. Připraveny jsou tři trasy.
Věhlasný World Games of Mountainbiking je zpět! Saalbach-Hinterglemm hostil již 22. ročník
6. 10. 2021 | Kategorie: MTB, ostatní
Od 9. do 12. září 2021 se v rakouském sportovním středisku Saalbach-Hinterglemm odehrála po roční pauze věhlasná čtyřdenní cyklistická akce zvaná World Games of Mountainbiking.
Soutěž týmů Pražského MTB poháru obhájil Kolín!
5. 10. 2021 | Kategorie: MTB
Expres CZ Tufo Team Kolín obhájil prvenství v soutěži týmů ŠKODA Pražského MTB poháru 2021. Kolínští závodníci porazili o jediný bod tým pořadatele soutěže, NUTREND Specialized Racing.
Galaxy Stevens série 2021: Tour de Brdy již tuto sobotu!
5. 10. 2021 | Kategorie:
Trasa 15. ročníku Tour de Brdy je připravená.
Prima CUP v Mikulově si užila řada hvězd! Vítězem závodu Bubílek
5. 10. 2021 | Kategorie:
Několik slavných osobností si užilo předposlední závod seriálu Prima CUP, kterým byl ZP 211 Mikulov.
Pražský MTB pohár zná celkové vítěze pro rok 2021!
30. 9. 2021 | Kategorie: MTB
Finálové závody ŠKODA Pražského MTB poháru ve Kbelích a Libuši rozhodly o držitelích unikátních trofejí s pražskou dlažební kostkou pro rok 2021.
» více novinek a videí

 
Reklama 
►