Nový Rocky Mountain Altitude 2024: Enduro zážitek na jiné úrovni

Nový Rocky Mountain Altitude 2024: Enduro zážitek na jiné úrovni

Datum vydání: 11.04.2024

Rocky Mountain představil svůj nejnovější model horského kola - Altitude 2024. Tento model přináší několik inovací a vylepšení, které posouvají hranice toho, co je možné na horském kole dosáhnout.
 

 
 

První věc, kterou si na novém Altitude 2024 všimnete, je jeho design. Toto kolo se výrazně liší od svých předchůdců. Nový design nejenže vypadá skvěle, ale také přispívá k celkovému výkonu kola. Každý detail, od rámu až po komponenty, byl pečlivě navržen a vyroben tak, aby poskytoval nejlepší možný výkon a zároveň zůstal věrný estetice značky Rocky Mountain.

Jedním z největších vylepšení nového modelu Altitude 2024 je zlepšený zážitek z jízdy. Díky novému designu a technologiím, které byly do tohoto kola implementovány, je jízda na tomto kole ještě pohodlnější a zábavnější. Bez ohledu na to, zda jste na technické stezce nebo na dlouhé výjezdové trase, Altitude 2024 vám poskytne jistotu a kontrolu, kterou potřebujete.


 
Nový Rocky Mountain je dostupný s plně karbonovým rámem nebo hliníkovým. Nabízí 160 mm zdvih zadního kola, přední 170 mm zdvih.

Jednou z nejvýraznějších novinek je reincarnovaný design odpružení LC2R - Rockyho verze virtuálního kloubu. Toto je bezpochyby nejvýraznější vlastnost, pokud jde o kvalitu jízdy. LC2R odpružení poskytuje hladkou a kontrolovanou jízdu, která vás udrží v sedle déle.
 

Model Altitude je k dispozici ve čtyřech velikostech, od S do XL, přičemž pouze nejmenší kolo má kola o průměru 27,5 palce.

Funkce nastavení geometrie Ride-4 od společnosti Rocky Mountain je součástí spojovacího mechanismu, který vám umožňuje přepínat kolo do tří režimů: Slack, Neutral a Steep.

V režimu Slack má kolo úhel hlavy 63 stupňů - o 1,4 stupně nižší než u předchozího modelu.To by v teorii mělo znamenat, že se na strmém terénu bude cítit komfortně. Úhly sedlové trubky jsou kolem značky 77 stupňů a dosahové rozměry pro velkou velikost jsou průměrné pro enduro kolo, tedy 480 mm.

Nový Rocky Mountain Altitude 2024 je skutečně výjimečný model, který posouvá hranice toho, co je možné na horském kole dosáhnout. Jeho inovativní design a technologie z něj dělají jedno z nejlepších kol na trhu. Ať už jste vášnivý endurisa nebo jen hledáte nové kolo pro své trailové dobrodružství, Altitude 2024 je dobrou volbou.

Více na webu výrobce zde: bikes.com


 

Autor: Tým CykloRepublic
Foto: Rocky Mountain

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Shimano představilo nejnovější elektrickou gravel sadu GRX Di2
29.05.2024 | Kategorie: cyklokros, ostatní
Shimano, světový lídr v oblasti cyklistických komponentů, představil svou nejnovější sadu GRX Di2 12-speed, která je speciálně navržena pro gravel cyklistiku. Tato sada přináší řadu inovací a vylepšení, které posouvají hranice toho, co je možné na gravelovém kole dosáhnout.
Prima CUP: Třetí závod vyhrál Filip Rydval
29.05.2024 | Kategorie: MTB
Třetí závod cyklistického seriálu Prima CUP odstartoval v neděli 26. května v Machově na Náchodsku.
Stevens 5X - elegantní a pohodlný společník
28.05.2024 | Kategorie: ostatní
Čistý vzhled modelu Stevens 5X je přímočarý a zároveň pohodlný - díky lehkému hliníkovému rámu s třikrát zeslabovanými trubkami a precizně vyladěné odpružené vidlici Suntour NXC-D s lockoutem.
AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (27.5-2.6.2024)
27.05.2024 | Kategorie:
Vítejte v novém týdnu plném neodolatelných slev! Přinášíme Vám exkluzivní výběr nejlepších nabídek, které si nesmíte nechat ujít. Objevujte s námi ty nejzajímavější produkty, které splní všechna Vaše očekávání a ještě více.
Pidcock a Ferrand-Prévot ovládli Nové Město, Češi zářili v maratonu
26.05.2024 | Kategorie: MTB
Thomas Pidcock a Pauline Ferrand-Prévot si v neděli připsali triumfy v závodech XCO na horských kolech v rámci Světového poháru v Novém Městě na Moravě.
» více novinek a videí