Pozvánka na ČEZ Lipno sport festival

Pozvánka na ČEZ Lipno sport festival

Datum vydání: 28.03.2023

Léto na Lipně je už neodmyslitelně spojeno s ČEZ Lipno sport festivalem. Skvělé podmínky pro sport a zábavu na břehu Lipenské nádrže a krásná šumavská příroda láká všechny milovníky aktivního životního stylu.

ČEZ Lipno Sport Festival se letos uskuteční již podvanácté. Od pátku 11. 8. až do neděle 20. 8. ožije Marina v Lipně nad Vltavou a blízké okolí tímto největším sportovním festivalem v Česku. Atraktivní kombinace sportu a kultury opět nabídne bohatý desetidenní program pro všechny věkové kategorie, včetně dětí, seniorů a hendikepovaných spoluobčanů.

Pod odborným vedením zkušených lektorů, z nichž někteří jsou i úspěšní reprezentanti, tu pro vás bude připravena celá spousta sportovních workshopů, nebo soutěží. Tradiční i nové sportovní disciplíny si budete moci vyzkoušet vy i vaše děti. Těšit se můžete například na každodenní kondiční cvičení, volejbal, košíkovou, plavání, paddleboardy, veslování, kanoe, parkour, slackline, orientační běh, baseball a spoustu dalších sportovních disciplín. Speciálně pro děti bude připravena třeba cyklodráha, lezecká stěna, OCR dráha a samozřejmě i spousta zábavných soutěží o ceny. 

A jako vždy nebude nouze o známá jména nejenom ze světa sportu a kultury. Už nyní můžeme prozradit, že účast například přislíbila naše skvělá snowboard krosařka a čerstvá mistryně světa Eva Adamczyková. A nebude sama, těšit se samozřejmě můžete i na mnoho dalších.

Na své si rozhodně přijdou i aktivní či hobby sportovci v mnoha zajímavých závodech, kdy vrcholem prvního víkendu bude cyklistika a sobotní přeshraniční MTB & Gravel závod ČEZ Kolem Lipna, kde si můžete zvolit trať buď 60 km, nebo kratší 20 km.  Druhý víkend  bude už tradičně patřit běhu, a to konkrétně ČT Lipenskému půlmaratonu a desítce. Obě trasy budou okořeněné výběhem na Stezku korunami stromů. Přihlašovat na závody se lze už teď na webu festivalu.

Sportovní část bude doplněna o každodenní kulturní program. A i tady si to svoje najde každý. Pro děti budou například připraveny oblíbené dětské diskotéky s maskoty a tradiční odpolední pohádky. Na dospělé pak čeká každý den letní večerní program, jehož vrcholem budou oblíbené  páteční a sobotní ČEZ Energy Festy se spoustou známých českých interpretů.

A jak už je zvykem, většina programu festivalu, včetně ČEZ Energy Festů, je opět zdarma. 

Skvělá aktivní zábava pro celou rodinu, to je ČEZ Lipno Sport Festival 2023!

Podrobnosti na www.lipnosportfestival.cz.
 
Zdroj a foto: pořadatelé


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

Reklama 

Reklama 


Aktuální novinky a videa

Úvodní závod seriálu Prima CUP přilákal téměř tisíc závodníků
15.04.2024 | Kategorie: MTB
Závodem Decathlon Hradec Králové odstartoval v sobotu 13. dubna desetidílný seriál horských kol Prima CUP.
Gaze a Richards triumfují v úvodním závodě Světového poháru horských kol v Mairiporu
14.04.2024 | Kategorie: MTB

Světový pohár horských kol odstartoval v brazílském městě Mairipora napínavým závodem short tracku pro elitní kategorie. Evie Richards z týmu Trek Factory a mistr světa Samuel Gaze z Alpecin Deceuninck triumfovali na náročné trati, předznamenávajíc tak další události v seriálu. 

 
Allegro TEST: Giant Reign 1
13.04.2024 | Kategorie: MTB, Testy
Giant letos představil mnoho novinek. My jsme si posvítili na Giant Reign z roku 2023. Reigna jsme vzali do jeho přirozeného prostředí, a to do závodního nasazení na pořádný kopec.
Nový Rocky Mountain Altitude 2024: Enduro zážitek na jiné úrovni
11.04.2024 | Kategorie: MTB
Rocky Mountain představil svůj nejnovější model horského kola - Altitude 2024. Tento model přináší několik inovací a vylepšení, které posouvají hranice toho, co je možné na horském kole dosáhnout.
Cannondale Synapse Neo 2024: Nová éra silniční cyklistiky
11.04.2024 | Kategorie: silniční
Cannondale představil svůj nejnovější model - Cannondale Synapse Neo. Toto silniční kolo je postavené na osvědčené geometrii a technologiích silničního stroje Cannondale Synapse.
» více novinek a videí