Odpružení FOX a Marzocchi se slevou 20%

Odpružení FOX a Marzocchi se slevou 20%

Datum vydání: 04.12.2022

Dovozce prémiového odpružení FOX a Marzocchi – CYKLOŠVEC nabízí na veškeré skladové položky odpružených vidlic, zadních tlumičů i teleskopických sedlovek obou výše uvedených značek slevu 20%.

Akce není časově omezena a trvá do vyprodání aktuálních zásob. Nabízí se Vám tak jedinečná příležitost k vylepšení Vašeho kola špičkovým odpružením za výhodnou cenu. Enduro modely 38, 36 nebo Bomber Z1 (včetně pružinové verze s máslovým chodem), mnoho typů tlumičů ve všech aktuálních délkách a zdvizích včetně univerzální novinky Bomber Air, lehoučké XC vidlice řady 32 StepCast nebo spolehlivé teleskopické sedlovky Transfer2 a mnoho dalšího.


Radost sobě i svému kolu můžete udělat na stránkách odpruženářského Ježíška – www.cyklosvec.cz.

V zimních měsících nezapomeňte ani na pravidelnou údržbu odpružení v servisním centru FOX/Marzocchi CykloŠvec Písek. Informace na www.cyklosvec.cz/servis.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2: aerodynamický závodní stroj
15.02.2024 | Kategorie: silniční
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2 je jeden z nejlepších a nejrychlejších silničních kol na trhu. Tento model kombinuje špičkovou technologii, vynikající kvalitu a atraktivní design, který zaujme na první pohled.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (12. 2. -18. 2. 2024)
12.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Nový týden přináší opět novou várku slev! Prozkoumejte s námi čerstvé výhody a jedinečné příležitosti. Bez ohledu na Vaše přání vám naše výběry pomohou najít skvělé produkty a ušetřit peníze.
» více novinek a videí