Podpořte handicapované z oddílu Černí koně

Podpořte handicapované z oddílu Černí koně

Datum vydání: 5. 12. 2017

Pomozte s výrobou kol pro handi​capované děti.

Černí koně jsou dlouhodobým projektem Tomáše Poucha. Ten pomáhá postiženým dětem zažít svobodu a radost z pohybu a vyrábí pro ně speciální kola. V současnosti je na webu Hithit spuštěna kampaň, jejímž cílem je získat dostatek finančních prostředků na stavbu výrobny handbiků. 
 
Tomáš přišel v dětství o nohu. Zpět do života ho vtáhla vášeň pro jízdu na kole. Svou profesi zasvětil pomoci dětem, které jsou stejně omezeny jako on. Vyrábí pro ně speciální kola na ruční pohon. V garáži. Pomozte mu postavit dílnu na výrobu handbiků. 
 

Zájemců o kolo z řad postižených dětí je spousta, ale díky nevyhovujícím podmínkám garáže, je čekací doba příliš dlouhá, někdy až jeden rok. Zapojením se do kampaně nám pomůžete zefektivnit výrobu a nedočkavé děti dostanou svá kola včas. Více o Černých koních se dozvíte na našem webu Černí koně

 

  
Možností podpory je mnoho. Na webu Hithit ČERNÍ KONĚ výroba kol pro postižené děti - z garáže do dílny je mnoho odměn, jejichž zakoupením přispějete na stavbu dílny. Paleta cen je široká a pomoci můžete příspěvkem od sto korun, až do řádů tisíců. Pokud nechcete nebo nemáte možnost podpořit náš projekt finančně, budeme šťastni a vděčni za jakoukoli jinou podporu, cílem je dostat projekt k co nejvíce hodným lidem. Proto budeme rádi, pokud kampaň například nasdílíte na vaší sociální síti.


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 
   


Aktuální novinky a videa

Opravdové celopéro
18. 10. 2018 | Kategorie: ostatní
Pobavte se nad videem přestavby obyčejného kola na opravdové celopéro.
Čeští junioři na YOG celkově sedmí
17. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Sedmé místo vybojovali čeští cyklisté na Olympijských hrách mládeže v Buenos Aires.
Kelemen pátý v Short Tracku na YOG!
16. 10. 2018 | Kategorie: MTB
Cenné páté místo v Short Tracku a 40 bodů do celkového pořadí národů vybojoval dnes Petr Kelemen na Olympijských hrách mládeže v Buenos Aires.
Mistr světa: Cyklistika se těší úžasnému zdraví
16. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Osmatřicetiletý Alejandro Valverde se po patnácti sezonách dočkal mistrovského titulu, novináři mu ale stále předhazují dopingovou aféru.
Cyklisté na pranýři
16. 10. 2018 | Kategorie: MTB, ostatní, silniční
Doping k cyklistice patří? Omyl. Dle statistik Antidopingového výboru ČR se cyklistika řadí k těm čistějším sportům u nás.
Češi po třech závodních dnech na YOG sedmí
15. 10. 2018 | Kategorie: MTB
Závod horských kol cross country Eliminator měli na programu cyklisté na Olympijských hrách mládeže v argentinském Buenos Aires.
Danny MacAskill a Endura MT500. To je zážitek
15. 10. 2018 | Kategorie: MTB
Pořádný #DownrightDirty s Dannym MacAskillem.
Smolný silniční závod pro český tým na YOG
14. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Velkou dávku sportovní smůly si vybrala česká reprezentační dvojice v silničním závodě na Olympijských hrách mládeže v Buenos Aires.
Němci daňově zvýhodní hybridní auta, na cyklisty zapomněli
14. 10. 2018 | Kategorie: ostatní
Německá cyklistická veřejnost se bouří, vláda schválila daňové zvýhodnění firemních hybridních vozů, na dojíždějící do práce na kole však nemyslela.
To nejlepší z Il Lombardia 2018
14. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Neštastný hrdina z Gira si spravil chuť na posledním monumentu sezony - Thibaut Pinot vyhrál Okolo Lombardie. 
Český tým na YOG v časovce dvojic čtvrtý!
13. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Úvodní disciplínu cyklistických soutěží, časovku dvojic, na olympijských hrách mládeže v argentinském Buenos Aires zvládli velmi dobře naši juniorští reprezentanti, Petr Kelemen a Sam Jirouš, když obsadili čtvrté místo.
Valverde se vybarvuje
12. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Novopečený m​istr světa Alejandro Valverde (Movistar) odstartuje Il Lombardia na novém kole, které je vybarvené do trikolory mistra světa.
» více novinek a videí

 
Reklama