Pozvánka na ČEZ Lipno sport festival

Pozvánka na ČEZ Lipno sport festival

Datum vydání: 28. 3. 2023

Léto na Lipně je už neodmyslitelně spojeno s ČEZ Lipno sport festivalem. Skvělé podmínky pro sport a zábavu na břehu Lipenské nádrže a krásná šumavská příroda láká všechny milovníky aktivního životního stylu.

ČEZ Lipno Sport Festival se letos uskuteční již podvanácté. Od pátku 11. 8. až do neděle 20. 8. ožije Marina v Lipně nad Vltavou a blízké okolí tímto největším sportovním festivalem v Česku. Atraktivní kombinace sportu a kultury opět nabídne bohatý desetidenní program pro všechny věkové kategorie, včetně dětí, seniorů a hendikepovaných spoluobčanů.

Pod odborným vedením zkušených lektorů, z nichž někteří jsou i úspěšní reprezentanti, tu pro vás bude připravena celá spousta sportovních workshopů, nebo soutěží. Tradiční i nové sportovní disciplíny si budete moci vyzkoušet vy i vaše děti. Těšit se můžete například na každodenní kondiční cvičení, volejbal, košíkovou, plavání, paddleboardy, veslování, kanoe, parkour, slackline, orientační běh, baseball a spoustu dalších sportovních disciplín. Speciálně pro děti bude připravena třeba cyklodráha, lezecká stěna, OCR dráha a samozřejmě i spousta zábavných soutěží o ceny. 

A jako vždy nebude nouze o známá jména nejenom ze světa sportu a kultury. Už nyní můžeme prozradit, že účast například přislíbila naše skvělá snowboard krosařka a čerstvá mistryně světa Eva Adamczyková. A nebude sama, těšit se samozřejmě můžete i na mnoho dalších.

Na své si rozhodně přijdou i aktivní či hobby sportovci v mnoha zajímavých závodech, kdy vrcholem prvního víkendu bude cyklistika a sobotní přeshraniční MTB & Gravel závod ČEZ Kolem Lipna, kde si můžete zvolit trať buď 60 km, nebo kratší 20 km.  Druhý víkend  bude už tradičně patřit běhu, a to konkrétně ČT Lipenskému půlmaratonu a desítce. Obě trasy budou okořeněné výběhem na Stezku korunami stromů. Přihlašovat na závody se lze už teď na webu festivalu.

Sportovní část bude doplněna o každodenní kulturní program. A i tady si to svoje najde každý. Pro děti budou například připraveny oblíbené dětské diskotéky s maskoty a tradiční odpolední pohádky. Na dospělé pak čeká každý den letní večerní program, jehož vrcholem budou oblíbené  páteční a sobotní ČEZ Energy Festy se spoustou známých českých interpretů.

A jak už je zvykem, většina programu festivalu, včetně ČEZ Energy Festů, je opět zdarma. 

Skvělá aktivní zábava pro celou rodinu, to je ČEZ Lipno Sport Festival 2023!

Podrobnosti na www.lipnosportfestival.cz.
 
Zdroj a foto: pořadatelé


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Gravel kolo Stevens Gavere 2023
1. 10. 2023 | Kategorie: cyklokros, ostatní
Stezka nebo cyklostezka? Jezdíte v zimě každý den do práce nebo v krásném ročním období na cyklistická dobrodružství? Gavere to všechno zvládne.
Rauchfuss počtvrté ovládl Gočárovy schody
30. 9. 2023 | Kategorie: MTB
Marek Rauchfuss počtvrté ovládl exhibiční závod ZP 211 Gočárovy schody. Úřadující český šampion v cross country tak navázal na své úspěchy z roků 2017, 2018 a 2022.
GP Favorit Brno a Přilba Moravy 2023
25. 9. 2023 | Kategorie: dráha
Cyklisté až z patnácti států startovali na letošní akci na brněnském velodromu.
Jízda pro Paříž. Podpořte v Mikulově handicapované sportovce
22. 9. 2023 | Kategorie: MTB, ostatní
Na závěrečné zastávce seriálu Prima CUP, kterým je 7. října Škoda Auto Mikulov, podpoří charitativní Oranžové kolo Nadace ČEZ projekt Jízda pro Paříž.
Početná výprava českých cyklistů vyráží na silniční mistrovství Evropy do Nizozemska
19. 9. 2023 | Kategorie: silniční
Téměř maximální možné zastoupení v každé kategorii bude mít česká silniční cyklistika na mistrovství Evropy, které se koná od 20. do 24. září v nizozemském Drenthe. Celkem by se v akci mělo představit přes 30 českých reprezentantů.
Otruba dokončil Okolo Slovenska jako nejlepší z Čechů i jezdců kontinentálních týmů na 10. místě
18. 9. 2023 | Kategorie:
Cyklisté ATT Investments se mimořádně zviditelnili i na právě skončeném etapovém závodě kategorie 2.1, 67. ročníku Okolo Slovenska.
Sluníčko, Krkonoše a kolo. To byla kombinace závodu ČEZ Harrachov
17. 9. 2023 | Kategorie: MTB
Krásné slunečné počasí, Krkonoše a stovky spokojených úsměvů. Tak by se dal ve zkratce popsat další díl závodu Prima CUP, kterým byl v sobotu 16. září ČEZ Harrachov.
Ohlédnutí za 10. ročníkem Okolo jižních Čech
15. 9. 2023 | Kategorie: silniční
Letošní ročník mezinárodního cyklistického závodu Okolo jižních Čech kategorie UCI 2.2 postrádal jízdu proti chronometru, což ale nijak nevadilo.
Jak vybrat gravel kolo
15. 9. 2023 | Kategorie: cyklokros
Gravel kola neboli gravelbiky jsou do našich podmínek naprosto geniální.
Gočárovy schody tradičně 28. září. Závodníci zdolají schody i řeku Orlici
12. 9. 2023 | Kategorie: MTB
Slavnostní termín 28. září patří exhibiční akci ZP 211 Gočárovy schody, která se uskuteční v Den české státnosti v Hradci Králové. Na devátém ročníku sportovní akce závodí děti, amatéři i profesionálové včetně českých reprezentantů.
Maraton v Harrachově 16. září opět nadchne
9. 9. 2023 | Kategorie:
Je tu opět osvědčený maratonský Harrachov. Po Českém poháru v olympijském cross country se v biatlonovém areálu Na Kolečku 16. září uskuteční v pořadí sedmý závod seriálu Prima CUP, kterým je ČEZ Harrachov.
Prestižní soutěž týmů ŠKODA Pražského MTB poháru ovládnul AUTHOR Team Stupno!
8. 9. 2023 | Kategorie: MTB
Mládežnický celek AUTHOR Team Stupno se stal celkovým vítězem ŠKODA Pražského MTB poháru za rok 2023. Rozhodnul o tom finálový závod v Libuši – Písnici „O pohár Městské části Praha Libuš“.
» více novinek a videí
 
Reklama 
►