OZP 50 Podralsko - 1. závod Galaxy Stevens série odstartuje tuto neděli!

OZP 50 Podralsko - 1. závod Galaxy Stevens série odstartuje tuto neděli!

Datum vydání: 7. 6. 2023

Přípravy na 13. ročník cyklistického závodu horských kol vrcholí! Na závodníky čekají 2 trasy závodu na 63 km a 27 km, dětský maraton na 27 km a také dětské závody v areálu závodu.

Na trase 63km je vložená kategorie gravel! Nabízí se tedy otázka zda vyhraje gravel nebo bajk? To se dozvíme již tuto neděli!
 
Online registrace končí tuto středu ve 22:00, tak neváhejte s přihláškou! Jednotlivé tratě se plní! Přihlášku do závodu naleznete na www.mtbpodralsko.cz.
 
Ve startovním balíčku na vás čeká řada dárků. Cyklistické ponožky pro prvních 250 závodníků, od Partnera High5 gel a tyčinka nebo od Alpy chladivý gel! V cíli na všechny závodníky čeká účastnická medaile! 
 
Celkový vítěz a vítězka na dlouhé 63km trase získá voucher v hodnotě 10.000,- na obytný vůz od firmy Karavany Česko! Pro první tři nejlepší závodníky v jednotlivých kategoriích čekají originální poháry!
 
Letošní tombola bude velice bohatá! Hlavní cenou je sportovní zájezd od CK Trip v hodnotě 10.000,-. Nebudou také chybět voucher na karavan od firmy Karavany Česko a další ceny od CykloŠvec, Stevens, Galaxy, Cyklostar, Bikeplan, KMC, Alpy a High5! 
 
 
Během celého dne budete moci navštívit expo zónu našich partnerů a zakoupit jejich výrobky. Před závodem můžete nakoupit ve stánku High5 sportovní výživu, Eleven bude nabízet sportovní oblečení a doplňky, Alpa chladivé gely a masážní výrobky, Endorphin Republic bude zdarma nabízet servis kol. Jejich stánek bude také na trase závodu u občerstvovací stanice, kde vám pomůže vyřešit zdarma vaše defekty! Nebude také chybět Tým silniční bezpečnosti a v areálu bude také vystavený obytný vůz od firmy Karavany Česko! Pro nejmenší děti bude připraven skákací hrad!
  
Již 10 dní běží charitativní aukce dresů od známých cyklistů pro Aničku Slancovou, která je po těžkém pádu v rámci světového poháru ve fourcrossu na vozíčku. Do aukce věnoval svůj dres Ondra Cink, Jaroslav Kulhavý, Martin Stošek, Jan Strož, Karla Štěpánová, Terka Neumanová, tým D2mont Merida a další závodníci. Aukce probíhá na facebooku a v den závodu bude probíhat také v areálu závodu. Cca ve 14:00 bude aukce ukončena. Před vyhlášením jednotlivých kategorií budou dresy předány a Aničce Slancové bude předán šek za vydražené dresy. Pojďte tento projekt podpořit a přispět na nákladné rehabilitace bez kterých se Anička neobejde! Moc děkujeme!
 
Odkaz na aukci naleznete na facebook.com.

Zdroj a foto: TZ pořadatelé


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Jízda pro Paříž. Podpořte v Mikulově handicapované sportovce
22. 9. 2023 | Kategorie: MTB, ostatní
Na závěrečné zastávce seriálu Prima CUP, kterým je 7. října Škoda Auto Mikulov, podpoří charitativní Oranžové kolo Nadace ČEZ projekt Jízda pro Paříž.
Početná výprava českých cyklistů vyráží na silniční mistrovství Evropy do Nizozemska
19. 9. 2023 | Kategorie: silniční
Téměř maximální možné zastoupení v každé kategorii bude mít česká silniční cyklistika na mistrovství Evropy, které se koná od 20. do 24. září v nizozemském Drenthe. Celkem by se v akci mělo představit přes 30 českých reprezentantů.
Otruba dokončil Okolo Slovenska jako nejlepší z Čechů i jezdců kontinentálních týmů na 10. místě
18. 9. 2023 | Kategorie:
Cyklisté ATT Investments se mimořádně zviditelnili i na právě skončeném etapovém závodě kategorie 2.1, 67. ročníku Okolo Slovenska.
Sluníčko, Krkonoše a kolo. To byla kombinace závodu ČEZ Harrachov
17. 9. 2023 | Kategorie: MTB
Krásné slunečné počasí, Krkonoše a stovky spokojených úsměvů. Tak by se dal ve zkratce popsat další díl závodu Prima CUP, kterým byl v sobotu 16. září ČEZ Harrachov.
Ohlédnutí za 10. ročníkem Okolo jižních Čech
15. 9. 2023 | Kategorie: silniční
Letošní ročník mezinárodního cyklistického závodu Okolo jižních Čech kategorie UCI 2.2 postrádal jízdu proti chronometru, což ale nijak nevadilo.
Jak vybrat gravel kolo
15. 9. 2023 | Kategorie: cyklokros
Gravel kola neboli gravelbiky jsou do našich podmínek naprosto geniální.
Gočárovy schody tradičně 28. září. Závodníci zdolají schody i řeku Orlici
12. 9. 2023 | Kategorie: MTB
Slavnostní termín 28. září patří exhibiční akci ZP 211 Gočárovy schody, která se uskuteční v Den české státnosti v Hradci Králové. Na devátém ročníku sportovní akce závodí děti, amatéři i profesionálové včetně českých reprezentantů.
Maraton v Harrachově 16. září opět nadchne
9. 9. 2023 | Kategorie:
Je tu opět osvědčený maratonský Harrachov. Po Českém poháru v olympijském cross country se v biatlonovém areálu Na Kolečku 16. září uskuteční v pořadí sedmý závod seriálu Prima CUP, kterým je ČEZ Harrachov.
Prestižní soutěž týmů ŠKODA Pražského MTB poháru ovládnul AUTHOR Team Stupno!
8. 9. 2023 | Kategorie: MTB
Mládežnický celek AUTHOR Team Stupno se stal celkovým vítězem ŠKODA Pražského MTB poháru za rok 2023. Rozhodnul o tom finálový závod v Libuši – Písnici „O pohár Městské části Praha Libuš“.
Sokolovská S 24: I cyklističtí šílenci mají své mistrovství
8. 9. 2023 | Kategorie: ostatní, silniční
O víkendu 2. až 3. září se v oblasti jezera Michal u Sokolova odehrál 5. ročník MTB závodů na 12 a 24 hodin.
To nejlepší na závěr. Cyklistická sezóna končí v Mikulově
5. 9. 2023 | Kategorie: MTB
Slunce, víno, žádná nuda, tak vyraz do Mikulova! Konec cyklistické sezony se blíží, ale ještě než uložíte kola k zimnímu spánku, vyrazte s námi na závěrečný v pořadí dvanáctý závod seriálu Prima CUP.
Paříž-Brest-Paříž: První česká účastnice v cíli nejstaršího cyklistického podniku světa
5. 9. 2023 | Kategorie: silniční
Amatérská vytrvalostní cyklistka Katka Rusá se stala první Češkou v cíli 1,200 km dlouhé trasy z hlavního města Francie do bretaňského Brestu a zpět.
» více novinek a videí
 
Reklama 
►