Předobjednejte si KoloFogo a ušetřete

Předobjednejte si KoloFogo a ušetřete

Datum vydání: 22. 12. 2019

Je advent, ​a byť je venku relativně teplo, málokdo teď asi myslí na jaro a na to, jak bude každý den s děckem ve vozíku vyrážet na kolo. Přesto, právě teď je možná ideální doba plánovat a hlavně přitom ušetřit.

Co Vy? Víte už, že byste rádi vyráželi na kola i s dětmi? A líbí se vám jednostopé vozíky za kolo KoloFogo? Nebo jste si už dokonce vybrali jeden ze tří modelů? Pak určitě zvažte aktuální nabídku výrobce na předobjednávku a mimo jiné ušetříte.
 
Výrobce vozíků KoloFogo teď nabízí všem, kteří do 15. ledna pošlou svou předobjednávku, voucher na nákup v hodnotě 2500 korun, a k tomu navíc vánoční a novoroční dárek v podobě trička KoloFogo Design v hodnotě 369 Kč.
 

A ještě malá novinka: u objednávek v hodnotě nad 35.000 korun zákazníci neplatí balné a poštovné.
 
A jak že taková předobjednávka funguje v praxi? Jak už bylo řečeno, jestliže jste se už rozhodli pro některý ze tří modelů KoloFogo, zatím byste jej ale nevyužili, zkrátka, jen plánujete jeho pořízení, pošlete e-mailem předobjednávku na info@redfleck.cz.

Firma provozuje pořád ještě více méně zakázkovou výrobu, objednávku s Vámi proto v klidu společně odladí a pak zadá do výroby.
"Nabízíme také individuální konfiguraci, zákazník si může vybrat, co chce a co naopak může postrádat. Nemusí se nutně vázat jen na naše tři modely," vysvětluje šéf firmy Pavel Černý s tím, že všechno se dá případně později dokoupit.
"Jednoduše napište, co z výbavy byste klidně postrádali, nebo naopak přidali. Například se rozhodnete pro kombinaci vozíku s kočárkem. Chcete nejvyšší verzi výbavy, tj. hlavně odepínací boční okénka a boční polstrování. Naproti tomu nebudete potřebovat kapsičku na pití a opěrku hlavy. K tomu si naopak vezmete ochrannou fólii proti kamínkům a blátu, miminkovník a stojánek. Prostě nám pošlete seznam a my Vám uděláme cenovou nabídku," dodává Černý.
Předobjednávky firma akceptuje na období 3 měsíců, tj. když objednáte teď, na přelomu roku, budou se na Vás dohodnuté ceny a výhody vztahovat až do března.
 

Objednávky se v e-shopu KoloFogo platí předem, pro předobjednávky ale platí, že je můžete uhradit až 4 týdny před termínem dodání vozíku.
 
Zaujalo Vás to? Tak neváhejte a ještě dnes napište na info@redfleck.cz.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 
Aktuální novinky a videa

Michal Procházka v reprezentačním dresu na Czech Tour!
6. 8. 2020 | Kategorie: silniční
Michal Procházka z Favoritu Brno bude na Stevens Izoard Pro startovat od čtvrtka do neděle 6.-9.8. v dresu české reprezentace na Czech Tour zařazeného do kategorie 2.1 mezinárodního kalendáře!
Regionem Orlicka po čtyřech letech ovládl český závodník
3. 8. 2020 | Kategorie: silniční
Skončením poslední etapy se 34. ročník závodu Regionem Orlicka stal minulostí.
Segafredo Sahara Race již tento víkend!
3. 8. 2020 | Kategorie: MTB
Cyklistické, běžecké, dětské a noční závody, kempování i koupání. Taková lákadla nabízí blížící se závod Segafredo Sahara Race, jenž se odehraje od 7. do 8. 8. 2020.
Druhý závodní den závodu Regionem Orlicka přinesl horké poča​sí i skvělou sportovní podívanou
2. 8. 2020 | Kategorie:
Po nevydařené úvodní páteční etapě, která byla zastavena z důvodu nehody doprovodných motocyklů na trati, se v sobotu závodilo bez výrazných komplikací a s velkým nasazením.
První etapa závodu Regionem Orlicka byla anulována
1. 8. 2020 | Kategorie: silniční
31. července proběhlo slavností zahájení cyklistického etapového závodu Regionem Orlicka 2020 s mezinárodní účastí.
Změna termínů ŠKODA TOMKET Pražského MTB poháru v září!
31. 7. 2020 | Kategorie:
Všem zájemcům o start na finálových závodech ŠKODA TOMKET Pražského poháru 2020 v měsíci září je určena následující informace.
Studenti pozor! Akademické MČR v XCO má nový termín: 12.9. 2020 v Praze!
31. 7. 2020 | Kategorie:
V reakci na zvýšený zájem studentů vysokých škol o start na Akademickém MČR XCO, s ohledem k různorodosti startovního pole a nutnosti dodržet všechna pravidla ČP XCO kategorie C1 UCI dochází ke změně termínu uskutečnění AMČR.
Češi vytvořili chytrý zámek, který chrání sportovní vybavení. Nyní vstupují na americký Kickstarter
28. 7. 2020 | Kategorie: ostatní
Česká firma Pealock přichází s chytrým zámke​m na sportovní vybavení.
Teplicko je rájem pro cyklisty, nabízí i relaxační sporty
28. 7. 2020 | Kategorie:
I když lázeňské město samo o sobě nabízí spoustu atraktivních cílů, někdo dává přednost aktivnějšímu sportovnímu vyžití. Turistické centrum VisitTeplice představuje několik tipů.
Gruber sedmý na úvodním Českém poháru
22. 7. 2020 | Kategorie: silniční
Pavel Gruber na Stevens Izoard Pro z Favoritu Brno obsadil ve velmi dobré konkurenci sedmé místo v úvodním závodě Českého poháru, který se jel v Záboří u Blatné. Vítězství vybojoval Němec Loderer.
Tomáš Tlamka má bronz z MČR a je třetí v celkovém pořadí ČP!
20. 7. 2020 | Kategorie: MTB
Dobře, tedy na trojku vyšlo juniorovi týmu NUTREND SPECIALIZED Racing Tomášovi Tlamkovi Mistrovství České republiky horských kol v Peci pod Sněžkou.
Chystá se nejdelší ultracyklistický závod v Evropě, otestuje ho Dan Polman!
16. 7. 2020 | Kategorie: silniční
Na srpen je naplánovaný prolog nového nonstop ultracyklistického závodu s podporou kolem Česko-Slovenska v délce 3300 km a převýšením cca 40000 metrů – „Race around Czechia and Slovakia 2020“.
» více novinek a videí

 
Reklama 
►