Nutrend Specialized Racing: Zatloukal stříbrný třiadvacítkář na republikovém MČR v cyklokrosu!

Nutrend Specialized Racing: Zatloukal stříbrný třiadvacítkář na republikovém MČR v cyklokrosu!

Datum vydání: 17.01.2023

Naděje české bikové reprezentace a člen týmu Nutrend Specialized Racing, dvacetiletý Jan Zatloukal vybojoval stříbrnou medaili v kategorii jezdců do 23 let na republi​kovém šampionátu v cyklokrosu v Mladé Boleslavi.

V celkovém pořadí elitní kategorie mužů figuruje Jan Zatloukal na čtvrtém místě a jeho výsledek mohl být ještě výraznější, nebýt dlouhého běhu do depa s defektem galusky. Ovšem nutno podotknout, že v všudypřítomném bahně chybovali téměř všichni jezdci, rozhodující bylo, zda mohli po pádu či defektu dál pokračovat v závodě v sedle svého stroje nebo museli volit běh s kolem na rameni do depa. 
 
Velkou radost nám udělali junioři Dukly Praha, mládežnického týmu talentů, který Nutrend Specialized Racing dlouhodobě podporuje. Český bikový juniorský mistr Ondřej Novotný slaví republikový bronz a korunoval tak mistrovský titul svého týmového kolegy a po celý závod téměř bezchybně jedoucího Jakuba Kuby. Ještě několik stovek metrů před cílem to dokonce vypadalo na double Dukly Praha, když Ondřej předjel na druhé pozici jedoucího Václava Ježka (Brilon Racing Team), ale následné technické problémy se spadlým řetězem ho opět vrátily na celkové třetí místo. I tak se jedná o výrazný úspěch bikové mládežnické skupiny Dukly Praha, která aktuálně vlastní oba juniorské off road národní tituly: bikový i ten cyklokrosový.

Jan Zatloukal i Ondřej Novotný ihned po ukončení závodů odletěli na Kanárské ostrovy na čtrnáctidenní soutředění, které je realizováno ve společném zajištění Dukly Praha a Reprezentace MTB.
   
Foto: Michal Červený, zdroj: TZ SKC PrahaPoužíváním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2: aerodynamický závodní stroj
15.02.2024 | Kategorie: silniční
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2 je jeden z nejlepších a nejrychlejších silničních kol na trhu. Tento model kombinuje špičkovou technologii, vynikající kvalitu a atraktivní design, který zaujme na první pohled.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (12. 2. -18. 2. 2024)
12.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Nový týden přináší opět novou várku slev! Prozkoumejte s námi čerstvé výhody a jedinečné příležitosti. Bez ohledu na Vaše přání vám naše výběry pomohou najít skvělé produkty a ušetřit peníze.
» více novinek a videí