Představení Stevens 2022

Představení Stevens 2022

Datum vydání: 29. 3. 2022

Již šestou sezonu je firma CYKLOŠVEC s.r.o. z jihočeského Písku dovozcem kvalitních kol z Hamburgu do České republiky a na Slovensko.


Stevens, jakožto jeden z největších německých výrobců kol se v minulosti dostal nejen v našich končinách do povědomí zejména díky cyklokrosovým závodním speciálům. Ty má samozřejmě stále v nabídce a postupná evoluce topmodelu Superprestige dovezla k vavřínům nejedno slavné jméno, krom toho ale samozřejmě nemůže nechat bez povšimnutí současnou vlnu gravel a elektrokol.
 


Nabídka štěrkoletů je skutečně široká a nová pohodlná geometrie spolu s obrovským množstvím montážních bodů pro brašny a výbavu přímo láká k (nejen) bikepackingovým dobrodružstvím. Základní model Tabor na Shimanu GRX 400, Středně vybavený model Gavere s kombinací GRX 400/600 a nejvyšší Prestige s GRX 800 spojuje shodný rám z třikrát zeslabovaného hliníku 6061. Pokud toužíte po karbonu, uspokojí Vás novinka pro rok 2022, kterou je model Camino ve dvou verzích výbavy.
 


Pokud nahlédneme do široké nabídky z druhé strany, nelze přehlédnout novou řadu celoodpružených elektrokol E-Inception. Mullet koncepce (přední 29“ a zadní 27,5“ kolo), karbonové nebo hliníkové rámy se skrytou baterií, špičkové odpružení, silné motory s vysokokapacitními bateriemi Shimano nebo Bosch. Tak vypadá recept na zábavu současnosti. Na plný plyn do kopce i z kopce. Pro poklidnější nátury či ekologicky založené jedince má hamburský výrobce nepřebernou nabídku kol i elektrokol, vhodných pro městskou jízdu, cestování i dojíždění do práce.

A samozřejmě nelze zapomenout na ty, kterým jízda bez motoru není cizí a chtějí se povozit na krásném silničním nebo horském kole. Oběma táborům je co nabídnout – od základních hliníkových modelů po karbonové závodní stroje. Silničářům je navíc nabídnuta možnost skladby vysněného kola na zakázku v rámci tzv. Custom programu či koupě samostatné rámové sady.

 


Nabídce standardních silničních kol dominuje karbonový model Izoard ve dvou provedeních výbavy, hliníkovou nabídku zastupují modely Aspin, Stelvio a San Remo lišící se sestavou komponentů.
 


V MTB sektoru najdeme na postu nejvyšším karbonový hardtail Sonora opět v několika provedeních – v tom nejvyšším provedení s bezdrátovou verzí řazení Sram GX AXS.

V našich končinách nejprodávanější kategorie hliníkových hardtailů je zastoupena oblíbenými modely Colorado 401, Sentiero, Devil´s Trail, Applebee, Taniwha a Tonga. Všechny modely mají univerzální sportovní geometrii pro každodenní použití a jsou nabízeny s široké škále velikostí, přičemž vždy ta nejmenší má 27,5“ kola a ostatní jsou postaveny na 29“ obručích.

Nabídka z německého přístavu je opravdu široká a odráží se v ní 30 let zkušeností působení na trhu – pokud se chcete odlišovat od ostatních, určitě značku Stevens při svém výběru nepřehlédněte. Další info: www.stevens-bikes.cz a www.cyklosvec.cz

 

Zdroj a foto: TZ CykloŠvec


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 


Aktuální novinky a videa

Patrik Jahoda bronzový ve Světovém poháru v Kanadě!
7. 8. 2022 | Kategorie: ostatní
Handbiker Patrik Jahoda, jezdec týmu NUTREND SPECIALIZED Racing má vynikající bronz z časovky Světového poháru handicapovaných cyklistů v kanadském Quebecku.
Početná výprava českých cyklistů na ME do Mnichova
5. 8. 2022 | Kategorie: MTB, silniční
Velká výprava českých cyklistů se chystá na mistrovství Evropy do Mnichova, který v rámci velkého sportovního svátku bude hostit kontinentální šampionáty nejen cyklistických, ale i řady dalších sportovních odvětví.
CYKLOŠVEC: Jak vybrat zadní tlumič na kolo
4. 8. 2022 | Kategorie: MTB
Radí vám odborník Jirka Karfík zástupce CYKLOŠVEC - dovozce a autorizovaný servis odpružení FOX a Marzocchi.
Regionem Orlicka 2022
3. 8. 2022 | Kategorie: silniční
Video z etapového závodu Regionem Orlicka 2022.
Prima CUP v Harrachově odstartuje 3. září!
31. 7. 2022 | Kategorie: MTB
Již po druhé v roce, po Českém poháru v cross country, zavítá česká biková špička do Harrachova. 3. září se uskuteční závod Kross Harrachov, kterého se můžou zúčastnit amatéři i ostřílení bikeři.
Nutrend Specialized Racing: Jahoda a Zatloukal Mistři republiky, Konečný má bronz!
27. 7. 2022 | Kategorie:
Jan Zatloukal a Filip Konečný dokázali ovládnout mistrovský závod horských kol v kategorii U23 ve Stupně. Jan Zatloukal vybojoval mistrovský dres a Filip Konečný dokončil závod na třetím místě.
Bikovými mistry republiky Cink a Czeczinkarová
24. 7. 2022 | Kategorie: MTB
Mistrovství České republiky v olympijském cross country, zároveň předposlední podnik seriálu Českého poháru - IZOMAT Cupu, přinesl již šestý titul pro Ondřeje Cinka a premiérový pro Janu Czeczinkarovou
MČR horských kol již tento víkend! Novopečený otec Ondřej Cink bude usilovat o šestý domácí titul
22. 7. 2022 | Kategorie: MTB
Biker Ondřej Cink bude na „domácí trati“ v západočeském Stupně o nadcházejícím víkendu útočit už na svůj šestý titul českého šampiona v cross country horských kol. Poprvé o něj bude bojovat v jiné roli, protože v úterý přivedla jeho manželka Pavlína na svět dceru Nelu.
Tip na léto: cyklovíkend ve Zlíně a v Luhačovicích
22. 7. 2022 | Kategorie: ostatní
Jestli ještě nemáte místo, kam si pojedete v létě odpočinout, máme pro vás jeden speciální tip. Sbalte kolo nebo elektrokolo a vydejte se na východ Moravy do Zlína a Luhačovic.
Závěrečný den ME a další zlato pro ČR! Milan Kadlec a Matyáš Koblížek mistry ME v madisonu!
20. 7. 2022 | Kategorie: dráha
Skvělé vystoupení českých mladých dráhařů na evropském šampionátu juniorských a kategorií U23 v portugalské Anadii završili dnes již pátým zlatem naší reprezentace junioři Milan Kadlec a Matyáš Koblížek, kteří kralovali v madisonu.
Sestry Jaborníkovy na ME vybojovaly zlato a stříbro!
19. 7. 2022 | Kategorie: dráha
Pátý den evropského dráhového šampionátu juniorských kategorií a kategorií U23 v portugalské Anadii byl pro české barvy znovu velmi úspěšný a nesl se ve znamení sester Jaborníkových.
Tři zlata českých mladých dráhařů na ME v Anadii
18. 7. 2022 | Kategorie: dráha
Druhý den evropského šampionátu juniorů a kategorií U23 v portugalské Anadii se českým jezdcům nadmíru vydařil.
» více novinek a videí

 
Reklama 
►