Pozvánka na ČEZ Lipno sport festival

Pozvánka na ČEZ Lipno sport festival

Datum vydání: 28. 3. 2023

Léto na Lipně je už neodmyslitelně spojeno s ČEZ Lipno sport festivalem. Skvělé podmínky pro sport a zábavu na břehu Lipenské nádrže a krásná šumavská příroda láká všechny milovníky aktivního životního stylu.

ČEZ Lipno Sport Festival se letos uskuteční již podvanácté. Od pátku 11. 8. až do neděle 20. 8. ožije Marina v Lipně nad Vltavou a blízké okolí tímto největším sportovním festivalem v Česku. Atraktivní kombinace sportu a kultury opět nabídne bohatý desetidenní program pro všechny věkové kategorie, včetně dětí, seniorů a hendikepovaných spoluobčanů.

Pod odborným vedením zkušených lektorů, z nichž někteří jsou i úspěšní reprezentanti, tu pro vás bude připravena celá spousta sportovních workshopů, nebo soutěží. Tradiční i nové sportovní disciplíny si budete moci vyzkoušet vy i vaše děti. Těšit se můžete například na každodenní kondiční cvičení, volejbal, košíkovou, plavání, paddleboardy, veslování, kanoe, parkour, slackline, orientační běh, baseball a spoustu dalších sportovních disciplín. Speciálně pro děti bude připravena třeba cyklodráha, lezecká stěna, OCR dráha a samozřejmě i spousta zábavných soutěží o ceny. 

A jako vždy nebude nouze o známá jména nejenom ze světa sportu a kultury. Už nyní můžeme prozradit, že účast například přislíbila naše skvělá snowboard krosařka a čerstvá mistryně světa Eva Adamczyková. A nebude sama, těšit se samozřejmě můžete i na mnoho dalších.

Na své si rozhodně přijdou i aktivní či hobby sportovci v mnoha zajímavých závodech, kdy vrcholem prvního víkendu bude cyklistika a sobotní přeshraniční MTB & Gravel závod ČEZ Kolem Lipna, kde si můžete zvolit trať buď 60 km, nebo kratší 20 km.  Druhý víkend  bude už tradičně patřit běhu, a to konkrétně ČT Lipenskému půlmaratonu a desítce. Obě trasy budou okořeněné výběhem na Stezku korunami stromů. Přihlašovat na závody se lze už teď na webu festivalu.

Sportovní část bude doplněna o každodenní kulturní program. A i tady si to svoje najde každý. Pro děti budou například připraveny oblíbené dětské diskotéky s maskoty a tradiční odpolední pohádky. Na dospělé pak čeká každý den letní večerní program, jehož vrcholem budou oblíbené  páteční a sobotní ČEZ Energy Festy se spoustou známých českých interpretů.

A jak už je zvykem, většina programu festivalu, včetně ČEZ Energy Festů, je opět zdarma. 

Skvělá aktivní zábava pro celou rodinu, to je ČEZ Lipno Sport Festival 2023!

Podrobnosti na www.lipnosportfestival.cz.
 
Zdroj a foto: pořadatelé


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

ATT Investments: Tři umístění v desítce nejlepších celkového pořadí
29. 5. 2023 | Kategorie: silniční
Další úspěšný týden mají za sebou cyklisté ATT Investments. Ze dvou etapových závodů vytěžili dohromady 105 UCI bodů. Většinu z Tour of Estonia, ale velmi slušný výkon i výsledek předvedli také ve Francii při Tour de la Mirabelle.
Jak vybrat dětské kolo?"
25. 5. 2023 | Kategorie: ostatní
V písecké prodejně CykloŠvec vám poradí, jak vybrat dětské kolo.
Jsi biker? Tak nesmíš chybět na závodě Škoda Auto Dolní Morava
23. 5. 2023 | Kategorie: MTB
Seriál Prima CUP míří na Dolní Moravu, kde si pro účastníky připravil své letošní čtvrté klání pod Králickým Sněžníkem.
Úspěšný začátek sezóny 2023 Galaxy CykloŠvec Stevens teamu
23. 5. 2023 | Kategorie: MTB, ostatní, silniční
V prvním cyklistickém závodě sezóny na veletrhu For bikes 2023 v Praze Letňanech v závodě gravel biků zvítězil Jiří Reeh na Stevens Prestige. Andrea Drengubáková ve svém prvním závodě sezóny Blinduro Lipno skončila třetí.
Petruš zkompletoval na Opavsku vítězný hattrick
23. 5. 2023 | Kategorie: MTB
Dalším dílem seriálu Prima CUP byl 23. ročník partnerského závodu Silesia Bike Marathon, spadajícího do Škoda Auto Český pohár horských kol v maratonu.
ATT Investments: Třetí místo Diny v Lucembursku a výborný výkon Štočka při Rund um Köln
22. 5. 2023 | Kategorie: silniční
Jedna skupina závodníků ATT Investments zápolila od středy do neděle na etapovém závodě Fléche du Sud v Lucembursku, druhá se v neděli zúčastnila jednorázového závodu Rund um Köln. 
500+1 kolo - Velká cena Zemako 2023
22. 5. 2023 | Kategorie: dráha
56. ročník etapového bodovacího závodu na dráze Velká cena Zemako 500+1 kolo se letos uskutečnil opět s velkou mezinárodní účastí.
Biková klasika, kde nesmíš chybět! To je 10. června ČEZ Sázava
16. 5. 2023 | Kategorie: MTB
10. června se ve středočeské Sázavě sejde několik stovek bikerů, kteří společně odstartují 23. ročník závodu ČEZ Sázava.
ŠKODA CUP v Kyjově ovládl Michael Boroš!
15. 5. 2023 | Kategorie: silniční
Čtvrtý díl ​seriálu ŠKODA Cup - Kyjovské Slovácko vyhrál dnes za celodenního vytrvalého deště Michael Boroš z týmu Elkov Kasper, který přijel do cíle v Kyjově společně se svým týmovým kolegou Matějem Zahálkou. V průběžném hodnocení seriálu je pořadí opačné.
Málokterý tým se při Tour de Hongrie zviditelnil tak jako ATT Investments
15. 5. 2023 | Kategorie: silniční
ATT Investments se při Tour de Hongrie v konkurenci devíti týmů z úrovně World a stejného počtu z úrovně ProTeams zviditelnil tak, že se mu v tomto ohledu mohl rovnat málokterý z týmů. Matúš Štoček získal po úvodní etapě vrchařský dres, ten následně vyměnil za dres nejlepšího v bodovací soutěži.
Čábelická v short tracku devatenáctá, želízko Cink nestartoval
12. 5. 2023 | Kategorie: MTB
Pátečním short trackem pro elitní kategorie pokračoval Světový pohár horských kol v Novém Městě na Moravě.
Holubová sedmá v úvodním závodě SP v short tracku, Zatloukal třináctý
11. 5. 2023 | Kategorie:
Program Světového poháru horských kol v olympijském cross country v Novém Městě na Moravě odstartoval čtvrtečními short tracky pro kategorie do třiadvaceti let.
» více novinek a videí
 
Reklama 
►