Předobjednejte si KoloFogo a ušetřete

Předobjednejte si KoloFogo a ušetřete

Datum vydání: 22. 12. 2019

Je advent, ​a byť je venku relativně teplo, málokdo teď asi myslí na jaro a na to, jak bude každý den s děckem ve vozíku vyrážet na kolo. Přesto, právě teď je možná ideální doba plánovat a hlavně přitom ušetřit.

Co Vy? Víte už, že byste rádi vyráželi na kola i s dětmi? A líbí se vám jednostopé vozíky za kolo KoloFogo? Nebo jste si už dokonce vybrali jeden ze tří modelů? Pak určitě zvažte aktuální nabídku výrobce na předobjednávku a mimo jiné ušetříte.
 
Výrobce vozíků KoloFogo teď nabízí všem, kteří do 15. ledna pošlou svou předobjednávku, voucher na nákup v hodnotě 2500 korun, a k tomu navíc vánoční a novoroční dárek v podobě trička KoloFogo Design v hodnotě 369 Kč.
 

A ještě malá novinka: u objednávek v hodnotě nad 35.000 korun zákazníci neplatí balné a poštovné.
 
A jak že taková předobjednávka funguje v praxi? Jak už bylo řečeno, jestliže jste se už rozhodli pro některý ze tří modelů KoloFogo, zatím byste jej ale nevyužili, zkrátka, jen plánujete jeho pořízení, pošlete e-mailem předobjednávku na info@redfleck.cz.

Firma provozuje pořád ještě více méně zakázkovou výrobu, objednávku s Vámi proto v klidu společně odladí a pak zadá do výroby.
"Nabízíme také individuální konfiguraci, zákazník si může vybrat, co chce a co naopak může postrádat. Nemusí se nutně vázat jen na naše tři modely," vysvětluje šéf firmy Pavel Černý s tím, že všechno se dá případně později dokoupit.
"Jednoduše napište, co z výbavy byste klidně postrádali, nebo naopak přidali. Například se rozhodnete pro kombinaci vozíku s kočárkem. Chcete nejvyšší verzi výbavy, tj. hlavně odepínací boční okénka a boční polstrování. Naproti tomu nebudete potřebovat kapsičku na pití a opěrku hlavy. K tomu si naopak vezmete ochrannou fólii proti kamínkům a blátu, miminkovník a stojánek. Prostě nám pošlete seznam a my Vám uděláme cenovou nabídku," dodává Černý.
Předobjednávky firma akceptuje na období 3 měsíců, tj. když objednáte teď, na přelomu roku, budou se na Vás dohodnuté ceny a výhody vztahovat až do března.
 

Objednávky se v e-shopu KoloFogo platí předem, pro předobjednávky ale platí, že je můžete uhradit až 4 týdny před termínem dodání vozíku.
 
Zaujalo Vás to? Tak neváhejte a ještě dnes napište na info@redfleck.cz.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 
Aktuální novinky a videa

Největší zbytečnost na kole
20. 2. 2020 | Kategorie: ostatní
Pavel Tion vás seznámí se zbytečnostmi na kole.
Jan Škarnitzl je po operaci!
18. 2. 2020 | Kategorie: MTB
Český reprezentant a olympionik Jan Škarnitzl v pondělí absolvoval plánované vyšetření zlomeniny.
Škarnitzl je zraněný, na Kypru ho vystřídá Vastl
16. 2. 2020 | Kategorie: MTB
Zkušeného českého reprezentanta a olympionika Jana Škarnitzla dělilo v závodě horských kol Salamina Epic v Řecku od celkového vítězství jen několik stovek metrů.
Handbiker Patrik Jahoda vyhrál úvodní závod EP na Lanzarote!
16. 2. 2020 | Kategorie: ostatní
Nejúspěšnější český handbiker, jezdec týmu NUTREND SPECIALIZED Racing, Patrik Jahoda ovládnul úvodní podnik Evropského poháru handbike na Lanzarote.
5 důležitých tipů pro co nejlepší výkon v závodě
14. 2. 2020 | Kategorie: ostatní
Výživa je při vytrvalostním sportu nesmírně důležitá. Na co si dát pozor, aby vaše tělo bylo perfektně připravené na závod, nedošla vám energie na trati a regenerace přinesla vyčerpanému organizmu vše potřebné pro zotavení? Enervit má pro vás 5 základních pravidel.
CosmoBike Show navštíví Danny MacAskill a první šampionát v elektro cyklokrosu
10. 2. 2020 | Kategorie: ostatní
Již 5. ročník veletrhu CosmoBike Show otevře své brány 15. a 16. února na výstavišti v italské Veroně.
Čeští bikeři odstartovali v Řecku
9. 2. 2020 | Kategorie: MTB
Na sérii řeckých závodů Salamina Epic MTB Cup vyrazili čeští reprezentanti.
Gravel bike: Zkušenosti z praxe, od silnice po trail
7. 2. 2020 | Kategorie: ostatní
Trail Hunter o zkušenostech z Gravel biku.
MS cyklokros: Zaváhání Jana Zatloukala na startu se projevilo v cíli
3. 2. 2020 | Kategorie: MTB
Deštěm zmáčené vojenské letiště Dübendorf nedaleko Curychu bylo dějištěm Mistrovstv​í světa v cyklokrosu.
Nový formát MČR štafet horských kol i se štafetou žáků!
31. 1. 2020 | Kategorie: MTB
Závod štafet horských kol vždy slibuje divácky atraktivní podívanou, která je umocněná mezinárodní úspěšností českého týmu v této disciplíně.
Jan Zatloukal čtvrtý ve finále Světového poháru!
27. 1. 2020 | Kategorie: cyklokros
Úřadující juniorský Mistr České republiky Jan Zatloukal velmi dobře zvládnul poslední test před Mistrovstvím světa a ve finálovém závodě Světového poháru v nizozemském Hoogerheide obsadil čtvrté místo.
Letos poprvé Okolo republiky nebo Okolo Čech
25. 1. 2020 | Kategorie: silniční
Cyklistický maraton Okolo republiky/Okolo Čech je určený všem, kteří chtějí nejen otestovat svou kondici, vůli a vytrvalost, ale i poznat zajímavá místa, zajímavé lidi a to vše spojit v nezapomenutelný zážitek.
» více novinek a videí

 
Reklama 
►